سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72620
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » کسب مقام نخست رشته دال پلان توسط بانوان دلفانی در نخستین جشنواره بازی‌های بومی و محلی بانوان لرستان + عکس
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

نخستین جشنواره بازیهای بومی و محلی بانوان در مرکز استان لرستان برگزار شد.

مسابقات بومی و محلی

به گزارش سلام دلفان به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی لرستان، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و با همکاری کمیته های روستایی و عشایری، هیئت ورزشهای بومی و محلی لرستان و مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی لرستان نخستین جشنواره فرهنگی، ورزشی بازیهای بومی بانوان روستایی لرستان برگزار شد.

این جشنواره با شرکت تعداد ۱۵۰ نفر از بانوان و در چهار رشته تیراندازی، مچ اندازی، لی لی و دال پلان در پارک بانون خرم آباد برگزار و در پایان این مسابقات در رشته تیراندازی رشیدی، موسوی و علی نژاد مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

بنابر این گزارش، همچنین در رشته مچ اندازی امرایی، درویشی و نازاری و در رشته لی لی رشید پور، اقبالی و رضایی الوار عناوین اول تا سوم را به دست آوردند.

همچنین در رشته دال پلان نتایج به صورت تیمی بود که در پایان شهرستانهای نورآباد، کوهدشت و بروجرد مقام اول تا سوم را به دست آوردند.

بنا بر این گزارش، در این جشنواره همچنین در چهار رشته یک قل و دو قل، تیر و کمان، طناب زنی و لی لی مسابقاتی بین تماشاگران برگزار و به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

rosta 3 rostaتلگرام سلام دلفان

منبع: مهر/ یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار