سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72621
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » پرداخت فوق‌العاده‌ ویژه به پرسنل آموزش و پرورش/ ۳۰۰ هزار تومانی حقوق معلمان
Print This Post

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از تلاش برای برقراری فوق‌العاده ویژه پرسنل آموزش و پرورش در ماه پایانی سال خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، سیدحسن حسینی  با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین اقدامات امسال آموزش و پرورش اجرای رتبه‌بندی معلمان بود، اظهار کرد: با تلاش مجموعه آموزش و پرورش موفق شدیم احکام معلمان را از ابتدای مهرماه صادر کنیم و همانطور که بارها اعلام شد، به طور میانگین 300 هزار تومان به حقوق معلمان افزوده شده و حدود 800 هزار نفر مشمول این طرح شدند.

 

وی ادامه داد: این یک اقدام مثبت در آموزش و پرورش بود. یکی دیگر از موضوعات مهمی که دنبال کردیم، برگزاری آزمون استخدامی برای 5000 نفر بود.

 

وی با بیان اینکه آزمون آموزش و پرورش با سایر دستگاه‌های اجرایی تفاوت‌هایی دارد گفت: این موضوع کار را کمی سخت می‌کند. ما برای 56 شغل متفاوت در سراسر کشور این آزمون را برگزار کردیم و نزدیک به 2600 شغل -محل مختلف داشتیم. از سوی دیگر در 13 استان صرفا بومی‌گزینی منطقه‌ای انجام شد.

 

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه یکی دیگر از مواردی که به طور جد به دنبال آن هستیم اجرایی کردن بند دال ماده 68 است گفت: اگر بتوانیم موافقت سازمان مدیریت را بگیریم می‌توانیم این بند را برای ستاد حوزه آموزش و پرورش اجرایی کنیم.

 

حسینی ادامه داد: بند دال ماده 68 فوق‌العاده ویژه است که دولت بخشنامه کرده و باید برای 25 درصد مشاغل‌مان که به تصویب شورای توسعه می‌رسد آن را اجرایی کنیم.

 

وی با بیان اینکه تاکنون تعاملاتی داشته‌ایم و مشاغل‌مان را به تصویب رسانده و منتظریم که به ما ابلاغ کنند، گفت: رتبه‌بندی معلمان صرفا برای معلمان اجرا شد و برای پرسنل آموزش و پرورش نیز فوق‌العاده ویژه اجرا می‌شود و میزان افزایش حقوق پرسنل بستگی به حقوق ثابت آنها دارد.

 

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در قانون گفته شده به 25 درصد مشاغل، فوق‌العاده ویژه تا سقف 50 درصد حقوق ثابت و فوق‌العاده‌های مستمر اضافه شود، عنوان کرد: در مصوبه دولت فوق‌العاده ویژه تا 30 درصد تعیین شده که اگر سازمان مدیریت آن را به ما ابلاغ کند، برای پرسنل آموزش و پرورش اجرایی خواهد شد و البته میزان این فوق‌العاده در افراد متفاوت است و شخصی که سابقه کاری بیشتری داشته باشد، مشمول افزایش بیشتری خواهد شد.

 

حسینی تاکید کرد: تصور می‌کنم یک ماه آخر سال این مصوبه اجرایی شود و تلاش ما هم بر همین امر است.

منبع: ایسنا

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    فروردین ۲۲, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۳:۵۸

    حیف مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش این نظر نمیبینه وگرنه بگن چطور 35 آموزش و پروش مسخره کردن
    رتبه بندی 500 حذف شد 510 ویژه دادن یعنی 10هزار تومان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار