سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72640
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » کاندیداها به غیر از نماینده شدن هم می توانند برای لرستان قدمی بردارند
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

لرستان این سرزمین دور مانده از صنعت و اشتغال آن قدر در میان مشکلات دست و پا می زند که هیچ نماینده ای در مدت محدود 4 سال به تنهایی نمی تواند این شرایط را بهبود ببخشد.

به گزارش سلام دلفان پایگاه خبری یافته درمطلبی باعنوان کاندیداها به غیر ازنماینده شدن هم می توانند برای لرستان قدمی بردارند نوشت:  شما کاندیداهای محترم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که عزم تان را جزم کرده اید تا با ورودتان به این عرصه جهت رفع موانع و مشکلات اقتصادی و فرهنگی و نیز رفع مشکل بیکاری قدم بردارید لطفا از عرائض من در این نوشته رنجیده خاطر نشوید چرا که فقط قصد دارم در این مسیر کمک تان کنم و پاسخ قانع کننده شما به سوالات من، دری خواهد گشود به روی پیروزی شما در انتخابات زیرا این ها تنها حرفای من نیست بلکه حرف دل تمام کسانی است که قرار است با خواسته قلبی خود پای صندوق های رای آمده و شما را به عنوان نماینده خویش انتخاب کنند.
مردم اولین بارشان نیست که نماینده ای انتخاب و به مجلس می فرستند و خوب می دانند که برخی از این شعارهای انتخاباتی آخرشان به کجا ختم می شود!
آیا با حضور نماینده ها ی استان لرستان در مجلس به نظر شما چیز خاصی نسبت به استان های دیگر در این دیار تغییر کرده که همه مردم طعم تغییر آن را به خوبی و به نفع شان چشیده باشند؟ کدام نماینده تا کنون شعار و وعده رفع محرومیت نداده است؟ کدام نماینده روی سخنش با مردم رنج کشیده نبوده که شما در شعارتان رفع تکلیف و محرومیت زدایی را سر می دهید؟
آیا نماینده هایی قبل از شما چیزی غیر از این شعارشان بود که بعد از ورود به مجلس از انجام آن سرباز زدند؟ آیا تا به حال به این نکته فکر کرده اید که اگر برای رفع محرومیت آمده اید چرا قبل از این برای این کار با این که می توانستید ولی قدمی بر نداشته اید؟! آیا حتما باید نماینده باشید تا محرومیت، بی کاری و مشکلات مردم را ببینید؟!
آیا بعد از گذشت چند سال از رزومه پست های بلندبالای قید شده در پشت کارت تبلیغاتی تان که نشان از توانایی های شما قبل از کاندیدا شدن دارد، توجه کرده اید که اگر بنا به فعالیت شما در جهت رفع محرومیت بود چرا با این که می توانستید در آن پست ها قدمی برای مردم لرستان بردارید تا حالا قدمی بر نداشته اید؟
چرا اکنون به فکر محرومیت زدایی لرستان افتاده اید؟ اگر راست می گوئید برای رفع مشکل ها پیش آمده اید و نه منافع شخصی تان، چرا قبلاً که درارای مناصب گوناگون بوده اید، مردم چیز خاصی از برخی از شماها ندیده اند و به جای تلاش جهادی فقط به انجام امور روزانه و معمولی یک مسئولیت پرداخته اید؟!
آیا تا به حال شده یک روز را در این برهه ی زمانی برای رسیدگی به مشکلات مردم اختصاص دهید که اکنون ادعای رفع محرومیت و ادعای دین تکلیف می کنید؟! کار چند نفر را تاکنون بدون منت از روی دلسوزی انجام داده اید که خود را به عنوان کاندیدا برای مردم معرفی کرده اید ؟
چند تا کار خیر انسان دوستانه برای رفع محرومیت انجام داده و در کدام فعالیت های اجتماعی مشارکت داشته اید؟ چرا فکر می کنید مردم از چیزی خبر ندارند و حرف های شما که تا کنون میان مردم حضوری به جز اهداف انتخاباتی بین مردم نداشته اید برای شان سندی قطعی برای پذیرش است؟
چه تضمینی می دهید که شما نیز بعد از رای آوردن تان گامی بیش تر از نمایندگان قبلی بردارید و جواب تلفن آن ها که به شما رای دادند را بدهید؟ از کجا باید این مردم زجر کشیده مطمئن باشند که شما با بقیه فرق دارید، وقتی دوره های قبل از شما نیز همین شعارها را سر داده ولی بعد کسی پاسخگوی نیاز مردم نبوده و نیست؟!
لطف می کنید بگویید فرق شما با دیگر نماینده ها در چیست که فکر می کنید تافته جدا بافته هستید و می توانید گرهی هر چند کوچک از مشکلات این مردم محروم باز کنید؟ چرا باید به شما اطمینان کنیم وقتی که نیت برخی از شما به جای حل مشکلات مردم و رفع محرومیت، جز استخدام اقوام و سفارش برای پست گرفتن آن ها که برای شما رأی جمع کردند، نخواهد بود؟!
چه تضمینی می دهید شما نیز مثل بقیه نباشید و هدف تان چیزی جز برآوردن منافع شخصی خود و اطرافیان تان نباشد؟ لطفا در سخرانی های و محافل انتخاباتی این نکات را برای مردم اعلام کنید.
موقعیت کاری برخی از شما قبل از این چیزی کم تر از نمایندگی برای کمک به محرومان نبوده است، پس بفرمایید چه اقدامات روشنی در این مدت انجام داده اید که من و امثال من بدانیم وعده و وعید های تان حتماً جامه ی عمل به خود می پوشند؟!
تلگرام سلام دلفان

  1. نویسنده دیدگاه: delsa
    بهمن ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۴۶

    درود بر سلام دلفان؛؛؛ كاملأ درسته چرا فقط فكر ميكنيم با نماينده شدن ميشه گره هارو باز كرد؛ اگه هدف خدمت باشه در هرسمت ومنصب ميتوان خدمت رساني كرد؛وگر ن ترجيح دادن منفعت شخصي بيان گر چيز ديگر است؛پرمدعاها هميشه دستشون خاليه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار