سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72795
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » دلایل آقامحمدی از انصراف از کاندیداتوری/ از کاندیدا نشدن در خرم آباد پشیمان نیستم
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

آقامحمدی: پشیمان نیستم چون چیزی در رابطه با استان لرستان عوض نشده است یعنی این نیست که بگوییم در این فاصله زمانی برای حل مشکل بیکاری استان امتیازی داده‌شده.

به گزارش سلام دلفان، ابراهیم آقا محمدی در گفت‌وگو با لرستان خبر، در رابطه با موضوع انصراف خود از کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: اصول گریان حوزه انتخابیه تهران میثاق نامه‌ای نوشتند و در آن 30 نفر مشخص کردند تا بر اساس میثاق نامه، بقیه حمایت کرده و ترجیحاً درصحنه نباشند که در این راستا بنده نیز به میثاق نامه پایبند هستم.

وی افزود: با توجه به اینکه وضعیت خطیری پیش روداریم در حال حاضر ماندن درصحنه را مصلحت نمی‌دانم ولی در حوزه انتخابیه تهران نقطه نظراتی دارم که با عقلای اصول‌گرایان مطرح می‌کنم.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس در پاسخ به این سؤال که آیا از اینکه در حوزه انتخابیه خرم‌آباد شرکت نکردید پشیمان نیستید، گفت: پشیمان نیستم چون چیزی در رابطه با استان لرستان عوض نشده است یعنی این نیست که بگوییم در این فاصله زمانی برای حل مشکل بیکاری استان امتیازی داده‌شده و یا اینکه سرمایه‌گذاری خارج از برنامه‌های به استان داده‌شده است.

وی عنوان کرد: واقعاً نمایندگی را برای خود نمی‌خواهم بنابراین به دنبال تصرف کرسی نمایندگی نیستم و به دنبال این هستم که کاری برای مردم انجام شود.

آقا محمدی بیان کرد: با توجه به برنامه‌هایی که دولت اعم از برنامه ششم توسعه و همچنین بودجه 95 ارائه داده است در مجموع معتقدم که با وضعیتی که اکنون وجود دارد در چند سال آینده نیز وضعیت بهتر نخواهد شد ازاین‌رو در کل کشور مشکل‌داریم ولی چون سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و تعاونی در استان لرستان به‌ صورت پسندیده انجام نگرفته مشکل بیشتر است.

وی تصریح کرد: دولت نیز به دنبال کوچک‌سازی خود است یعنی می‌خواهد بحث اشتغال را به بخش خصوصی و تعاونی منتقل کند به ‌طوری‌که در احکام برنامه ششم به‌ صراحت اعلام کرده که تا پایان برنامه ششم ( سال 1400) استخدام در دستگاه‌های دولتی ممنوع است و از طرفی 15 درصد از نیروهای فعلی سازمان‌های دولتی نیز باید تعدیل شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بنابراین چون بخش خصوصی که بتواند جای این خلع استخدام دولت را در استان لرستان بگیرد، وجود ندارد معتقدم که وضعیت استان بهتر نخواهد شد و چون انتظارات مردم خیلی مانده و جوانان سالیان سال در خانه بیکار هستند و می‌خواهند نیازهایشان فوری پاسخ داده شود و جوابی به آنها داده نمی‌شود، بنده نیز معتقدم با این وضعیت پاسخ مثبتی به تقاضای مردم داده نمی‌شود به افکار عمومی احترام گذاشته و در حوزه انتخابیه لرستان شرکت نکردم.

وی افزود: با توجه به وضعیت گفته‌شده از اینکه در حوزه انتخابیه خرم‌آباد کاندید نشدم هیچ‌گونه نگرانی و پشیمانی ندارم چون وضعیت همان است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار