سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 7280
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » کاندیدا ها باید از تخریب سیاه نمایی و غیبت پرهیز کنند
Print This Post
امام جمعه نورآباد:

حجت الاسلام و المسلمین ˈسید جعفر مرادیانیˈدر خطبه های این هفته نماز جمعه شهر نوراباد افزود:کاندیدا ها باید از تخریب سیاه نمایی و غیبت پرهیز کرده و مردم نیز برای انتخاب اصلح تمام معیار ها را در نظر بگیرند نه فقط دو سه معیار را تا در آخر به بهترین کاندید رای بدهیم.

حجت السلام والمسلمین مرادیان در خطبه ی اول پس از دعوت به تقوا و تبریک به مناسبت عید مبعث شرایط قبل از بعثت پیامبر را بسیار     اسف ناک بیان کرده و افزود تفاوت بین دختر و پسر از آداب دوره جاهلیت بود که امروزه نیز متاسفانه در برخی دیده میشود.

ایشان در ادامه فرمودند: مبعث پیامبر دستاورد های مهمی داشته از جمله: 1) مبارزه با شرک 2)نماز 3)عهد اخوّت 4) مبارزه با امتیازهای ظاهری که شعار ایشان در این زمینه این بود: (انّ اکرمکم عندالله اتقاکم) و زبان و نژاد و قومیّت نشانه ی برتری نیست 5) مبارزه با ظلم 6) یکسان بودن حقوق زن و مرد 7) قرآن و عترت پیامبر

ایشان در خطبه دوّم نیز پس از دعوت به تقوا با گرامی داشت 15 خرداد و تسلیت به مناسبت ایام رحلت امام خمینی(ره) فرمود:درپانزده خرداد نهال انقلاب ایجاد شد که مردم ما میوه اش را در 22 بهمن گرفتند.

ایشان در ادامه افزودند: باید خدا را شاکر باشیم که راه امام همچنان  پابرجاست و پرچم نهضت بر دوش بهترین یار امام حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی ) قرار دارد.

حجت السلام مرادیان افزودند: مقام معظم رهبری مورد تایید همه ی مراجع هستند اما در این میان عده ای هستند که میخواهند بگویند برخی از علما با ایشان مخالف اند .

این سخنان کار دشمن است و مردم نباید به این سخنان توجه کنند.

ایشان درباره ی موضوع انتخابات نیز فرمودند: کاندیدا ها باید از تخریب سیاه نمایی و غیبت پرهیز کرده و مردم نیز برای انتخاب اصلح تمام معیار ها را در نظر بگیرند نه فقط دو سه معیار را تا در آخر به بهترین کاندید رای بدهیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار