سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72804
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دیدار اعضای شورای شهر کربلا از لرستان
Print This Post

اعضای شورای شهر کربلا روز دوشنبه به منظور بازدید از مجتمع کشت و صنعت لرستان وارد این استان شدند.

 

سلام دلفان – به گزارش  روز دوشنبه روابط عمومی استانداری لرستان ، این هیات با دعوت الحی سرمایه گذار عربستانی کشت و صنعت به ایران سفر کرده اند .
براساس این گزارش اعضای شورای شهر پس از ورود به لرستان در مهمانسرای این مجتمع با استاندار لرستان دیدار و در زمینه راههای افزایش سطح همکاری دو استان کرابلا و لرستان به بحث و گفت وگو پرداختند.
در ابتدای این نشست استاندار لرستان با اشاره به اشتراکات عمیق فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و مبادلات اقتصادی بین ایران و کشور دوست و همسایه عراق، بر اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران و بخصوص استان لرستان جهت بالا بردن سطح روابط تجاری با کشور عراق و استان کربلا تاکید کرد.
هوشنگ بازوند افزود : هم اکنون کشور عراق به عنوان کشوری آزاد، مستقل و مسلمان دارای روابطی مستحکم و استراتژیک با ایران اسلامی است و این فرصتی برای نزدیکی بیش از پیش ملت های دو کشور است.
استاندار لرستان همچنین به توانمندی های لرستان در حوزه های مختلف کشاورزی، فنی و مهندسی اشاره کرد و گفت : لرستان آمادگی کامل دارد در بخش های مختلف و به خصوص در جهت صدور محصولات خود به استان کربلا این پتانسیل را دارد تا حجم زیادی از محصولات مورد نیاز این استان را تامین و به آنان ارائه دهد.
همچنین در طی این مذاکرات قرار بر این شد سفر هیات تجاری و اتاق بازرگانی استان بهمراه استاندار لرستان به کربلا وبلعکس صورت گیرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
آخرین مطالب
رفتن به نوارابزار