سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72804
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دیدار اعضای شورای شهر کربلا از لرستان
Print This Post

اعضای شورای شهر کربلا روز دوشنبه به منظور بازدید از مجتمع کشت و صنعت لرستان وارد این استان شدند.

 

سلام دلفان – به گزارش  روز دوشنبه روابط عمومی استانداری لرستان ، این هیات با دعوت الحی سرمایه گذار عربستانی کشت و صنعت به ایران سفر کرده اند .
براساس این گزارش اعضای شورای شهر پس از ورود به لرستان در مهمانسرای این مجتمع با استاندار لرستان دیدار و در زمینه راههای افزایش سطح همکاری دو استان کرابلا و لرستان به بحث و گفت وگو پرداختند.
در ابتدای این نشست استاندار لرستان با اشاره به اشتراکات عمیق فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و مبادلات اقتصادی بین ایران و کشور دوست و همسایه عراق، بر اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران و بخصوص استان لرستان جهت بالا بردن سطح روابط تجاری با کشور عراق و استان کربلا تاکید کرد.
هوشنگ بازوند افزود : هم اکنون کشور عراق به عنوان کشوری آزاد، مستقل و مسلمان دارای روابطی مستحکم و استراتژیک با ایران اسلامی است و این فرصتی برای نزدیکی بیش از پیش ملت های دو کشور است.
استاندار لرستان همچنین به توانمندی های لرستان در حوزه های مختلف کشاورزی، فنی و مهندسی اشاره کرد و گفت : لرستان آمادگی کامل دارد در بخش های مختلف و به خصوص در جهت صدور محصولات خود به استان کربلا این پتانسیل را دارد تا حجم زیادی از محصولات مورد نیاز این استان را تامین و به آنان ارائه دهد.
همچنین در طی این مذاکرات قرار بر این شد سفر هیات تجاری و اتاق بازرگانی استان بهمراه استاندار لرستان به کربلا وبلعکس صورت گیرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار