سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72843
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » وقتی جلسه 1+6 اصلاح طلبان کوهدشت به اعتراض کشیده می شود
Print This Post
اختلاف در ائتلاف

پس از جلسه ای که با حضور اصلاح طلبان موسوم به ۱+۶ و تعدادی از اصلاح طلبان نواندیش برای انتخاب کاندیدای نهایی اصلاح طلبان کوهدشت و رومشکان برای گزینه ی جدید اصلاح طلبان این حوزه انتخابیه برگزار شد؛ این هم اندیشی با مخالفت برخی از کاندیداهای شهرستان کوهدشت روبرو شد.

 

به گزارش سلام دلفان به نقل از  سفيرافلاك پس از جلسه ای که با حضور اصلاح طلبان موسوم به ۱+۶ و تعدادی از اصلاح طلبان نواندیش برای انتخاب کاندیدای نهایی اصلاح طلبان کوهدشت و رومشکان برای گزینه ی جدید اصلاح طلبان این حوزه انتخابیه برگزار شد؛ این هم اندیشی با مخالفت برخی از کاندیداهای شهرستان کوهدشت روبرو شد؛ به طوری که با اشتراک گذاشتن فایل صوتی و بیانیه اعتراض خود به این هم اندیشی را اعلام داشتند.

یکی از این کاندیداها، بنیاد شهمرادی است که با اشتراک فایل صوتی در کانال تلگرامی عدالت و اصلاح به این مسئله پرداخته است. متن کامل این فایل صوتی به شرح زیر می باشد:

دروغ، فریب، خدعه و روند سیاست ماکیاولیستی این آقایان بسیار روشن تر از آفتاب است و بنده هم خیلی به این مباحث نمی پردازم.

مباحث و مسائل را در آینده ی بعد از انتخابات و صرفاً هم در یک تحلیل آسیب شناسانه ی انتخاباتی ارائه خواهیم داد؛ اما با کمال تأسف دروغهایی زیادی در فضای رسانه ای منطقه منتشر شده است؛ کامنتهایی را با مشخصات کامل بنده در اختیار دارم که برخی از کسان به دروغ نسبت داده اند که با بنده صحبت شده و حتا به دروغ زشت دیگری هم متوسل شده و بنده را هماهنگ با جو هیاهوزده ی منطقه قلمداد کرده اند.

بنده به هیچ عنوان این مسائل را قبول ندارم. جریان 1+6 از ابتدا یک نطفه ی ناعادلانه غیراصلاح طلبانه بوده و در حال حاضر هم صرفاً با ماستمالی کردن و رنگ و لعاب دادن تحت عنوان کاندیدای نهایی اصلاح طلبان که از پیشتر هم به همین حربه دست زده بودند به میدان آمده اند.

بنده به هیچ کاندیدایی بی حرمتی نکرده و نمی کنم؛ اما روند معمول غیراصلاح طلبانه، ناعادلانه، ظالمانه، تبعیض آمیز و تحقیرآمیز منطقه که ناشی از تفکر تغییرنافته ی برخی از دوستان به اصطلاح اصلاح طلب ما در منطقه است را به شدت محکوم می کنم و به عنوان یک شهروند اصلاح طلب، ساده و شفاف و با گذشته ای روشن در خدمت دوستان در آینده ای نزدیک خواهم بود.

همزمان با این فایل صوتی که در شبکه های اجتماعی کوهدشت به اشتراک گذاشته، میترا تیموری، کاندیدای مورد حمایت موج سوم عدالت و اصلاح هم بیانیه ای را به شرح زیر در کانال تلگرامی عدالت و اصلاح منتشر کرد:

با درود و عرض ادب

احتراما به استحضار می رساند اینجانب میترا تیموری کاندیدای مورد حمایت موج سوم عدالت و اصلاح به هیچ وجه اجماع به عمل آمده توسط تعدادی از کاندیداهای تایید و رد صلاحیت شده را قبول نداشته و با تمام وجود و با یاری پرورگار و مردم فهیم طرهان بزرگ تا ابد با تمامی انحصار طلبی ها و بی عدالتی ها مبارزه خواهم نمود.

شایان ذکر است که بنده اصلاح طلب نواندیش نیستم و با جنابانی که تحت این عنوان فعالیت دارند سنخیتی ندارم. زنده باد عدالت خواهی.

باید دید در روزهای آینده آیا موج اعتراض به جلسه ی اصلاح طلبان کوهدشت و رومشکان افزایش خواهد یافت یا نه؟

  1. نویسنده دیدگاه: حسین
    بهمن ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۵:۴۹

    زنده باد امامی راد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار