سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73012
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳۴ نظر
خانه » اخبار برتر » محمد امین رضوانی بعنوان کاندید ائتلاف اصولگرایان دلفان انتخاب شد
Print This Post

یک منبع آگاه در گفتگو با سلام دلفان از انتخاب محمد امین رضوانی بعنوان کاندید جبهه متحد اصولگرایی در شهرستان دلفان خبر داد.

 به گزارش سلام دلفان، یک منبع آگاه در گفتگو با سلام دلفان از انتخاب محمد امین رضوانی بعنوان کاندید ائتلاف اصولگرایان در شهرستان دلفان خبر داد.

این در حالی است که جلسات شورای هماهنگی ائتلاف اصولگرایان از چند ماه گذشته در شهرستان دلفان با دعوت از داوطلبین اصولگرا آغاز شده است و خبرها حاکی از این است در نهایت محمد امین رضوانی به عنوان کاندید  نهایی در شهرستان دلفان انتخاب شده است.

تلگرام سلام دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۵:۵۱

  با سلام طیف های مختلف اصولگرایان اعم از جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری لیست واحد می دهند در این دوره چیزی به اسم جبهه متحد نداریم لطفا اختلاف افکنی نکنید

  • نویسنده دیدگاه: محمد
   بهمن ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۱

   عزیزم را خدا نیازمند جبهه و گروه نیست .هرکس گویند که مورد اعتماد اصولگرایان است وانسانی دیندار و ولایتندار باشند باید به وی رای دادگر چه رای ازاد است ولی حداقل بیاییم به کسی رای دهیم که امین خوبی برای ملت باشد و مثل مرد حرف هایش مشخص باشد و درد محرومیت بدانند و فرامین مقام معظم رهبری را پیروی کنند و زمان نیاز عاشورایی باشد نه در بزنگاه تاریخ بدنبال خالی کردن فرزند علی علیه السلام باشد نکنند زمانی که ظالم بر بی زور زور گوید وی سکوت کنند بگوید مصلحت در این بود .رای ندهیم به فردی ناشایست که برای مقام راحت دروغ می گوید و به هزار ترفتند روی می اورند که رای بدست اورند بیایم به فردی ولایتمدار رای بدهیم

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۲۷

  مردم کاندیدای تحمیلی نمیخواهند.!

 3. نویسنده دیدگاه: سید حسینی
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۵۲

  کاملا درست فرمودی . دیدگاهت مثل درخشش خورشید روشن است . مردم سلسله و دلفان با فهم و درایت نماینده ای کارامد و لایق به مجلس بفرستید . دیگر اشتباه بس است . به خدا خسته شدیم.

 4. نویسنده دیدگاه: اصولگرا
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۰۷

  به عنوان یک اصولگرا این انتخاب یک سری …. را قبول ندارم

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۱۶

  خوب دیگه همشهریان عزیز اصلاح طلب بهونه ای برای رای ندادن به رستمیان نداردن بسم الله

 6. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۰۷

  دروغگو یعنی شما!یعنی شما که بجای مردم تصمیم میگیرید

 7. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۰۹

  شمابین مردم تفرقه می اندازید.وسلام….

 8. نویسنده دیدگاه: شهروند
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۲۸

  واقعا جایه تاسفه که هیچ کدوم از کاندیداهایه دعوت شده به جلسات شورای هماهنگی ائتلاف به جز همین اقایه رضوانی حاضر به اجماع نشدن و این جاه طلبیه غیرمنطقیشونو نشون میده!
  روند کتر این شوراهم اینگونه بود که از 55 روستا و از سطح شهرستان نظر سنجی شد که در بین کاندیداهایه اصول گرا رضوانی اول بود!
  جالب اینجاست همونایی که شعار اجماع میدادن با دیدن نظر سنجی و نظر نمایندگان فرقه هایه مختلف در شورا چرخش عجیبی داشتن و اجماع رو انکار کردن و اونو گاری غیر اصولی دونستن!!!!

 9. نویسنده دیدگاه: یک اصولگرا.
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۳۳

  من متاسفم برای چنین انتخابی . کسی که قبل از موئد آزاد شدن تبلیغات شروع به….. و اصلا به طور کلی کاندیدایی با سوابق تقریبا نامعلوم است کاندیدای ائتلاف اصولگرایان شد؟
  یعنی لایق تر از ایشون نبود؟
  من به هنوان یک فرد کوچک که پیرو خط و مشی اصولگرایی هستم برای این ائتلاف متاسفم .
  رئیسش و تمام افرادش که این آقا رو انتخاب کردند.
  نامردید اگه این نظر رو حذف کنید.
  بذارید مردم خودشون تصمیم بگیرن.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   بهمن ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۵

   خدا وکیلی لایک….
   دمت گرم
   ” سوابق نا معلوم ……. “

 10. نویسنده دیدگاه: یک اصولگرا.
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۲

  ما که اصولگراییم اصلا این آقا رو قبول نداریم…

 11. نویسنده دیدگاه: nدلفانی
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۲۳

  با کدام معیار و شاخص انتخاب شدند؟ از یاد نبرید که چراغیان تیوریسین خوشنام و بزرگ جریان اصولگرایان استان است .اما ایشان اهل….

 12. نویسنده دیدگاه: علی
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۲۹

  کاندیدای عزیزی که واقعا خودشونو اصولگرا میدانند، بدانند که طبق دستور العمل جدید ائتلاف اصولگرایان: اگر در لیست نبودید احساس تکلیف کنید و انصراف دهید چرا که در اینجا اسلام و دین مطرح است؛ لذا اگر منتظر اجر اخروی و پیروزی اصولگرایان هستیم باید این روحیه در بین ما وجود داشته باشد و اگر غیر از این باشد شکست می‌خوریم؛ بنابراین اصولگرایان اگر احساس کرده تعدد کاندیداها باعث شکسته شدن آرا می‌شود، باید احساس وظیفه کرده و کنار روند. ممکن است فردی خود را صاحب رأی ببیند و احساس وظیفه کند و از جانب اصولگرایان در انتخابات شرکت کند اما در نهایت رأی اصولگرایان را بشکند. من می‌گویم خیلی احساس وظیفه نکند و تصور نداشته باشد که رأی زیاد دارد چرا که در این صورت اصولگرایان دچار مشکل خواهند شد.

  • نویسنده دیدگاه: بیطرف
   بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۲۹

   علی جان نورآیاد بیش از پنج هزار نفر رای سیاسی نداره و بنظرم این حق انتخاب رو از مردم میگیره و مخالف دموکراسیست و چه بسا طرفداران سایر کاندیداهای اصولگرا به سمت مخالف سرازیر بشه!

   • نویسنده دیدگاه: رضایی
    بهمن ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۲۳

    بیطرف عزیز .هر فردی به عتوان گزینه نهایی اصولگرایان برای انتخابات مجلس معرفی شود ، تکلیف هست که همه بدون در نظر گرفتن مسائل طایفه ای و جناحی به وی رای دهند .فردی راستگو و دیندار رای دهیم .به قران جریان نفوذ در حال اجرای هدف خویش هستند .عده با تفکر ماکیالیستی دارند اهداف و ارزش های انقلاب اسلامی را به حاشیه می برند خدا نکنند نایب مهدی تنها بمانند که خودم و خانواده ام فدایش .نکند مجلس ششم دیگر تشکیل شود و بیانه امریکا در ان خوانده شود و جام زهری دیگر در کار باشد .خدا همه ما را عاقبت بخیر کنند و انقلاب و اسلام در این سرزمین برای ابد نگه دارد.

   • نویسنده دیدگاه: اصولگرا
    بهمن ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۱۹

    نمونه بارز این کار شهرستان همجوار و هم فرهنگ(از نظر قومی و قبیله ای) ما کوهدشت که با کنار کشیدن قبادی به نفع امامی نه تنها طرفداران قبادی به سمت امامی نرفتند بلکه به جبهه مخالف امامی یعنی ملکشاهی پیوستند و اکنون ملکشاهی بدون رقیب در کوهدشت جولان می دهد.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   بهمن ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۸

   تو کی هستی که جای مردم که هیچ جای کاندیداها هم نظر میدی
   حرفاتو دیگه کامنت نکن
   بنویس تو دفتر خاطرت برا خودت بهتره …

 13. نویسنده دیدگاه: بینام
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۰۳

  سلام: انتخاب مبارکی است الان جا دارد هر کسی ادعای اصول گرایی دارد تمکین کند و بدانند عدم تصمیم به موقع به ضرر اصول گرا و مردم دلفان خواهد بود مومن نباید از یک سوراخ دو بار گزیده شود دوره گذشته را فراموش نکنید اگر اصول گرا هستید خودتان را هزبنه اصولگرا ومردم مستضعف و ولایت مدار و اصولرای دلفان کنیدحتی اگر فکر می کنید که مستحق هستید

 14. نویسنده دیدگاه: یک شهروند
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۲۲

  مهم جناح وحزب نیست آنچه حایز اهمیت لیاقت یک کاندید در راه یابی به مجلس شورای اسلامی هست که بدون هوای نفس هدف خدمت به مردم را دارد نه اینکه با پاپوش درست کردن برای کاندیدای دیگر سعی در موفقیتدارد

 15. نویسنده دیدگاه: دلگیر
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۹

  سلام. آیا به این انتخاب میگن که یه نفرو بدون اعتنا به دیگر کاندیداها فرد منتخب نامید اون هم در شرایطی که کاندید محبوب ما که قطعا رای اول شهرستان رو داره تعیین تکلیف نشده باشه؟ متاسفم…..!

 16. نویسنده دیدگاه: حسین
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۱۹

  خخخخخخخخخ کدوم ائتلاف همان روز اول مشخص بود برنامه چیه. با این کار وبا … خواهد رفت. آقای رضوانی با اقبال عمومی همراه نیست واین یک حقیقت است

 17. نویسنده دیدگاه: رضایی
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۱۵

  با سلام . انتخاب اقای رضوانی به نظر من درست است . ایشان ظرفیت پیروزی در انتخابات مجلس را دارد.اقای رضوانی فردی دیندار و متدین می باشد همیشه مدافع ارزش های انقلاب اسلامی بوده است که مثل بعضی از نامزدهای کنونی دلفان که خود را نه راست نه چپ معرفی می کنند بلکه در صورت نیاز که به نفع خودشان باشد هم راست می شوند هم چپ معرفی می کنند.ایشان همیشه مواضع معلوم بوده است .افراد دیگر اصولگرا پتانسل پیروزی را ندارند و انتخاب اقای رضوانی درست بجا بوده است که اکثر روستاهای بزرگ دلفان از وی اعلان حمایت کردند.امیدواریم به فرد نهایی ائتلاف اصولگرایان رای دهند چون پاک و دامن هستند .نکند به افراد دو رو حقه باز رای دهیم که نشان تقدیر خود را از جریان انخراف یا فتنه بگیرند نکنند دروغ انان را باورم کنیم.کسی امروز فتنه گران بی دین در جناح مقابل از فردی حمایت می کنند که دراتتخابات گذشته رحیمی را دایی همسر خود معرفی کرد ولی امروز او را انکار می کنند واقعا دروغ تا کی …ایا چرا می خواهند ملت را فریب دهند .نماینده مجلس چقدر ارزش دارد ؟ایا دز سخنرانی باید افرادی که حداقل سابقه ولایتندار و پاک دستی دارند مورد هجمه این افراد برای اهداف دنیوی و پست خود قرار گیرند.ما همه به گزینه اصولگرایان که فردی ولایت مدار و انقلابی هست رای می دهیم نه به افرادی که برای رسیدن به مقام ارزش های اسلامی را رعایت نمی کنند .امروز فتنه اکبر در راه هست .خداوند حضرت اقا رابرای اسلام و انقلاب نگه دارند

 18. نویسنده دیدگاه: عدالت.
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۲۸

  سلام دلفان چرا بعضی نظرات رو تایید نمیکنید؟

 19. نویسنده دیدگاه: دلفانی میگه
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۰۳

  سلام دلفان خواهشا تایید کن . 1. با کدام معیار و شاخص این اقا انتخاب شد 2.با کدام نظر سنجی و کدام داور و نماینده کدام کاندید و…….3.همه کاندیداهای سلسله ودلفان پیشینه اصولگرایی دارند لذا نظرات همگی در مورد این انتخاب را جویا شوید 4.تمام کسانی که در دلفان بر اساس دیدگاه سیاسی رای میدهند چه اصولگرا و چه اصلاح طلب به مرز 7000 نفر هم نمیرسند 5.لازم است که همه اصولگرایان شهر طی نامه ای به به استان در خواست معرفی کاندیدا اصولگرا بر مبنای شاخص ها .معیارها .رزومه . مقبولیت مردمی .خوشنامی و……..شوند تا شاید مردم بتوانند انتخابی بر اساس دیدگاههای سیاسی داشته باشند 6.اینکه نمیشود معیارها وشاخص های اصولگرایی در بین شهرستان دلفان فقط مختص …. 7.اگر هم هیچ راهکاری موثر نباشد همان به که مانند اصلاح طلبان که کاندیدا ندارند اصولگرایان هم کاندید نداشته باشند …

 20. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۲۴

  مگه میشه
  پس چی شد اون همه دروغ
  ” حتی اگر یک رای داشته باشم … ”
  متاسفم واسه همه اون کاندیدا هایی ….

 21. نویسنده دیدگاه: علی
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۴۲

  باسلام
  . بیشتر اصولگرایان دلفان از بزرگان شهروپاسداران هشت سال دفع مقدس هستند.
  در یک خانواده چند نفره هم اختلاف نظر وجود دارد . ولی کسانی که خود را اصولگرا معرفی میکنید واین اجماع را باطل میدانید بدون شک از خانواده بزرگ اصولگراها نیستید وفقط برای نفاق این مطالب را مینویسید . ترس شما از اجماع اصولگرایان شما راوادار به هرکاری کرده است که ازین موضوع برای تخریب وتهمت وافترا استفاده کنید غافل از اینکه اصولگرایان جز منسجمترین گروه در شهرستان هستند واین حرفهای شما فقط تسکین کینه شما به اصولگرایان وکاندیداهایشان است. به همه اصولگرایان برای انتخاب هوشمندانه تبریک عرض مینم . بامید پیروزی تمام اصولگراها ی منتخب در سراسر کشور

 22. نویسنده دیدگاه: moei
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۴۷

  سلام.انشاالله این انتخاب شایسته باعث موفقیت صددرصد حاج امین رضوانی بشه

 23. نویسنده دیدگاه: علی
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۴۹

  کسانی که خود را اصولگرا معرفی میکنید واین اجماع را باطل میدانید بدون شک از خانواده بزرگ اصولگراها نیستید وفقط برای نفاق این مطالب را مینویسید . ترس شما از اجماع اصولگرایان شما راوادار به هرکاری کرده است که ازین موضوع برای تخریب وتهمت وافترا استفاده کنید غافل از اینکه اصولگرایان جز منسجمترین گروه در شهرستان هستند واین حرفهای شما فقط تسکین کینه شما به اصولگرایان وکاندیداهایشان است. به همه اصولگرایان برای انتخاب هوشمندانه تبریک عرض مینم . بامید پیروزی تمام اصولگراها ی منتخب در سراسر کشور

 24. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۵۴

  بنده ضمن تقدیر و تشکر از همه ی دل سوزان انقلاب که صمیمانه زحمت کشیدند که کاندیدای برتر و اصلح اصول گرا را تعیین نمودید. به نظر بنده اقای حاج رضوانی یکی از بهترین گزینه ها برای جبهه ی متحد اصول گرا میباشد البته دیگر کاندیدای محترم دارای شرایط بوده اند ولی با توجه به سابقه ی خانوادگی ایشان که خانواده ای خادم برای مردم بوده اند و پیرو خط رهبر .ایشان سایسته ترین گزینه بودند. در اخر جانم فدای رهبر

  • نویسنده دیدگاه: حسنوند الشتر
   بهمن ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۵۱

   با سلام خدمت برادران نورآبادی، با عرض پوزش از بزرگان، خداوکیلی بیاید بدور از تعصب و طایفه گرایی ما هم راه بزرگان رو ادامه ندیم فرزندانمان مثل خودمان بیکار شوند، خدا وکیلی یه بار حرف شیخ نوریان رو گوش کنیم، سوابقش رو ببینیم چقدر نفوذ و برش داره اونوقت تصمیم بگیریم،تا این بار هم یکی مثل سوری نره آبرو ریزی بشه

 25. نویسنده دیدگاه: محمد جعفری دلفانی ازتهران
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۱۶

  باسلام خدمت مدیران سلام دلفان
  حضرات محترم چرا کامنت دیروز بنده را درج نکردید ، مگر دانستن حق مردم نیست . با این روش فرق شما با اقایان دوم خردادی چیست که شعار می دادند دونستن حق مردم است ولی درعمل مطلبی که علیه انان بود سانسور می کردند. شما عزیزان باید واقع بین باشید چرا آقای رضوانی سلف محمدی نماینده اسبق درمجلس شورای اسلامی و پدرخانم ایشان هستند .

 26. نویسنده دیدگاه: بهنام
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۲۷

  بنده به پرافتخارترین مرد دلفان بزرگ جنای آقای حاج رضا رضایی مدیر کل بیمه ایران شهرستان دلفان و ریاست محترم سابق اداره صنعت و معدن و تجارت کل شهرستان نورآباد دلفان و همینطور مولف کتاب های در مورد مدیریت رای می دهم امید است با اختلاف حداقل بیست هزار به عنوان منتخب این شهرستان انتخاب شود

 27. نویسنده دیدگاه: رهگذر
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۲۲

  جاه طلبی و انحصار به سر آمده کدوم ائتلاف! !!!!! میزان رای ملت است به عنوان یک اصولگرای ناب این انتخاب را اصلاً قبول ندارم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار