سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 732
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پایگاه اینترنتی رهبر انقلاب؛ پربازديدترین در خاورمیانه
Print This Post
به گزارش شبكه تلویزیونی 'N-tv' آلمان به نقل از موسسه 'پروفیل گروپ'، پایگاه اینترنتی رهبر معظم انقلاب اسلامی، محبوب ترین و پربیننده ترین پایگاه اینترنتی در بین سیاستمداران در خاورمیانه ...

به گزارش شبكه تلویزیونی ‘N-tv’ آلمان به نقل از موسسه ‘پروفیل گروپ’، پایگاه اینترنتی رهبر معظم انقلاب اسلامی، محبوب ترین و پربیننده ترین پایگاه اینترنتی در بین سیاستمداران در خاورمیانه است.

به گزارش ایرنا، تارنمای این شبكه تلویزیونی براساس تحقیقات و با اتكاء به داده‌های پایگاه جستجوگر گوگل Google در فلسطین اشغالی افزود: پایگاه اینترنتی رهبر جمهوری اسلامی ایران به عنوان تارنمایی نمونه یاد شده كه حاوی مطالب و گزارش‏هایی با كیفیت بالا است. 

شبكه خبری ان ت فاو(N-TV ) آلمان در ادامه این گزارش آورده است: بررسی‌ های این موسسه مویّد این واقعیت است كه تارنمای آیت الله خامنه‌ای به گونه ای پیشرو در درج مطالب، اخبار و گزارش‏ها عمل می‏كند و روزانه علاقمندان متعددی از سراسر جهان را به خود جلب می‏كند.

این شبكه خبری افزود: این درحالی است كه كمتر كسی در جهان به خواندن مطالب تارنماهای دیگر سیاستمداران از جمله اروپایی از خود علاقه نشان می‌دهند.

در این میان سایت اینترنتی ‘ آنگلا مركل’ صدراعظم آلمان در پایین ‌ترین درجه استقبال قرار گرفته است.

شبكه خبریN-TV در ادامه می افزاید، از علل اصلی موفقیت و محبوبیت پایگاه اینترنتی رهبر جمهوری اسلامی ایران تنوع زبانی و دیگری بالا بودن كیفی مطالب مندرج درآن است.

تحقیقات و بررسی‌های موسسه’پروفیل گروگپ'(Profile Group)برگرفته ازتعداد مراجعه كنندگان به پایگاههای اینترنتی سیاستمداران جهان است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار