سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73206
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » آخرین عناوین » پاسخ سیما درباره قطع سخنرانی روحانی
Print This Post

درپی قطع پخش سخنرانی رئیس جمهور در مراسم تجلیل از خانواده شهدای هسته‌ای و افتخارآفرینان برجام در شبکه خبر، مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما توضیحاتی را در این زمینه ارائه داد.

سلام دلفان: خبرگزاری صداوسیما نوشت: درپی قطع پخش سخنرانی رئیس جمهور در مراسم تجلیل از خانواده شهدای هسته‌ای و افتخارآفرینان برجام در شبکه خبر، مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما توضیحاتی را در این زمینه ارائه داد.

داوود نعمتی انارکی درباره‌ قطع سخنرانی رئیس جمهور در تلویزیون، خاطرنشان کرد: شبکه خبر متناسب با جدول و ساعت پخش اخبار، برخی مراسم، سخنرانی‌ها و کنفرانس‌های خبری را زنده پخش می‌کند.

صحبت‌های دکتر روحانی در مراسم تجلیل از خانواده شهدای هسته‌ای همزمان با پخش خبر ساعت 10 بود.

بر این اساس، شبکه خبر 15 دقیقه از بخش خبری 25 دقیقه‌ای خود را به پخش زنده صحبت‌های رئیس جمهور اختصاص داد که به ندرت اتفاق می‌افتد.

انارکی ادامه داد: سازمان صداوسیما در بسیاری از برنامه‌ها و بخش‌های خبری سخنرانی‌های روحانی را به صورت زنده پوشش می‌دهد و اگر بخواهیم بین پخش زنده سخنرانی‌های روسای قوا مقایسه‌ای کنیم، سهم دولت به مراتب بیشتر است. این امر نشانه‌آن است که شبکه خبر بسیار خوب و عالی برنامه‌های رئیس جمهور را پوشش می‌دهد و پخش می‌کند.

مدیرکل روابط عمومی صداوسیما تصریح کرد: این که برخی رسانه‌ها تلاش می‌کنند تقابلی بین رسانه و دولت ایجاد کنند هدفشان تنها تخریب سازمان صداوسیماست و به صراحت اعلام می‌کنیم که ما در موضوعات مختلف تلاش می‌کنیم به وظیفه اطلاع‌رسانی خودمان بپردازیم.

داوود نعمتی انارکی افزود: ‌فراموش نکنیم که در مرحله‌انتخابات هستیم و دوستان باید در خصوص پخش سخنرانی نامزدهای انتخابات مراعات داشته باشند و دکتر روحانی نیز نامزد خبرگان است بنابراین اگر در برنامه‌هایی که به نوعی حزبی محسوب می‌شوند، سخنرانی دارند نباید انتظار داشت که تمام سخنرانی او به طور کامل پخش شود.

  1. نویسنده دیدگاه: نیما
    بهمن ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۵۳

    شبکه خبر کاری نکرده شاید اونایی ک این خبرو بزرگش کردن ضد انقلابند یا بیننده شبکه خبر نیستن من خودم بیننده شبکه خبرم همیشه همینجوره قسمتی از سخنرانی های زنده رو متناسب با برنامه هاش پخش میکنه شبکه خبر هیچ کوتاهی و قصوری نداشته

  2. نویسنده دیدگاه: نیما
    بهمن ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۴:۰۱

    شبکه خبر که شبکه اختصاصی رییس جمهوری نیست بیست و چهار ساعت در اختیار اون باشه دولت میتونه یه شبکه اختصاصی داشته باشه اونم برای گفتن حرفای مفید و خالصانه اش نه حرفای تکراری و تفرقه انگیز اما نمیتونه به شبکه ای ایراد بگیره که چرا تمام وقت در اختیار دولت نیست

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار