سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73220
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » جابه جایی حوزه انتخابیه پنج داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان/ انصراف دومین کاندیدای مجلس در حوزه انتخابیه خرم‌آباد
Print This Post
آخرین اخبار انتخاب:

مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری لرستان گفت:پنج جابه جایی حوزه انتخابیه مجلس شورای اسلامی در این استان انجام شد .

 

به گزارش سلام دلفان، ناهید پرویزپور افزود :دو جابه جایی حوزه انتخابیه داوطلبان مجلس شورای اسلامی از استان تهران به لرستان انجام شده است که یک مورد به حوزه انتخابیه بروجرد و یک مورد نیز به حوزه انتخابیه دورود و ازنا صورت گرفت .
وی اظهار کرد : همچنین دو مورد جابه جایی حوزه انتخابیه داوطلبان مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه خرم آباد به حوزه انتخابیه تهران و الیگودرز به تهران انجام شد.
وی بیان کرد : یک داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کوهدشت به خرم آباد جابه جا شد .
پرویز پور گفت : از مجموع 296 داوطلب در این استان 172 نفر تایید صلاحیت مراحل سه گانه را اخذ کردند .
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند 94 به طور همزمان در کشور برگزار می شود.

دومین کاندیدای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه خرم‌آباد انصراف داد.

حبیب الله خجسته پور، فرماندار خرم‌آباد در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ یک نفر از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان خرم‌آباد و دوره چگنی انصراف رسمی خود را برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.

وی افزود: در حال حاضر مجموع کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره چگنی به 53 نفر رسیده است.

به گزارش تسنیم، مسلم دریکوند کاندیدای ثبت نامی در حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره چگنی امروز انصراف رسمی خود را برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد و بیژن حسین پور نیز روز گذشته در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیانیه‌ای انصراف خود را اعلام کرد هر چند که تاکنون به فرمانداری خرم‌آباد مراجعه نکرده است.

تلگرام سلام دلفان

منبع: ایرنا- تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار