سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73239
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ۸ نشست انتخاباتی در دانشگاه پیام نور لرستان برگزار می‌شود
Print This Post

مدیر فرهنگی، دانشجویی و اجتماعی دانشگاه پیام‌نور لرستان گفت: هشت نشست انتخاباتی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار می‌شود.

کراپ‌شده - یزدان سهرابی

به گزارش سلام دلفان، به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان، یزدان سهرابی در جلسه ای که به منظور ایجاد هماهنگی بین دانشگاه‌ها برای نقش آفرینی در برگزاری باشکوه‌تر انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان با حضور دبیران تشکل های دانشجویی، مدیران فرهنگی و معاونین نهاد رهبری در دانشگاه لرستان برگزار شد، گفت: هشت نشست انتخاباتی با موضوع انتخاب اصلح تا زمان برگزاری انتخابات با استفاده از ظرفیت اساتید در دانشگاه پیام نور لرستان برگزار می شوند.

 وی با بیان اینکه بر اساس بخشنامه ابلاغی هیچ کاندیدایی حق حضور در دانشگاه پیام نور را ندارد گفت: با این وجود در مجموع این دانشگاه در راستای روشنگری با موضوع تبیین انتخاب اصلح و همچنین فراهم کردن بستر برای حضور حداکثری مردم در انتخابات تلاش می کند.

مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور لرستان گفت: این دانشگاه با ۲۵ هزار نفر دانشجو و ۹ مرکز در سطح استان می تواند نقش به‌سزایی را در ترغیب و تشویق مردم برای حضور حداکثری در پای صندوق های رای ایفاء کند.

سهرابی همچنین با اشاره به تعدد کاندیداهای تایید صلاحیت شده مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان خرم آباد و دوره چگنی پیشنهاد داد که دانشگاه‌ها برای برگزاری مناظره های انتخاباتی بین کاندیداهای خبرگان رهبری پیشقدم شوند./ مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار