سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73350
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » مجلس خبرگان رهبری دارای کارکردها و نقش های انسجام بخش و آرامش بخش است
Print This Post
نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در لرستان:

مجلس خبرگان رهبری دارای کارکردها و نقش های انسجام بخش و آرامش بخش است.

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام احمد مبلغی شامگاه یکشنبه در مصاحبه تلویزیونی افزود: انقلاب اسلامی جایگاه محکم ،مستحکم و تاثیرگذاری در دنیا دارد و تجربه برگزاری انتخابات موفق را پشت سرگذاشته است.
وی اظهار کرد: نمایندگان مجلس خبرگان رهبری در جامعه دارای دو نقش اصلی در جهت تحقق برنامه های نهاد خبرگان و نقشی فرعی در راستای ایجاد بستر همگرایی و همکاری با مسئولان و مردم استان هستند.
وی ادامه داد: در این راستا باید از فرصت هایی که جمهوری اسلامی در فرا روی ملت در اختیار نهاده است کمال استفاده در جهت رشد و باروری و پیشرفت ملت به صورت منسجم استفاده کرد.
وی گفت : مردم شریف لرستان دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند و این در حالی است که این مردم بافت عشایری دارند و مهمان نوازی و کرامت ،انسجام ،پشتیبانی ،گرمای محبت ،نجابت و صداقت دارند.
وی ادامه داد: پشتیبانی آنان از اسلام ، انقلاب اسلامی و رهبری معظم و روحانیت امری ریشه داراست و صدق همیشگی و صداقت و نجابت این مردم جلوه های خوبی در عرصه های اجتماعی نشان داده است.
وی بیان کرد: این مردم دارای استعدادهای عالی و خوبی در جهت علم افزایی و علم اندوزی ، رشد و شکوفایی علمی و فرهنگی از خود بروز و ظهور داده اند.
نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری لرستان گفت: چهره های شاخصی در بین این مردم وجود داشته است که افتخارات تاریخی و مربوط به تاریخ ملت ایران هستند .
وی با اشاره به شخصیت های برجسته و تاثیر گذاری نظیر آیت الله بروجردی و ایت الله کمالوند افزود: مرحوم آیت الله بروجردی شخصیت عظیم و بزرگی است که مرجعیت واحد ایشان در جهت اصلاح مشکلات جامعه اسلامی و تنظیم روابط شیعه با عالم اسلام و ایجاد اندیشه های بین المللی در حوزه امروزه این اندیشه ها در جمهوری اسلامی معنا یافته است .
وی اظهار کرد :هر مسئول صاحب نفوذ و عالم و شخصیت و نمایندگان مجلس خبرگان در این استان باید بخشی از وقت خود را صرف آن کنند تا این شرایط منطقه ای و جغرافیای و طبیعت سرسبز با پیشرفت و صنعت در چهار چوب امکانات فراهم شده در انقلاب اسلامی جلب شود .
پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان همزمان با دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفند ماه برگزار می شود .
استان لرستان دارای دو کرسی مجلس خبرگان رهبری است که سه نامزد برای کسب این کرسی ها رقابت دارند.
تلگرام سلام دلفان
منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار