سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73354
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سفره های شام و نهار انتخاباتی گسترده تر شدند
Print This Post

در حالی که 10 روز تا رسیدن انتخابات باقی مانده این روزها سفره های شام و نهار انتخاباتی گسترده تر شدند و رقابت کاندیداها برای تبلیغات و معرفی به مردم بیشتر شده است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از بازتاب بروجرد روزها به سرعت می گذرند و 10 روز تا برگزاری انتخابات باقی مانده است و کاندیداها این روزها بسیار سرگرم تبلیغات و معرفی خود به مردم هستند.

رقابتی که در روز انتخابات و با آرای مردم انتخاب می شوند و به مدت چهار سال به عنوان نماینده یک شهر در دهمین مجلس شورای اسلامی حضور خواهند یافت.

تبلیغات رسمی کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از 29 بهمن ماه آغاز و تا 5 اسفند ادامه دارد اما تبلیغات برخی از کاندیداها خیلی زودتر این زمان آغاز شده و هر چه به روزهای انتخابات نزدیک می شویم تبلیغات به شیوه های مختلف بیشتر می شود.

حالا این روزها سفره هایی پر هزینه در جاهای مختلف پهن می شود تا کاندیدا از این طریق بتواند گزارشی از برنامه های آینده خود را در جمع مطرح نماید.

هزینه های هنگفت و میلیونی که این روزها به اوج خود می رسد و با آغاز تبلیغات رسمی ، این برنامه ها بیشتر می شوند. انگار هر چه روزهای تقویم می گذرد و نشان می دهد که انتخابات نزدیک و نزدیکتر می شود، رقابت برای گستراندن سفره های شام و نهار تبلیغاتی بیشتر می شود.

سفره های انتخاباتی تنها برای قشر خاصی پهن نمی شود بلکه این روزها مردم عادی و محله به محله به این سفره ها دعوت می شوند تا با کاندیداها بیشتر آشنا گردند.

البته در کنار این سفره های پر هزینه، وعده و وعیدهایی هم داده می شود که کاندیدای مورد نظردر صورتی که انتخاب شود ، هر آنچه که بتواند انجام دهد. از همه اینها که بگذریم تبلیغات در شبکه های اجتماعی نیز این روزها از هر زمانی پر رونق تر شده و برخی از کاندیداها در کانال های تلگرامی بی سر و صدا تبلیغ می کنند.

اما به نظرمی رسد باید تلاش کرد تا مشارکت بیشتر مردم در انتخابات فراهم شود و با انتخاب نمایندگانی اصلح و دارای مشخصه های لازم ، مجلس توانمند تشکیل شود. فردا سه شنبه 27 بهمن اسامی نهایی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی اعلام می شود و تبلیغات رسمی کاندیداها از روز پنج شنبه 29 آغاز و تا روز 5 اسفند ماه ادامه دارد.

تلگرام سلام دلفان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار