سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73361
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تکذیب خبر «گریه سیدحسن خمینی»/ این خبر از ریشه دروغ است
Print This Post

«اينكه منبع اين سايت چه بوده بايد در جاى خود مورد بررسى قرار گيرد ولى لازم است در اينجا به اطلاع مردم شريف ايران برسانيم مضمون خود ساخته اين خبر از ريشه دروغ است.»

سید حسن خمینی و آیت الله یزدی تکذیب خبر «گریه سیدحسن خمینی»/ این خبر از ریشه دروغ است

به گزارش سلام دلفان، خبری که روز گذشته درباره حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی منتشر شده بود، تکذیب شد.

پایگاه خبری و اطلاع رسانی جماران نوشت:

««در پی ادعای یک سایت خبری و یک کانال تلگرامی در مورد جزییات دیدار یادگار گرامی امام راحل و آیت الله حاج شیخ محمد یزدی رئیس مجلس خبرگان رهبری، یکی از نزدیکان بیت امام این مطلب را خلاف واقع و از ریشه دروغ دانست.

 

يكى از نزديكان به بيت امام گفت: یکی از سایت های خبری كه چند روز پيش خبر از تير خلاص به يادگار و بيت امام داده بود، در خبرى كاملا دروغ از محتواى جلسه محرمانه ايت الله يزدى و يادگار امام خبر داد. اين سايت در حالى از درخواست والتماس يادگار امام و سخنان حضرت آيت الله يزدى پرده برداشت، كه هيچ كسى در آن جلسه حضور نداشته است.

 

وی افزود: اينكه منبع اين سايت چه بوده بايد در جاى خود مورد بررسى قرار گيرد ولى لازم است در اينجا به اطلاع مردم شريف ايران برسانيم مضمون خود ساخته اين خبر از ريشه دروغ است و کم نیست دروغها و تهمتهائی که دراین ایام مدعیان دروغین و افراد و سایت هایی که به خاطر منافع و مطامع خود و ایجاد مانع بین مردم و صاحبان اصلی انقلاب و فرزندان معنوی و فکری اندیشه معمار بزرگ انقلاب علی الظاهر برای رضای خدا منتشر نموده اند.

 

این منبع نزدیک به بیت امام گفت: اگر لازم باشد و حضرت آيت الله يزدى مصلحت بدانند محتواى ان جلسه و آنچه پس از آن واقع شده مى تواند بسيارى از نقاط ابهام موجود در  پرونده بررسى صلاحيت علمى يادگار امام را بگشايد.

 

وي با اشاره به حفظ آرامش و وحدت وضرورت مشارکت حداکثری مردم درپای صندوق های اخذ رای، گفت: فعلا بنای کنارزدن پرده ها را نداریم وقطعا در فرصت مقتضی با مردم درمیان خواهیم گذاشت.»»/ جام نیوز

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار