سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73390
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » کاندیدای انتخابات در پلدختر برای استاندار خط ونشان کشید/ کاندیدایی که فضای انتخابات پلدختر را به سمت ناآرامی می برد
Print This Post

یکی از کاندیدای مجلس پلدختر در جمع طرفداران خود به بیان مطالبی قابل تامل که مخاطب اصلی آن استاندار لرستان در خصوص انتخابات مهندسی شده در شهرستان است پرداخت

به گزارش سلام دلفان، بر اساس قانون پس از ثبت نام و تایید یا رد صلاحیت کاندیداها،مرحله تبلیغات رسمی انتخاباتی آغاز می شود که کاندیداها می توانند از این فرصت برای تبلیغ استفاده کنند.

اما این روزها کاندیداهای انتخاباتی مجلس در پلدختر سخت مشغول تبلیغات انتخاباتی هستند در برهه ای که تبلیغات غیر قانونی است

فردی که قصد دارد بعنوان وکیل مردم در بهارستان حضور پیدا کند در وهله اول باید مطیع قانون باشد زیرا قانون گذاری از وظایف اصلی یک نماینده است.

علی رغم این که قانون این مسائل را به صراحت بیان کرده، ولی متاسفانه مشاهده می شود که کاندیدایی هم که  زیر وبم قانون را می دانند به نوعی به قانون شکنی می پردازند.

برخی از کاندیداهای انتخاباتی مجلس در پلدختر و مناطق دیگر استان لرستان با برگزاری نشست ها و جلسات مختلفی با شهروندان و طرفداران خود دست به تبلیغات انتخاباتی می زنند،نیاز دستگاه های نظارتی در این خصوص با رصد فضای انتخاباتی شهرستان با متخلفین برخورد قانونی وجدی صورت گیرد.

اخیرا در یکی از سایت های خبری شهرستان پلدختر ،مطلبی را از صحبت های یکی از کاندیداهای مجلس دهم با عنوان”کار عمرانی شهر را به خاطر مهندسی انتخاباتی تعطیل کرده اید”در پلدختر منتشر کرده  است.

مهندسی انتخاباتی کلید واژه این کاندیدای انتخاباتی،در صورتی که این ادعا درست باشد این کاندیدای انتخاباتی باید اسناد آن را منتشر کند تا دستگاه های نظارتی با متخلفان برخورد کند.

این در حالی که دولت و شخص استاندار بارها در سخنرانی های خود در خصوص انتخابات از بی طرفی و ملاک بودن فقط مر قانون صحبت می کنند که این موضع گیری ها در قبال این صحبت های کاندیدای انتخاباتی در تعارض است.

کلید واژه دوم صحبت های این کاندیدای مجلس با عنوان “نگذارید ۸۶تکرار شود”مربوط می شود،به نظر می رسد که این کاندیدای انتخاباتی به جای اینکه فضا را آرام کند با اظهار نظرهای تهییج کننده سعی دارد طرفدران خود را با این به سمت خاصی هدایت کند که اگر در انتخابات موفق نشدم به خاطر مسئله مهندسی انتخاباتی بوده پس طرفداران می توانند به مانند حوادث 86 در شهرستان پلدختر ادقم کنند.

در صورتی که کاندیدای فوق مدارکی را دال بر وجود انتخابات مهندسی در پلدختر دارد از طریق مراجع ذی ربط و مجاری قانونی آن را پی گیری کند و به این شکل بیان کردن مسائل در عموم باعث التهاب در جامعه و بدبینی به انتخابات می شود.منبع: بیان روز

 1. نویسنده دیدگاه: احسان
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۰۱

  با سلام.
  این متن شما اوج زیر پا گذاشتن بی طرفیه. خدا شاهده من نه طرفدار این کاندیدم و نه بهش رای میدم اما اینکه شما بیایید خبر منبع دیگه ای رو بدون اینکه در جریان باشید منعکس کنید کادی غیرحرفه ای است. نفس انعکاس این خبر مشکلی نداره اما موضع گیری شما در مورد این خبر باعث تاسفه.

  تلگرام: @ssspt

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۵۹

  کدوم بی طرفی
  شما ببینید در هیا های اجرایی و بازرسی دلفان یک اصول گرا وجود دارد
  چرا الکی میگید
  این عزیزن نه تنها به حقوق شهروندی مردم احترام نمگذارند بلکه با یک جانبه نگری عملا کشور را سوی دو دستگی و هرج ئ مرج سوق میدهند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار