سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73468
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » آمار نهایی و رسمی تائید صلاحیت‌های انتخابات مجلس در لرستان اعلام شد
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

رئیس ستاد انتخابات لرستان آمار نهایی کاندیداهای تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان را اعلام کرد.

عکس انتخابات

به گزارش سلام دلفان، سید سعید شاهرخی  با اشاره به آمار نهایی تایید صلاحیت های انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان لرستان اظهار داشت: در مجموع ۱۶۸ کاندیدا برای حضور در این انتخابات تایید صلاحیت شده اند.

وی با بیان اینکه صبح امروز نتایج رسیدگی به شکایات کاندیداهای رد صلاحیت شده از طرف شورای نگهبان اعلام شد، گفت: از مجموع شش داوطلبی که در مرحله قبل توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شده و در مهلت مقرر تقاضای رسیدگی کردند، پس از بررسی مجدد توسط شورای نگهبان تقاضای یک نفر از کاندیداهای حوزه انتخابیه خرم آباد و چگنی مورد موافقت قرار گرفته و صلاحیت وی تایید شد.

رئیس ستاد انتخابات لرستان ادامه داد: همچنین شورای نگهبان اعتراض پنج کاندیدای دیگر را وارد ندانسته و همچنان صلاحیت این کاندیداها برای حضور در عرصه رقابت های انتخاباتی مورد تایید قرار نگرفته است.

شاهرخی با اشاره به تایید صلاحیت ۱۵ کاندیدا در حوزه انتخابیه الیگودرز عنوان کرد: همچنین ۲۵ کاندیدا در حوزه انتخابیه بروجرد، هشت نفر در پلدختر، ۵۳ نفر در خرم آباد و دوره چگنی، ۱۹ نفر در دلفان و سلسله، ۱۷ نفر در دورود و ازنا و ۳۱ نفر در کوهدشت و رومشکان تایید صلاحیت شده اند.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار