سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73614
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » هر كدام از مسئولين لرستان كه براي كانديداها تبليغ كنند، سريع عزل مي‌شوند
Print This Post
شاهرخی رئیس ستاد انتخابات لرستان؛

رئیس ستاد انتخابات استان لرستان گفت: کسانی که شناسنامه خود را در اختیار دیگران می‌گذارند با هویت خود بازی می‌کنند.

به گزارش سلام دلفان، “سید سعید شاهرخی” در نشست خبری روز چهارشنبه که در سالن شماره یک استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در انتخابات پیش رو مکانیزمی تعریف ‌شده است که تخلفات را به صفر می‌رساند.
وی افزود: هیچ‌کسی نمی‌تواند شناسنامه خود را در اختیار دیگری قرار دهد زيرا دستگاه‌های احراز هویت در برگزاری انتخابات مانع از تخلفات خواهد بود.
رییس ستاد انتخابات لرستان خطاب به متخلفان هشدار داد: هر کسی شناسنامه خود را در اختیار دیگران بگذارد و یا جعل هویت نمود و به روش‌هاي مختلف سعي كند در انتخابات تخلف نماید، شاهد شدیدترین برخورد قانوني خواهد بود.
شاهرخی با اشاره به این ‌که حضور بی‌سابقه ثبت‌نام کنندگان را در این انتخابات را به فال نیک می‌گیریم، خاطرنشان ساخت: کسانی که در این عرصه تایید صلاحیت نشده‌اند هم نباید عرصه را خالی کنند.
وی بیان داشت: در اغلب حوزه‌های انتخابیه استان رقابت جدی وجود دارد و از این نظر نسبت به سایر استان‌ها شرایط بهتری داریم.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري با اشاره به این‌که فعالیت مدیران هر لحظه رصد می‌شود، افزود: هیچ ‌کس از مسئولین و دولت‌مردان حق ندارد له يا علیه کاندیدی تبلیغ کند و در صورتی‌ که ثابت شود اقداماتی در این زمینه انجام شده، در همان لحظه، وی را عزل خواهیم کرد.
شاهرخی خاطرنشان کرد: عدم دخالت دولتی‌ها در زمینهٔ انتخابات باعث صیانت از آرا می‌شود و مردم هم اطمینان می‌کنند که رأی‌شان صیانت می‌شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار