سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73623
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » تکذیبیه/ انتخاب رضا رضایی بعنوان کاندید مورد حمایت حزب اعتدال و توسعه در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله
Print This Post
دبیر حزب اعتدال و توسعه در شهرستان دلفان خبر داد

شامراد بخشیان دبیر حزب اعتدال و توسعه در شهرستان دلفان با ارسال تکذیبه ای رضا رضایی را بعنوان کاندید مورد حمایت حزب اعتدال و توسعه در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله معرفی نمود

بولتن-پرس-5308به گزارش سلام دلفان، شامراد بخشیان دبیر حزب اعتدال و توسعه در شهرستان دلفان با ارسال تکذیبه ای رضا رضایی را بعنوان کاندید مورد حمایت حزب اعتدال و توسعه در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله معرفی نمود این در حالی است که صبح امروز علی باقر طاهری نیا در لیست منتشر شده در خبرگزاری ها بعنوان کاندید مورد حمایت این حزب معرفی شده بود.
متن تکذیبه به شرح ذیل می باشد
احتراماً بنابرخبر درج شده توسط سایت سلام دلفان و معرفی یکی از کاندیداهای حوزه انتخابیه بعنوان کاندید مورد حمایت حزب اعتدال و توسعع .ضمن تکذیب این خبر با توجه به اعلام دبیر خانه حزب اعتدال و توسعه کشور تنها کاندیدای مورد حمایت این حزب در حوزه انتخابیه ی دلفان و سلسله آقای رضا رضایی می باشند. که مراتب جهت درج در سایت و اصلاح خبر قبلی به حضور اعلام می گردد.
شامراد بخشیان دبیر حزب اعتدال و توسعه شهرستان دلفان
تلگرام سلام دلفان

  1. نویسنده دیدگاه: محمد جواد
    اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۱۱

    قابل توجه همشهریان امشب اصلاح طلبان شهرستان نوراباد طی صدور بیانیه ای حمایت خود را از علی رستمیان اعلام کردند.وهمگی در ستاد ایشان حضور پید کردند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار