سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73686
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » خبر خوش فرهاد مجیدی برای استقلالی‌ها لو رفت!
Print This Post

دوست نزدیک فرهاد مجیدی از عدم پاسخگویی مسولان باشگاه استقلال به پیشنهادش ابراز گلایه مندی کرد.

فرهاد مجیدی_برایان اعتماد خبر خوش فرهاد مجیدی برای استقلالی‌ها لو رفت!

به گزارش سلام دلفان، برایان اعتماد،نامی است که چند ماهی است میان هواداران استقلال به اسم آشنایی تبدیل شده.  روزی که فرهاد مجیدی از وی به عنوان دوست نزدیک و برادرش یاد کرد و بعد خبر داد،خبرهای خوشی در راه است می شد انتظار کشید پیشنهاد ویژه ای برای مدیران باشگاه در راه است.

 

برایان اعتماد،یک وکیل بین المللی است. شرکت لوکس کریستی که برایان اعتماد مدیریت آن در بخش خاورمیانه را برعهده دارد.این مجموعه، یک شرکت بین المللی و عظیم املاک است که به عنوان غول املاک جهان شناخته می شود.  سنگ بنای این نام تجاری در سال 1766 میلادی با شعار اعتماد، صداقت، اختیار، و تعالی گذاشته شده است و دامنه گستردگی این شرکت به 46 کشور جهان می رسد و اخیرا در پرتغال، هلند، موناکو، هاوایی، سنگاپور، آفریقای جنوبی، جزایر قناری، اسپانیا و اتریش هم گسترش یافته است. اما بخش خاورمیانه این شرکت در سال 2014 در دبی تاسیس و از همان ابتدا مدیریتش به برایان اعتماد سپرده شده است.

 

حالا،اعتماد در اینستاگرام خود از پشت پرده پیشنهادش به باشگاه استقلال رونمایی کرده. او نوشته: من می خواستم یک استادیوم را برای طرفداران استقلال بسازم ولی هنوز منتظر جوابم. من استقلال را دوست دارم.

 

در شرایطی که فرهاد مجیدی روز جمعه تماشاگر بازی استقلال و گسترش است،دوست نزدیکش همراه با او به تهران نیامده. چه کسی درون باشگاه استقلال،پیشنهاد مجیدی را وتو کرده است؟

 

کاپ

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار