سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73717
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۴۱ نظر
خانه » اخبار برتر » چند دستگی در جریان اصلاحات دلفان پس از معرفی کاندیدای مورد حمایت
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

پس از آنکه شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان دلفان علی رستمیان را با اکثریت آراء بعنوان کاندیدا مورد حمایت این جریان در شهرستان دلفان معرفی کردند بعضی از افراد و جوانان اصلاح طلب با صدور بیانیه های مختلفی به این تصمیم اعتراض کردند.

به گزارش سلام دلفان؛ پس از آنکه شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان دلفان¹ علی رستمیان را با اکثریت آراء بعنوان کاندیدا مورد حمایت این جریان در شهرستان دلفان معرفی کردند²، بعضی از افراد و جوانان اصلاح طلب با صدور بیانیه های مختلفی به این تصمیم  اعتراض نموده و خواهان معرفی شخص دیگر به جای آقای رستمیان شدند، جوانان اصلاح طلب دلفان در قسمتی از این بیانیه ضمن هشدار به شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان دلفان اعلام می کند که “استادان بزرگوار آنچه ما را به نوشتن این نامه واداشته است، تنها یک انتخاب به زعم ما دور از مصلحت یک مجموعه نیست بلکه فروپاشی و شکست یک جریان است که چه بخواهید و چه نخواهید به تدبیر شما امید بسته بود و بسته است .

باورمان نمی شود و هنوز هم می خواهیم که باور نکنیم که بزرگان اصلاح طلبی دست به انتخابی برده اند که نه تنها رابطه ی مستقیمی با اصلاحات ندارد بلکه دقیقا در نقطه ی مقابل تمام آرمان ها و ایده های اصلاح طلبی قرار دارد.”

همچنین خانم افسر موموندی کاظمی با صدور بیانیه ی شدید الحنی خطاب به بعضی از اصلاح طلبان دلفان به این انتخاب واکنش نشان می دهد و اعلام می کند که “اصلاح طلبی دیگر به ادعا نیست. چون بسیاری با نقاب اصلاحات در پی کسب منافع و یارگیری های پر سودترند، بویژه در منطقه ما که برخی نشسته در مسیر بادند و متاسفانه سرآسیمه و پنهانی زدند و بستند و حالا نمی دانم روی شکستن عهد و یا شهامتش را دارند یا نه.

با این همه مهم رای مردم است نه چند نفر که خود را قیم مردم خوانده اند و خودسرانه گزینه معرفی می کنند، چون دوره پیش که زندانبان اوین را حمایت کردند و برایشان همین بس بود که منافع و مطامع کوتاه مدتشان تامین شود.”

همچنین سیدحسینعلی حسینی مدیر مسئول روزنامه دلفون و فعال اصلاح طلب اینگونه نوشته است:

جناب محمود کاوه ای و دوستان پاسخ دهند :

1- از جمع افراد ذیل که شورای اصلاح طلبان سلسله هستند کدامیک در جلسه حضور داشته اند؟

بسمه تعالی بر اساس تصمیم شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان استان لرستان لیست نهایی وقانونی شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شهرستان سلسله انتخاب وبه شرح ذیل اعلام میگردد ۱_دکتر احمد عادلی ریس شورا ۲_علی نصرت حسنوند نایب ریس شورا ۳_جواد اسلام دوست دبیر ۴_الهیار اکبری ۵_عزت اله رضایی۶_اسفندیار احمدی ۷_غلام عباس ندری به عنوان سخنگو ۸_ شاه محمد یوسفوند ۹_علی صفر حسنوند ۱۰_حمید حسنوند ۱۱_حمید پیرنیا ۱۲_مصطفی فاضلی۱۳_بهمن اسد الهی ۱۴_ماشااله نظری هابیل ۱۵_علی فرج الهی

2- شورای اصلاح طلبانی که نمایندگان احزاب و چهره های شاخص در آن حضور ندارند چه شورای اصلاح طلبانی است؟
3- این شورای خود ساخته مشروعیت خود را از کجا گرفته است؟
4-این شورای محفلی کی و کجا گزینه های دیگری را مورد بررسی قرار داده است؟
5-این محفل شبانه بر اساس کدام معیارهای اصلاح طلبی به چنین اقدامی دست زده است ؟

6- این بیانیه به امضاء چه کسانی رسیده است؟
اینها و دهها سوال دیگر وجود دارد که جناب کاوه ای باید به آنها پاسخ دهد .

اینجانب محمود کاوه ای را به مناظره با حضور اصلاح طلبان دعوت مینمایم.
وسلام

********************************

1- اسامی شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان دلفان (محمودرضا کاوه ای، حشمت رحمانی، عباس کرمی، پرویز عینی، حشمت موسوی، جعفری سرابی، خانی پور، موسی رضا نوری، سینا نوری، علی غلامی، علی تیموری، قنبرنژاد، اسد محمدپور، امیر رضائیان، خاصیان، کرم همتی، محمدکاظم کرمی، مهرداد اسکندری، نیکزاد کاظمی و نصرالله کاظمی)

2- متن بیانیه شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان دلفان در حمایت از علی رستمیان به شرح ذیل می باشد:

مردم فهیم و آگاه شهرستانهای سلسله و دلفان
در دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در این دو شهرستان متاسفانه تقریباً تمامی چهره های شاخص اصلاح طلب که نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی بودند ، رد صلاحیت گردیدند . به همین دلیل ، شورای سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان شهرستانهای سلسله ودلفان ، برای تعیین نامزدهای مورد نظر خویش با توجه به اراده و تصمیم اصلاح طلبان ، برای مشارکت جدی و کنشگرانه در انتخابات پیش روی ، نامزدهای موجود مورد بررسی قرار گرفتند و از بین آنان فردی که معرفی خواهد شد ، مناسبت ترین و نزدیکترین قرابت را با مشی اعتدالی اصلاح طلبان و حامیان دولت دارند.

از این رو شورای سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان سلسله ودلفان ، یک بار دیگر از مردم شریف و آگاه سلسله و دلفان می خواهد ، همچون همیشه با حضور گسترده و یکپارچه خویش در پای صندوق های رای در هفتم اسفند ماه ، آرای خویش هم در مجلس خبرگان و هم در مجلس شورای اسلامی را به نام نامزدهای معرفی شده ی شورای سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان ، به عنوان نماینده رسمی و معتبر اصلاح طلبان ، واریز نمایند .
بی تردید حماسه خرداد 92 که منجر به پیروزهای بزرگ ایران در عرصه بین المللی گردید ، با استقرار مجلسی هم سو و حامی دولت تکمیل خواهد شد ، لذا با رای به فهرست انتخاباتی اصلاح طلبان در راستای تشکیل چنین مجلسی ، که انشاا… پیشرفت ، آبادانی ، رفاه و تعالی کشور را در پی خواهد داشت ، گام برداریم و پس از رفع مشکلات بیرونی که خوشبختانه با همت دولت تدبیر و امید حاصل گردیده است ، این بار دولت در کنار مجلسی همراه ، با فراغ بال و بدور از حاشیه سازی ها و بحران آفرینی ها ی دلواپسان و مشکل آفرینان ، بتواند در مسیر حل مشکلات مردم حرکت کند و به نتیجه مطلوب دست یابد .
بر همین اساس شورای سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان سلسله و دلفان به شرح ذیل ، نامزدهای مورد نظر خویش را در مجلسین خبرگان ومجلس شورای اسلامی ، جهت استحضار مردم بزرگوارسلسله و دلفان اعلام می دارد :
۱)حضرات ایات آقایان مبلغی و شاهرخی
2- در مجلس شورای اسلامی جناب آقای علی رستمیان
با امید به سربلندی ، آبادانی و اقتدار واقعی ایران عزیز
شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان شهرستانهای سلسله و دلفان

تلگرام سلام دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: به كانديداي اصلاح طلبان راي دهيد.
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۴۴

  تنها کاندیدایی که خودش رو اصلاح طلب میداند دکتر حاجی پوره. بخشی از رزومه علمی دکتر حاجی پور
  دکترای حقوق از دانشگاه سوربون فرانسه، سال ۱۳۸۷ ـ بورسیه دولت فرانسه
  کارشناسی ارشد حقوق بنیادین از دانشگاه اکس ـ مارسی فرانسه، سال ۱۳۸۲ ــ بورسیه دولت فرانسه
  کارشناسی ارشد حقوق عمومی از دانشگاه تهران، سال ۱۳۷۷ ـ رتبه اول کنکور سراسری
  کارشناسی حقوق از دانشگاه تهران، سال ۱۳۷۵
  محقق و مدرس دانشگاه ـ وکیل پایه یک دادگستری
  با شعار ” با ما همراه شوید”
  منبع: http://www.hajipour.org/

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۱۹

   مصاحبه ایشون موقع ثبت نام موجوده گفتن مستقلا دقیقا مثل اقای رستمیان پس خواهشا جو ندید که ایشون اصلاح طلب هستن همین که سایتی مثل سلام دلفان این موضوع رو کار کرده یعنی تصمیم شورای سیاستگذاری کاملا درست بوده پس دوستان اصلاح طلب که توسط عده ای معلوم الحال تحریک شدن بهتره از تصمیم بزرگان و سابقون اصلاح طلبی این شهر تمکین نمایند

  • نویسنده دیدگاه: اسدی
   اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۰۲

   مهرداد اسکندری، نیکزاد کاظمی و نصرالله کاظمی و….) اینها چرا دور قبل رستمی را یادشان نبود حالا که پست ها در خطرند یادشان افتاده حمایت کنند اگر بنده اقای رستمی را میشناسنم زیرک تر از این حرف هاست که این گونه افراد را در پست ها باقی بگذارند حذف نکن برادر من

 2. نویسنده دیدگاه: مهدي حسنوند
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۴۶

  من به عنوان يك الشتري با افتخار اعلام مي كنم راي خود را به نخبه علمي جناب آقاي دكتر علي حاجي پور خواهم داد. در كا ايران 10 نفر هم پيدا نمي كنيد كه دكتراي خود را با بورس فرانسه در دانشگاه سوربون پاريس گرفته باشد.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۴۱

   قابل توجه کسانی که دکتر حاجی پور را اصلاح طلب جا می زنند:
   لطفاً درباره جناح سیاسی خود بگویید:
   من اعتقاد به «حاکمیت حقوق بر سیاست» دارم. به تعریف دیگر، افسار سیاست بایستی به دست قواعد و هنجارهای عادلانه‌ی حقوقی باشد. تفکر من این است و هرکدام از طیف‌های سیاسی این طرز فکر را بپسندند، می‌توانند از کاندیداتوری اینجانب اعلام حمایت کنند.با توجه به نظام انتخاباتی کشور ما، در مرحله ثبت‌نام و اعلام داوطلبی، جز برای سران احزاب سیاسی، اعلام داوطلبی، اصولاً و عرفاً به صورت «مستقل» تلقی می‌گردد و حمایت احزاب سیاسی از کاندیداتوری، پس از مرحله‌ی تأیید صلاحیت و در مهلت قانونی تبلیغات خواهد بود.از طرف دیگر، واقعیت این است که تبیین خطوط دقیق سیاسی در حال حاضر سخت دشوار است، برای مثال، برخی خود را «اصلاح‌طلب اصول‌گرا» و عده‌ای دیگر خود را «اصول‌گرای اصلاح‌طلب»، و دیگری خود را «اصول‌گرای معتدل» یا «اصلاح‌طلب معتدل» می‌نامند.
   لینک: http://salamdelfan.ir/archives/69703

 3. نویسنده دیدگاه: مجتبي
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۵۲

  بعد از سالها يك تحصيل كرده نخبه از خارج آمده از سد شوراي نگهبان كذشته است. به نظر بنده دكتر حاجي پور خيلي بيشتر از رستميان به آرمان هاي اصلاحات نزديكتر است. ايشان در بين كانديداهاي تاييد صلاحيت شده تنها فردي است كه با شجاعت خود را يك اصلاح طلب مي نامد.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۵۴

   با شعورمان تصميم بگيريم ن با شنيدن كلماتي مثل تحصيلات خارج ازكشور وغيره؛جناج بازي دردي از مردم را دوا نخواهد كرد؛آقاي رستميان درد آشناي مردمند

 4. نویسنده دیدگاه: علی
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۵۴

  آقای عباس کرمی و حشمت رحمانی اصلا به انتخاب عالی رستمی تمایل نداشته و ندارند
  اینها همه توطئه جناب …

 5. نویسنده دیدگاه: با ما همراه شويد...
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۵۵

  فقط كافي روزي 3 درصد به آراي دكتر حاجي پور اضافه بشه. تا آخر هفته با بيش از 20 درصد آرا مي تواند پيروز انتخابات باشد.
  با ما همراه شويد…

 6. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۰۲

  کدام اصلاح طلب این حرف را زده افرادی که این حرف را زدن ….. نه اصلاح طلب

 7. نویسنده دیدگاه: گمنام
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۶

  این جماعت اصلاح طلب نیستند بلکه منافع طلبند

 8. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۴۹

  قابل توجه کلیه نامزدها ، دوستان ، آشنایان ، کسبه و بازاریان ، کلیه فرهنگیان و کارمندان ، اهالی روستا و شهر ، زن و مرد ، پیر و جوان ، دانشجویان عزیز ، خلاصه کل مردم عزیز و فهیم دلفان به پیر به پیغمبر فقط و فقط اجماع بین نامزدها چاره کاره . خبرهایی از اجماع نامزدهای الشتری داره به گوش می رسه
  تو را به شرفتون قسم میدم نذارید باز چوب یک عده از خود راضی را بخوریم

 9. نویسنده دیدگاه: امیر
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۴۲

  باتشکر از سید شجاع و نستوه جناب آقای حسینی بزرگ ، آفرین

 10. نویسنده دیدگاه: م.م
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۵۵

  سلام ب نظر من ما بايد از اقاي كاره اي حمايت كنيم
  چون ب توافق رسيده اند اصلاح طلبان با اقاي رستمي
  اقاي حاجيپور رايشان كمتر از حتي ٥٠٠ راي ميباشد
  و حال ك اقاي رستميان و اصلاحات ب توافق رسيده اند بايد حمايت كنيم
  شانس اول اقاي رستميان ميباشند

 11. نویسنده دیدگاه: satanic
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۲۶

  من موندم ایناچطوراقای رستمی به عنوان نماینده اصلاح طلبان انتخاب کردن درصورتی که ایشان درست درنقطه مقابل اصلاح طلبان ایستاده است ،واقعا بایدتاسف خورد برای کسانی که ایشون به عنوان یه اصلاح طلب حمایت میکنن .حداقل حالا که همه نماینده هاشون ردصلاحیت شدن ازکسی دفاع نمیکردن .حزب باد که میگن اینه

 12. نویسنده دیدگاه: از همه چی بی نصیب
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۳۱

  سیاست یک بام و دو هوا به این می گن هم پرچمدار اصلا حا ت باشن هم منافعشان حفظ بشه

 13. نویسنده دیدگاه: علی
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۱

  درود بر شرف خان مومیوندی
  واقعا لذت بردم
  کاش مردان ما هم اندازه یه زن غیرت و شهامت داشتند
  ..

 14. نویسنده دیدگاه: کاظمی
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۲۲

  سلام من بعنوان یک دلفانی فقط و فقط رای خودم رو به آقای علی حاجی پور میدم چون ایشان علاوه بر سواد آکادمیک رزومه خوب و قابل توجهی را دارن و من ایشان رو بعنوان نماینده سلسله و دلفان شایسته میدانم

 15. نویسنده دیدگاه: يك پوستر براي معرفي دلفان سربلند باشيم
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۴۴

  اصلاح طلبان محترم با هر شاخصي اندازه گيري كنند آخر به دكتر حاجي پور مي رسند. ايشان جوان، با سواد، شجاع و داراي تفكرات اصلاح طلبي است.

 16. نویسنده دیدگاه: علی
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۱۴

  باسلام. ما جوانان اصلاح طلب شهرستان دلفان کاملا در جریان این هستیم که تقریبا بیشتر اعشای شاخص در این جلسه حضور نداشته اند و کسی رو انتخاب کرده اند اولا در نقطه مقابل هستند . دوما این افراد که بیانیه رو دادن بخاطر منفعت شخصی خودشون بوده

 17. نویسنده دیدگاه: 'گمنام
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۲۱

  فقط وحید حسنوند

 18. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۴۶

  فقط آقای چراغیان

 19. نویسنده دیدگاه: واقع بین
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۴۹

  خوشبختانه با ورود جناب دکتر حاجی پور اصلاح طلبان راستین و ارزش مدار در کنار همدیگر جمع شدند

 20. نویسنده دیدگاه: اصلاح طلب
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۲۵

  با تشکر فراوان از مرد بزرگ اصلاحات دلفان جناب آقای کاوه ای که با ابن تدبیر درست خویش خون تازه ای در رگ های خشکیده اصلاحات دمیدند. بنده به تبعیت از نظر این دوستان عزیز از آقای رستمیان حمایت میکنم.

 21. نویسنده دیدگاه: اصلاح طلب منتقد.
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۲۳

  جهت اطلاع : اشخاصی که خودتون را اصلاح طلب محض معرفی نموده اید مگه اعتقادات شخصی دیگر اصلاح طلبان ارث باباتونه که از جای دیگران تصمیم گیری می گیرید و نقل می کنید به فردی که ما بزرگان اصلاح طلب امر می کنیم رای بدهید،یقینا بدانید که در توهم محض بسر می برید چرا که ما اصلاح طلبان خودمان بهتر می دانیم که چه فردی صلاحیت رای گرفتن را از ما اصلاح طلبان به نظر شخص خودمان را دارد، پس لطفا روزه ی سکوت بر لب گرفته و به جای دیگر اصلاح طلبان تصمیم گیری نکنید. اصلاح طلب منتقاد

 22. نویسنده دیدگاه: امیر سالاری
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۰۳

  کسانیکه مشی اصلاحات داشتند رد صلاحیت شدند من اصلاح طلبی نمی بینم اقای رستمی و اصلاح طلبی من را یاد ضرب المثل رنگ کردن گنجشک به جای قناری میندازد!!!!!!!!!

 23. نویسنده دیدگاه: دلفانی اصلاح طلب
  اسفند ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۱۱

  چراغیان مرد عرصه اخلاق وسیاست .کاندیدایی که با بزرگان سیاسی جریان اصلاحت استان نشست وبرخاست داشته و با درایت وراهنمایی وی برای بزرگان صلاح طلب استان هیچ مشکل وپرونده ای در فتنه 88 بوجود نیامد .حالا که قرار بود با یک اصولگرا اجماع شود چرا با جناب چراغیان که دارای کلاس بالای سیاسی و از اصولگرایان شاخص استان و انسانی با دید بالای سیاسیست اجماع نکنیم . به نظر من چراغی تنها کاندیدایی است که میتواند از چهره های سیاسی هر دو طیف .اصلاح طلب و اصولگرا در مدیریت و پیشرفت شهر نوراباد کمک بگسرد .

 24. نویسنده دیدگاه: علی زاده
  اسفند ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۲۶

  جهت اطلاع،اشخاص خدمه این سایت،اگه سایت حساب بشه، بدرستی که حقیقتا تنگ نظرید و صرفا دوست دارید کامنت هایی که موجب خاطر شما را نیازارد را در معرض نمایش قرار دهید،هشدار: گزینشی و سلیقه ای عمل ننمایید چرا که باعث خواهید گردید که مخاطبان این وبلاگ یا هر چیز دگر دفع شوند و این وبلاگتون صرفا به درد موزه بخورد و بس.

 25. نویسنده دیدگاه: صمد
  اسفند ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۲۰

  همه ما داریم میبینیم که اکثریت قبایل نوراباد بااقای رستمیان عهد بستن و درود خدا بر محمود کاوه ای دلیر مرد دلفان و دیگر اصلاح طلبان دیگر ایا شماها بااین سیل خوروشان که برای رستمی راه افتاده مخالفید ایا شما باز هم دوست دارید یکی مثل نماینده های ادوار گدشته که معلوم نبود که ما مردم سلسله و دلفان نماینده داریم یا نه ایا شما با کسی که در تمام طول خدمتش مردی موفق بوده مخالفید پس برای پیروزی این بزرگ مرد بیاید همه از او حمایت کنیم .دی کم بگرن بهونه عالی ودل کلمونه

 26. نویسنده دیدگاه: محمد ،دانشجو
  اسفند ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۴:۲۹

  من بدون توجه به جناح ههای سیاسی آقای رستمیان را قبول داررم به دلیل ولایتمداری سوابق اجرایی بسیار در زمینه های مختلف واشنایی کامل با مردم منطقه،یاد اوری میکنم تحصیل کرده ی خارج جای خود اما تجربه ی کار اجرایی شناخت مسایل سیاسی وفرهنگ بومی منطقه چی ؟من فکر میکنم اقای حاجی پور بدر زمینه وکالت حقوقیبرای مردم شههر فعالیت داشته باشند بیشتر مثمر ثمر خواهد بود

 27. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  اسفند ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۰۴

  به این میگن اصلاح طلبی که بر اساس منا فعت هر روزی به شکلی در بیایی باور کنین از بالا هم همینجوری اندحاضر میشن برای منافع شخصی خودشان مملکت را بفروشند نمی توانند روی پای حرف ها واعتقادات خودشان پایبند باشند نمونش همین اقا با نام اصولگرا ثبت نام کرد با نام اصلاح طلب تبلیغ میکنه

  • نویسنده دیدگاه: احمد
   اسفند ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۳۰

   لطفا از اقای حاجی پور بپرسید از کی تا حالا اصلاح طلب شده اند؟. کدام موضع گیری سیاسی را داشته اند؟. عضو کدام گروه اصلاح طلب هستند؟ چه هزینه ای پرداخت کرده اند؟ با کدام گروه ها نشست و برخاست دارند؟ من برای این سیستم متاسفم که هر کسی هر ادعای داشته باشد مورد بررسی قرار نمی گیرد. از تعداد زیادی از ادعاهای ایشان فقط تعداد اندکی درست هستند و مابقی غلط . رزومه ایشان …… لطفا پیگیری کنید. ….

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    اسفند ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۰۰

    مدعیان اصلاح طلب هم عملکرد قابل دفاعی ندارند و تا جایی هم که ما به یاد داریم هزینه ی قابل بحثی ‍پرداخت نکرده اند. اساسا مورچه چیه که کله پاچه داشته باشه. اصلاح طلبان استان هم در سطح کشور جایگاه آن چنانی ندارند تا نور آباد برسه.

 28. نویسنده دیدگاه: اصلاح طلب
  اسفند ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۳۷

  مردم فهیم دلفان تا کی باید تحت تاثیر هیاهوی جمعی قرار بگیریم حال که فردی با شجاعت تمام داعیه اصلاحات را به سینه میزند ّ. تحصیل کرده .پای به عرصه ی انتخابات گذاشته است درست نیست به دنبال افراد دیگر باشیم . به پا خیز و بیدار باش اصلاح طلب دکتر علی حاجی پور دستتان را می فشارد .

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۴۴

   ایشان یک مهره بیشتر نیستند که با …. بعد از موعد مقرر تائید صلاحیت شدند. از ایشان هیچ انتظاری جز ….نداشته باشید. به زودی هم چیز معلوم می شود.

 29. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۴۶

  اصلاح طلب و اقعی اون کسیه که بچه دو سه ماهش را میذاره میره میشه شهید مدافع حرم اصلاح طلب اون مردیه که نو عروسش را می ذاره خونه میشه شهید مدافع حرم اصلاح طلب واقعی اون بچه هایی هستند که تو خلیج فارس اون تفنگداران دریایی امریکا راباوجود اون همه ناو جنگی اسیر می کنند نه اون ترسوهایی که اگه قدرت دستشون بود مملکت را غارت می کردندو مثل معمر قذافی کشور رادو دستی تقدیم امریکا می کردند وایران ما سوریه ای دیگر میشد توی اصلاح طلب می دونم خوب حرفم را گرفتی

 30. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۵۳

  قوم و خویش و بیگونه عالی برا کلمونه

 31. نویسنده دیدگاه: بصیر
  اسفند ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۰۰

  با چه فکری نوشته ای فکر کن بنویس

 32. نویسنده دیدگاه: یونس
  اسفند ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۲۶

  اقای رستمیان اصلا اصلاح طلب نیستن موندم این تصمیم رو چطوری گرفتن اقایان اصلاح طب فقط جناب دکتر حاجی پور

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار