سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73889
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » مصاحبه اختصاصی با کاندیداهای مجلس در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله
Print This Post
از امروز در سلام دلفان ببینید؛

پایگاه خبری سلام دلفان بنابر وظیفه ذاتی و تجربیات ادوار گذشته سلسله مصاحبه هایی صریح، شفاف و چالشی را با کاندید های مطرح انتخابات ترتیب داده است

به گزارش سلام دلفان یکی از دشوارترین کارها در هر انتخابات، یافتن کاندید اصلح می باشد. در انبوه شعارها و صف بندی های تبلیغاتی و سیاسی پی بردن به نقاط ضعف و قوت نامزد های انتخابات کار را برای مردم سخت و گهگاه ایشان را دچار حیرت می نماید.از جمله وظایف رسانه ها استفاده از روش های مختلف جهت تبیین شاخص های اصلح و تطبیق آن با نامزد های انتخابات می باشد.uu

پایگاه خبری تحلیلی سلام دلفان بنابر وظیفه ذاتی و تجربیات ادوار گذشته سلسله مصاحبه هایی صریح، شفاف و چالشی را با کاندید های مطرح انتخابات ترتیب داده است.

در این گفتگو های بی پرده سعی شده است در عین معرفی کاندیدهای انتخابات سطح اگاهی های، قدرت تحلیل مسایل، جسارت، قدرت بیان و جهت گیری های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی ایشان را در قالب طرح سوالات مختلف برای مخاطبان تبیین نماید.علیرغم پیگیری های این پایگاه خبری چند تن از نامزد ها از برگزاری مصاحبه به عناوین مختلف طفره رفته اند که همچنان پیگیری همکاران سایت جهت انجام مصاحبه ادامه دارد.

مصاحبه ها از امروز یکشنبه دوم اسفند در قالب دو قسمت در بازه زمانی چهار روز ارائه می گردد. در اولین فرصت فیلم و کلیپ های تطبیقی از این گفتگو ها منتشر خواهد شد.

تلگرام سلام دلفان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار