سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73916
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » برنامه‌ یارانه ای دولت در سال ۹۵
Print This Post

معاون وزیر کار اعلام کرد تا پایان سال تعداد حذف‌شدگان از یارانه‌ها به چهار میلیون نفر خواهد رسید و هدف دولت برای سال آینده هم پیگیری حذف همان شش میلیون نفری است که مجلس برای سال ۹۴ تصویب کرد.

به گزارش سلام دلفان  به نقل از دنیای اقتصاد، احمد میدری گفت: حذف یارانه‌ها تبعات سیاسی و اجتماعی دارد و به همین دلیل دولت اقدام به حذف یارانه‌ها نمی‌کند، اما هر کاری که برای اولین‌بار در کشور صورت می‌گیرد، خیلی ریزه‌کاری دارد. حذف یارانه‌ها نیز یک شبکه پاسخگویی ملی و یکسری ضوابط و بانک اطلاعات می‌خواهد.

دولت تاکنون توانسته یارانه حدود سه میلیون نفر را حذف کند و باید تا انتهای سال یارانه سه میلیون نفر دیگر را هم حذف کند. اما میدری می‌گوید دولت در بهترین حالت شاید بتواند یارانه چهار میلیون نفر را تا پایان سال حذف کند.

معاون وزیر کار در پاسخ این سوال که آیا در سال بعد تعداد بیشتری از لیست یارانه‌بگیران حذف می‌شود یا خیر، می‌گوید: فعلا تلاش این است که حذف ۶ میلیون نفر محقق شود. میدری همچنین عنوان می‌کند: آنهایی که یارانه‌هایشان قطع می‌شود، اگر اعتراضی دارند، در سامانه ثبت‌نام می‌کنند و بعد به آنها زنگ می‌زنند که چرا شما معترض هستید.

میدری گفت: شاید اوایلی که دولت یازدهم روی کار آمده بود، بهترین زمان برای حذف یارانه‌ها بود و باید عنوان می‌کرد که یارانه‌ها چه بحرانی ایجاد کرده و برای همین باید حذف شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار