سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73925
تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » راز عجیب مرگ دختر ملی پوش والیبالیست فاش شد
Print This Post

عضو تیم ملی والیبال بانوان در فرار از نقشه شیطانی جوان فروشنده داروهای توان افزا به کام مرگ فرو رفته است.

والیبال بانوان راز عجیب مرگ دختر ملی پوش والیبالیست فاش شد

به گزارش سلام دلفان، در روزهای گذشته خبر مربوط به درگذشت یکی از ملی پوشان والیبال بانوان به علت سقوط از ارتفاع منتشر شد. حالا پلیس آمل پشت پرده این سقوط مرگبار را فاش کرده است.

ساکنان منطقه مهرآباد نکا با شنیدن فریادهای دختر جوانی به خیابان دویدند و متوجه شدند که او بعد از سقوط از ساختمانی بلندمرتبه‌، نیمه‌جان روی آسفالت خیابان افتاده است.

با توجه به وخامت حال این دختر جوان بلافاصله او را به بیمارستانی در نکا انتقال دادند اما با توصیه مسئولان بیمارستان در حالی که خون زیادی از این دختر رفته بود، ‌پیکر نیمه‌جانش به بیمارستانی در ساری منتقل شد.

به این ترتیب تیمی از پزشکان بیمارستان تلاش‌های گسترده‌ای را برای بازگرداندن وی به زندگی در دستور کار قرار دادند اما دیگر دیر شده بود و دختر جوان روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد.

با مرگ خاموش این دختر جوان، تحقیقات پلیس در باره وی آغاز شد و ماموران دریافتند که قربانی حادثه از والیبالیست‌های شناخته‌شده استان مازندران بوده و حتی دو بار به اردوی تیم ملی جوانان هم دعوت شده بود. در ادامه بررسی‌ها مشخص شد وی “فائزه” نام داشته و روز حادثه به همراه مردی جوان به آپارتمان محل وقوع حادثه رفته بود.

با توجه به این اطلاعات، تحقیقات درباره صاحب آپارتمان و جوان ناشناس در دستور کار مأموران آگاهی شهرستان نکا قرار گرفت تا اینکه مشخص شد وی جوانی است که در کار تهیه و فروش مواد توان‌افزا اشتغال دارد و برای برخی از ورزشکاران از این نوع مواد تأمین می‌کرده است.

با شناسایی مخفیگاه این جوان، او بازداشت شد و از سوی پلیس تحت بازجویی قرار گرفت. وی ادعا کرد که در جریان فروش داروهای توان‌افزا با قربانی حادثه آشنا شده و روز حادثه به بهانه اینکه می‌خواهد فرزند معلولش را به او معرفی کند، او را به آپارتمانی در طبقه 5 منطقه مهرآباد نکا کشانده است.

وی در ادامه اعترافات خود گفت: «وقتی دختر جوان متوجه نیت من شد، به بهانه اینکه می‌خواهد به تماس تلفن همراهش پاسخ دهد روی تراس رفت و از آنجا به پایین سقوط کرد.»

روزنامه ایران

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار