سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 73966
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳۰ نظر
خانه » اخبار برتر » بنده اصولگرا هستم، اما در انتخابات بصورت مستقل وارد شده ام/ می خواستند جواز دفن من را صادر کنند/ فتنه ریشه در خواسته های شخصی و خودخواهی های فراقانونی آقایان داشت
Print This Post
علی رستمیان درجلسه پرسش و پاسخ مسجد النبی(ص)

علی رستمیان یکشنبه شب در جلسه پرسش و پاسخ از کاندیداهای انتخابات مجلس در مسجد النبی(ص) نورآباد شرکت کرد که فایل صوتی این جلسه منتشر شد.

به گزارش سلام دلفان، جلسه پرسش و پاسخ مردم دلفان با علی رستمیان کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس در مسجد النبی(ص) برگزار شد، در این جلسه ابتدا رستمیان به بیان برخی برنامه ها و سوابق خود اشاره کرد که فایل صوتی آن در پایین همین صفحه منتشر شده است و سپس به سوالات مردم دلفان جواب داد که در ذیل می آید:

DSC00262

لطفاً به مردم بگویید از چه طیف و جناحی هستید؟

بنده اصولگرا هستم، اما در انتخابات بصورت مستقل وارد شده ام و تحت پرچم هیچ حزبی و گروهی نمی روم، برادران اصلاح طلب از من حمایت کرده اند و امروز از تهران با من تماس گرفتند که چگونه از شما حمایت کنیم که عرض کردم، از من حمایت کنید ولی بنده را در لیست قرار ندهید.

افرادی که در اطراف بنده هستند همگی از قشر فرهنگی هستند و از گزینش عبور کرده اند و قطعاً اگر تجربه و توان داشته باشند از آنها استفاده خواهم کرد.

با نفوذی که داشتید چرا از موسسات خیریه شهرستان حمایت نکردید؟

من عضو مجمع خیرین سلامت تهران بودم و اعتبارات وقف همان شهر است، اجازه نداشتم برای جایی دیگر استفاده کنم.

امروز با اجازه چه کسی در مسجد امام حسین (ع) جلسه حامیان خود را برگزار کردید و  به چه دلیل دوره های گذشته رد صلاحیت شدید؟

امروز از مراجع قانونی مجوز گرفته بودیم و علت رد صلاحیت من کاملاً  واضح است برای اینکه کاندیدی که هیچ اقبال عمومی در انتخابات نداشت تنها بماند و رقیب نداشته باشد، پرونده سازی کردند و من را رد صلاحیت کردند و پا را از این هم فراتر گذاشتند و گفتند رستمیان سکته کرده و در بیمارستان است و داشتند جواز دفن ما را صادر می کردند که فقهای شجاع و مجاهد شورای نگهبان بنده را تایید صلاحیت کردند.

شما گفتید که پرچم اصولگرایی را برافراشته اید پس چگونه است که اصلاح طلبان از شما حمایت می کنند؟

من در تمام طیف ها طرفدار دارم و هم اصولگراها از تهران و هم اصلاح طلبان از من حمایت کرده اند، اعتدال یعنی این که مورد وثوق تمام گروها باشید و بنده هم اگر به مجلس راه پیدا کنم از جانب تمام طیف ها هم حمایت می شوم و هم از متفکرین و انسان های دلسوز که خطوط قرمز را رعایت کنند از همه جناح ها استفاده خواهم کرد.

حمایت اصلاح طلبان از شما به چه دلیل است؟

به دو دلیل، یکی اینکه در حال حاضر خودشان کاندیدی ندارند و کاندیدشان رد صلاحیت شد و دیگری اینکه با توجه به توانی که در بنده سراغ دارند و تخصص و تجربه ای که در بنده می بینند و رزومه کاری بنده در 8 استان باعث شده از من حمایت کنند.

فرمودید 4 سال نماینده شوم 20 سال پیشرفت داریم ، آیا ممکن است؟

من در شهرستان های دیگر هم این را گفتم و تهمت هایی به من وارد شد ، ولی این کار انجام شد، استان کردستان را از رتبه 30 به 1 کشور آوردیم، لرستان را از رتبه 28 به 1 آوردیم، هرمزگان را از رتبه 18 به 1 آوردیم، وقتی که فرماندار بودم جزو فرمانداران برتر کشور شدم و اینها تمرینی بود برای اینکه اینکه در 4 سال نورآباد و الشتر را 20سال جلو ببریم و اگر توجه کرده باشید با احتیاط گفتم 20 سال، انشاالله 2 سال اول که شد می گویم تا 10 سال دیگر تمدیدش کنند به فضل الهی.

با توجه به اینکه وظیفه نماینده در مجلس قانون گذاری و تحقیق و تفحص است چگونه قول از پیشرفت 20 ساله می دهد؟ شما مگر قدرت اجرایی دارید؟

قدرت اجرایی دارم، در بحث بودجه نویسی، نماینده وقتی دولت لایحه به مجلس می دهد، بعنوان یکی از متخصصین در امر بودجه، رایزنی در بودجه را شروع می کنم و یک سوم  حق استان لرستان را خواهم گرفت و یک دهم حق نورآباد  را از استان خواهم گرفت و نظارت می کنم تا مرحله اجرا، پس بحث تصویب بودجه و آوردن بودجه و گرفتن حق نوراباد و الشتر و نظارت برعهده بنده است ، پس این وظیفه نمایندگی است.

فرق لایحه و طرح را بیان کنید؟

این سوال با اعتراض مردم مبنی بر بی ربط  و بی اساس بودن و مقدماتی بودن جواب داده نشد.

با توجه هشدارهای رهبری در مورد جریان نفوذ تعریف شما از این جریان چیست؟

مقام معظم رهبری جملات حکیمانه ای در بحث نفوذ فرموده اند، یک نمونه از نفوذ همین است که  در جمع ما نفوذ پیدا شده و نفوذی هایی هستند که متاسفانه شروع کردند به تخریب و مخدوش کردن چهر ه های انقلابی

اما نفوذ دو گونه است ، نفوذ خارجی و نفوذ داخلی، آقا فرمایش کردند مواظب باشید به عنوان طرح و برنامه و سرمایه گذار به کشور وارد نشوند و اسرار کشور را درنیابند و نفوذ داخلی هم عناصر مریض الحالی هستند که محرم انقلاب نیستند.

در صورت راهیابی به مجلس می توانید حوزه انتخابیه دلفان و سلسله را از هم جدا کنید؟

این را من نمی توانم، می توانم 20 سال به جلو ببرم  ولی این کار گیر و گرفت های قانونی دارد، بنابراین تلاش میکنم و آرزوی قلبیم هم همین است اما قولی نمی دهم

نظر خود را در مورد قدم زدن ظریف و جان کری بیان کنید؟

مقام معظم رهبری در جمع ارتشیان پس ا ز حادثه منا با سخنرانی شان اعلام جنگ کردند و پشت عربستان را لرزاندند و بعد از این موضع گیری بود که کارهای ما درآنجا به پیش رفت، آقای ظریف هم کار خلاف شرعی انجام ندادند و به جای پشت میز نشستن با جان کری قدم زده اند و فکر می کنم کار منفی صورت نگرفته، مهم این است که جناب ظریف هر وقت از مذاکرات برمی گشت مستقیماً به دیدار رهبری می رفت و تنها وزیری که بعد از رای اعتماد رهبری از ایشان تعریف کردند ، آقای ظریف بود.

نظر خود را در مورد کمیسیون بررسی برجام بیان کنید؟

بنده نماینده نبودم و متن آن را هم نخوانده ام اما همین که شورای نگهبان در عرض 8 ساعت آن را تصویب می کند نشان از مثبت بودن بررسی آن دارد.

ضمن احترام به فرهنگیان، وضعیت آموزش و پرورش دلفان از لحاظ دینی و فرهنگی خوب نیست چه برنامه ای برای آموزش و پرورش دارید؟

آموزش و پرورش کارخانه ای است که محصول آن سران نظام و من و شماییم، متاسفانه فرهنگیان از حقوق خوبی برخوردار نیستند و در بحث رفاهیات و حقوق مشکل دارند و باعث شده معلمان کار دومی داشته باشند و تا زمانی که ساز و کارهای رفاهی معلمان را فراهیم نکنیم نباید توقع معجزه داشته باشیم وقتی در شهرما خانه معلمی وجود ندارد تا حتی غذای ارزانی به آنها ارائه شود، متاسفانه در آموزش و پرورش با معضلات زیادی روبرو هستیم، ضمن اینکه آمار بالای قبولی در رشته های پزشکی و مهندسی و .. نشان از عملکرد خوب آنهاست ولی باز هم کافی نیست.

نماینده های اهل شهرستان سلسله در دوره های گذشته بیش از 90 درصد از بودجه اختصاص یافته به هردو حوزه را به شهرستان سلسله داده اند در حالی که نمایندگان دلفان اینگونه نبوده اند و دلفان از لحاظ جمعیت و وسعت بزرگتر از سلسله است نظرتان چیست؟

در این مورد من نه تحقیق کرده ام و نه می دانم که واقعاً 90 درصد بودجه را به آنجا داده اند و چون نمیدانم نمی خواهم گناه دیگران را به دوش بکشم بالاخره چنین بحث هایی طبیعی است ولی برای بنده زیبنده نیست که بدون اطلاع اظهار نظر کنم.

نظرتان را در مورد فتنه بیان کنید و چرا برخی از اعضای ستاد شما فتنه را محکوم نکرده اند؟

در مورد فتنه بنده 3 بار مصاحبه کرده ام .فتنه به دلیل اینکه آقایان بر مدار قانون حرکت نکردند و مطالبات خود را در چارچوب قانون پیگیری نکردند، کارشان محکوم است و فتنه ریشه در خواسته های شخصی و خودخواهی های فراقانونی آقایان داشت.

من وقتی که رد صلاحیت شدم گفتم به عدالت فقهای شورای نگهبان ایمان دارم اما اعضای ستاد من مسئولیتی ندارند و وجهه قانونی و حقوقی ندارند تا مصاحبه کنند و همه اعضای ستاد من از فرهنگیان و سایر اقشارند و اگر یک از نفر از اینها در جریان فتنه بود، تا بحال دستگیر شده بود، یا به بنده اطلاع می دادند و تا الان پیراهن عثمان شده بود.

سوال فرق بین لایحه را بودجه را لطف جواب دهید ممکن است برخی فکر بد کنند؟

بگذارید فکر بد کنند

با توجه به اینکه در گفته هایتان گفتید فردی قانونمند هستید آیا حاضرید برای پیشرفت  شهرستان برخی ضوابط را کنار بگذارید و به طور کلی قانون را ترجیح می دهید یا پیشرفت استان را؟

هردو ، مطالبات مردم را در براساس قانون پیگیری می کنم ، یکی از ویژگی هایی که در طول مدیریتم داشته ام قانون مند بودنم است و افتخارم این است در طول دوران مدیریتم که هزاران میلیارد صرف کارها شده است، یک ریال برخلاف قانون خرج نشده است و کسی بی قانونی از من سراغ ندارد.

آیا به وعده هایتان عمل می کنید، مخصوصاً در مورد سد تاج امیر ؟

من سد تاج امیر را جزو واجب ترین کارها می دانم و نگفته ام که حتماً انجام می دهم و گفتم مصرانه پیگیری جدی خواهم کرد.، همچنین در مورد دیگر وعده ها

فایل صوتی کامل جلسه پرسش و پاسخ علی رستمیان در مسجد النبی( ص)

قسمت اول( معرفی و بیان سوابق اجرایی)

download-icon

قسمت دوم (بیان برنامه ها)

download-icon

قسمت سوم (سوالات مردمی و پاسخ به سوالات)

download-icon

 

تلگرام سلام دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۱۷

  خوب طبق تحلیل اصلاح طلب نماهای دلفان آقای عارف هم تغییر ماهیت داده و دیگه اصلاح طلب نیست (!) چون هم در تهران و هم در سایر شهرها از اصولگرایان معتدل در لیست شورای مشورتی اصلاحات استفاده کردند اگه نمیدونید جهت اطلاع دکتر لاریجانی که یک اصولگرای سنتی هستند سرلیست اصلاح طلبان در قم می باشند به قول استاد کاوه ای در همایش فرهنگیان حامی علی رستمیان ما با کسی عقد اخوت ابدی نبستیم پس خواهشا سابقون و افراد هزینه داده در راه اصلاحات در این شهرستان را مورد هجمه ناجوانمردانه قرار ندهید هرچند حضور گسترده اصلاح طلبان در همایشی که به دعوت شورای مشورتی اصلاح طلبان دلفان در حمایت از رستمیان صورت پذیرفت نشان داد این عده قلیل شایعه پراکن که خود را اصلاح طلب می نامند چه جایگاهی در بین اصلاح طلبان شهرستان دارند
  خواهشا اگه میخوایید این پیام با سانسور درج کنید اصلا درجش نکنید

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۵۳

   به چه زبونی بگم مردم سلسله و دلفان تنها رقیب رستمی دکتر طاهری نیا هستش بخدا با این تفرقه مانع رفتن کاندید اصلاح طلب به مجلس میشید رای خودتون رو حروم نکنید حاجی پور رو فرستادن که اصلاح طلبای دلفان به طاهری رای ندن

 2. نویسنده دیدگاه: اصلاح طلب
  اسفند ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۳۳

  این افرادفرصت طلب که مصلحت رافدای منافع شخصی نموده اندماهیتشان برای مردم آشکارشده دورقبل اونجوری الانم اینجوری.کاندیدای نخبه اصلاحات دردلفان دکترحاجی پوردکترای حقوق اساسی ازدانشگاه سوربن فرانسه است.
  اینکه چندنفرخودسرانه وشتابزده ازجانب مااصلاح طلبان بیانیه داده اندرفتاری نامعقول ومحکوم است.
  اینان دیگرجایگاهی دربین مااصلاح طلبان راستین ندارندوچوب دوسرسوخته خواهندشد.
  اینان منفعت طلبانی بوده اندکه سالهابارذالت ازلفظ اصلاح طلبی سودمادی برده وارتزاق نموده اندوتفکراصلاح طلبی ندارند.
  سلام دلفان لطفابدون حذف درج فرمایید.

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۰۱

  تخصص وتجربه و مهارت و…… از تمام جواباش ميباره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. نویسنده دیدگاه: امین
  اسفند ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۱۷

  باسلام انصافا قصد تخریب ندارم ولی نمیدونم این اعداد و ارقام که در خصوص رتبه شهرهایی که اول شدن رو فرمودند رو از کجا اوردند مردم شهید پرور و جوانان ولایت مدار دلفان بیاید برای اولین بار انتخابی آگاهانه داشته باشیم فردی را انتخاب کنیم که باعث سربلندی شهرستان و استانمان باشد بنده نمیخوام اسم کاندید خاصی رو بیارم ولی تو را به خون شهدا با تحقیق و آگاهی کامل بدون قسم و قرآن بیایید رای بدهیم بگذارید یک بار بدون سوار شدن بر موج انتخاباتی رای بدهیم در بین کاندیداها چه کسی با سواد تر و و آشناتر با قوانین و مقررات هست که به درد قانون گذاری خواهد خورد (توجه بفرمایید که مجلس جایگاه قانون گذاری دارد و با قانون میتوان تمام کارها را ادامه داد) شک نداشته باشید در صورت پیروزی رییس کمیسیون حقوقی مجلس نماینده دلفان و سلسه خواهد بود به دلیل این که حق کسی ضایع نشه به صورت مستقیم اسم کاندیدا را نیاوردم هر چند اکثر همشهریان عزیز اسم کاندیدا ها را هم درج میکنند سلام دلفان لطفا نظر بنده رو بگذارید اگر مشکل ساز نمیشه برا سایت وزین سلام دلفان

 5. نویسنده دیدگاه: مهندس
  اسفند ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۱۹

  خدا شاهده خودشم نمیدونه چی میگه

  • نویسنده دیدگاه: نورابادی باغیرت
   اسفند ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۰۴

   اقای مهندس شما ایشالا درس خون تشریف دارین میتونین فایلهای صوتی سخنرانی ایشون رو تهیه کنین اگر متوجه نوشته ها نیستین.اگرم سوالی دارین فردا ساعت4سخنرانی د ارن برین اونجا روشن شین.

 6. نویسنده دیدگاه: شهروند
  اسفند ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۱۰

  با تأسف و عرض تسلیت بخاطر این سخنان بی سر و ته!!!!
  از عوامل متعهد سلام دلفان بسیارسپاسگزارم که با درج این پرسش و پاسخ و فایل صوتی آن باعث روشنگری فوق العاده ای شدند.
  این آقا پس از سالها مدیریت !!!! و آمادگی کامل در جلسه آنقدر سخن بیهوده و بی اساس گفت که فکر میکرد مستمعین گوش ندارند.!!!!
  شما یک جمله درست و واقعی از این سخنان…….. درک کردید.
  خدا به این مردم صبر دهد.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۴۹

   باخت رو قبول کنید اینقدر تخریب نکنید جواب عکس میده آرای عالی داره به 60 هزار میرسه

   • نویسنده دیدگاه: متخصص بودجه ریزی
    اسفند ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۲۳

    آقای رستمیان لطفا با ارایه مستندات و مدارک بگویید در چه شاخص هایی استان های لرستان کردستان و…. را به رتبه اول رساندید

 7. نویسنده دیدگاه: ف.ت.پایتخت
  اسفند ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۵۹

  با بررسی و تحقیقات بعمل آمده راجع به سوابق کاری کاندیداهای محترم،هیچکدام نصف آقای رستمیان دارای کار اجرایی نیستن.تو رو خدا بس کنید .آیا عقب ماندن دلفان را با سوالاتی نظیر اصولگرا یا اصلاح طلب بودن کاندید قابل جبران می دانید؟! سعی کنیم کاندیدی رو انتخاب کنیم که دارای برنامه است.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۳۴

   بله مثل ایشان مه بدون ارایه برنامه همیجوری تو جمع مردم فرمودند در طول چهار سال بیست سال نوراباد رو به جلو میبرند اگر حرف زدن برنامه باشه که واویلا باید گفت فقط باید افسوس خورد ایشان چه برنامه ای ارایه کرده اند

 8. نویسنده دیدگاه: رضا
  اسفند ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۵

  دوستان حوزه انتخابیه ما کسی رو میخواد که دولت هم ازش حمایت کنه نه کسی که با دولت در تعارض باشه و ایشون کسی نیست جز پروفسور علی باقر طاهری نیا.با رای دادن به ایشون تنها نماینده مجلس که مدرک استاد تمامی رو داره از دلفان و سلسله میشه.

  • نویسنده دیدگاه: همشهری
   اسفند ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۲۲

   با پوزش، شما یا سواد نداری یا خودتو زدی به… ، چون تعداد قابل توجهی از نمایندگان ادوار مجلس اقتصاددان وسیاستمدارن و استادتمامی یا به قولی پروفسورند. با آرزوی توفیق!

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۵۴

   رسول اکرم صلی الله علیه و اله می فرمایند:“هر کس خود را بر قومی مقدم بدارد، در حالی که بداند، در بین آن ملت فاضل‌تر از او وجود دارد، آن شخص به خدا و رسول و جمیع مسلمانان خیانت کرده است.“(الغدیر ج ۸ ص ۲۹۱).

 9. نویسنده دیدگاه: مغموم از شعور سیاسی مردم شهرم
  اسفند ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۰۶

  اگر ایران را آب ببرد قطعا دلفان را با این اندیشمندان .فرهنگیان وسیاستمداران کوته بین خواب میبرد .بزرگان وخواص دلفان هر کدام در لاک خود فرو رفته .جامعه ایمانی و ولایی دلفان فقط نظاره گرند .سپاه وبسیج وجامعه روحانیت انگار در خواب زمستانه اند .مرام اصلاح طلبی را ببینید که در دلفان چگونه مصداق خود را پیدا کرده .فقط باید تاسف خورد .کسی چه میداند شاید بینش سیاسی واعتقادیمان در این حد باشد .خلایق هر چه لایق

 10. نویسنده دیدگاه: امیر مهدی
  اسفند ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۵

  فقط سید علی نوربخش

 11. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۳۰

  دولت هم نمیتواند در طول چهار سال یک شهر را بیست سال به جلو ببره چطور ایشان میخواهند در طول چهار سال یک شهرستان با بیش از پانصد آبادی (البته دو شهرستان بگم بهتره) را بیست سال جلو ببره خدایا به مردم شهیدپرور و ولایت مدار دلفان و سلسله بصیرتی عنایت بفرما تا ثواب را از نا ثواب تشخیص دهند و انتخاب اصلحی داشته باشند که هم چون ادوار گذشته افسوس نخورند

  • نویسنده دیدگاه: همشهری
   اسفند ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۲۴

   احسنت!

  • نویسنده دیدگاه: نورابادی باغیرت
   اسفند ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۵۴

   درود بر دلفان و دلفانی……قابل توجه آندسته از عزیزانی که به نحوه مدیریت جناب رستمیان خرده گرفتن….. ایشان فردی اصلح وثابت شده هستند……

   • نویسنده دیدگاه: م
    اسفند ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۱۸

    اره جون خودت کدوم اصلح رستمیان حتی نمیتونه فارسی حرف بزنه اول بریدبهش فارسی یادبدید

 12. نویسنده دیدگاه: صمد
  اسفند ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۵۰

  باتوجه به شایستگیها وموفقیتهای که درتمام پستهاش داشته ثابت کرده بهترینه ومیتواند دلفان را اباد کند .حاج علی هر قولی داده بهش عمل کرده شماها هم برید بجای تخریب برنامه های خودتون بدید .دی کم بگرن بهونه عالی ودل کلمونه

 13. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۰۵

  رای دلفان فقط حاجی پور

 14. نویسنده دیدگاه: سعید
  اسفند ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۲۰

  قصد داشتم به ایشان رای بدم اما دیگه نه. من اصلاح طلبم

 15. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  اسفند ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۴۵

  جای بسی تعجبه طی چهار سال اخیر ما از آقای سوری چی دیدیم که دوباره سعی در انتخاب آقای طاهر نیا دارید همه ما می دونیم تنها رقیب در بین دو شهرستان برای آقای طاهر نیا آقای رستمی می باشد پس خواهشا رأی خودمون رو بی نتیجه نکنیم آقایانی که اومدن که هر کدام چند هزار رأی نابود کنن مطمئنا بعد از رأی گیری مورد نفرت همگانند . به امید وحدت دلفان

  • نویسنده دیدگاه: محسن
   اسفند ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۲۴

   بنده نورآبادی هستم اما چون تحمل ندارم 4 سال نماینده من ایشون باشه و دوست دارم صدای رسای نماینده ام حریفنمایندگان تهران و اصفهان باشه با دکتر طاهری نیا رای می دم.
   دوستان فقط کافیه پرسش و پاسخ های عالی رستمی و علی باقر طاهری نیا رو با هم مقایسه کنیم..
   فریاد از تعصب و قوم گرایی…

 16. نویسنده دیدگاه: محمد
  اسفند ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۱۳

  درودبراصول گرایان خداقوت

 17. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۳۱

  حرف های عالی همه ش پراکنده و ضد ونقیض . این اول شدن لرستان و کردستان را ما ندیدیم ؟؟؟؟؟،شاید در ایجاد بیکاری اول بوده اند . بسه دیگه به شعور مردم توهین نکن. عوام هم دیگه فریب نمیخورندچه رسد به قشر آگاه جامعه . ادب ،متانت و شخصیت نمایندگی فقط در وجود طاهری نیای الشتری است. یک بار هم که شده آگاهانه رای دهیم و یک نماینده خطیب و با شخصیت بفرستیم مجلس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار