سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 74107
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » بیانیه جمعی از جوانان “حامی گفتمان انقلاب شهرستان دلفان” درباره انتخابات مجلس دهم
Print This Post
همراه با انتخابات؛

جمعی از جوانان “حامی گفتمان انقلاب شهرستان دلفان” درباره انتخابات مجلس دهم بیانیه ای صادر کردند.

334203_121

بسم الله الرحمن الرحیم

اللَّهُمَّ إِنَّا نَرْغَبُ إِلَیک فِی دَوْلَةٍ کرِیمَةٍ تُعِزُّ بِهَا الْإِسْلامَ وَ أَهْلَهُ وَ تُذِلُّ بِهَا النِّفَاقَ وَ أَهْلَهُ وَ تَجْعَلُنَا فِیهَا مِنَ الدُّعَاةِ إِلَی طَاعَتِک وَ الْقَادَةِ إِلَی سَبِیلِک وَ تَرْزُقُنَا بِهَا کرَامَةَ الدُّنْیا وَ الْآخِرَةِ.

مولود خجسته ی جمهوری اسلامی ایران در حالی وارد سی و هشتمین سال عمر پربرکت خود می شود که در آستانه عیدی بزرگ قرار گرفته است. عیدی حقیقی که قرار است مأیوس کننده بدخواهان و شادکننده دل دوستان قرار گیرد. این در حالی است که این مولود نوپا، امروز در مرکز توجهات دنیا قرار گرفته و در حال پشت سر نهادن حساس ترین برهه های تاریخ خود است. پیچ تاریخی، بهترین تعبیر ممکنی است که از سوی مراد و مقتدایمان در این خصوص به کار گرفته شد. انتخابات پیش رو، از ویژه ترین نقاطی است که می تواند نسبت به تعیین سرنوشت ما در این پیچ تاریخی ایفای نقش کند.
در این شرایط، مجلسی می تواند امت اسلامی را به سلامت از پیچ تاریخی عبور دهد که اعضای آن، برخاسته از دل توده های مردم و از بن دندان معتقد و ملتزم به آرمانهای انقلاب 57 باشند. نمایندگانی که در آبادانی دین و دنیای مردم کوشا باشند. نمایندگانی سرسخت با دشمنان و رئوف با توده های مردم. فسادستیز و عدالت محور. نمایندگانی که معنای ولایت را نه در لابه لای کتب قانون، بلکه از عمق وجود و از فطرت خود استخراج کرده باشند و عمیقاً به آن ایمان داشته باشند و نرم افزار ذهن خود را با منویات ولی فقیه و نایب امام زمان خود تنظیم کرده باشند. بنده ی خدا باشند نه بنده ی احزاب و گروه های سیاسی. نمایندگانی که مرعوب آمریکا نباشند و مورد طمع نفوذ دشمنان قرار نگیرند.
اینجانبان به عنوان جمعی از فرزندان جوان دلفان عزیز، بی شک در این عرصه ی خطیر و این برهه سرنوشت ساز همانند سایر آحاد ملّت نقشی بر عهده داریم. آنچه نگاه آرمانی مان ما را به آن هدایت می کند، چیزی جز سکوت در تعیین مصداق و دعوت مردم به حضور پرشور در انتخابات نیست؛ اما لحاظ کردن واقعیت ها و امکانات موجود، تکلیف دیگری را فرا روی ما می گشاید. در این مسیر، یک راهبرد طلایی و مهمّ از سوی رهبر دانای راز انقلاب، مبنی بر ضرورت عدم ورود نمایندگان نفوذپذیر و مرعوب دشمن به مجلس، مسیر ما را روشن تر نمود و به این نتیجه رسیدیم که؛ چنانچه گزینه ایده آل یافت نمی شود امّا می توان افرادی را پیدا کرد که با راهبرد ذکر شده همخوانی داشته باشد. نیز، اجماع جمعی از دوستان و بزرگان مومن و دغدغه مند بر روی یکی از کاندیداها و ضرورت احترام به تصمیم این عزیزان و حفظ وحدت و همدلی، ما را بیش از گذشته به تعیین مصداق ترغیب کرد.
از این رو، با احترام به کاندیداهایی که به گفتمان انقلاب قرابت دارند علی الخصوص جناب آقای علی چراغیان و نیز ضمن حفظ نگاه انتقادی خود نسبت به نمایندگان پیشین و با امید به اینکه راه پیشینیان طی نشود، حمایت خود را از برادر مومن و بزرگوار؛ جناب آقای محمّدامین رضوانی اعلام می داریم.
همچنین اعلام می داریم که این حمایت، تا زمانی پابرجا و دارای اعتبار است که ایشان در صورت راهیابی به مجلس، پایبندی خود به مواردی که ذکر می شود را در عمل ثابت نمایند:

– تبعیت بدون چون و چرا از ولی فقیه و حرکت در راستای اشارات ایشان

– اتخاذ مواضع انقلابی در مسائل کلان کشور و حرکت در راستای خط اصیل اصولگرایی و همراه نشدن با اصولگرایان تقلبی

– رسیدگی دائم به معضلات و مشکلات دو شهرستان و عدم کوتاهی در رفع آنها

– پاسخگویی دائم و مستمر به مردم حوزه انتخابیه و ارائه گزارش اقدامات و فعالیت ها

– شنیدن صدای مخالف، استقبال از آزادی بیان و تعامل با رسانه ها و دوری از برخورد قهری و حذفی در ارتباط با آنها

– فساد ستیزی و عدم تأثر از افراد ذی نفوذ و باندهای قدرت و ثروت در منطقه و کشور

– پرهیز از باندبازی و قبیله گرایی و عدم اختصاص رانت و امتیازات ویژه به نزدیکان خود

– شایسته سالاری در همه سطوح بر مبنای دو اصل تعهد و تخصص

– حضور دائم و مستمر میان توده های مردم و نشست و برخاست با فقرا و مستضعفین

– بها دادن به جوانان نخبه و صاحبنظر دو شهرستان و استفاده واقعی از ظرفیت های آنان

ما با هیچ فرد، گروه و جریانی عقد اخوت نبسته ایم و به هیچ کسی چک سفید امضاء نمی دهیم و به مردم عزیز و نجیبمان اعلام میداریم که اینجانبان دنباله رو هیچ حزب و گروه و دسته ای نیستیم و منتسب به هیچکدام از جریانات کلان و خرد سیاسی کشور نیستیم. تنها چیزی که برای ما اصالت دارد اولاً گفتمان انقلاب، ثانیاً منافع مردم است؛ لذا ضمن دعوت از مردم عزیزمان برای اعتماد به گزینه معرفی شده،این وعده را به آنان می دهیم که در صورت راهیابی ایشان به مجلس، در پیگیری مطالبات آنان کوتاهی نکنیم.
همچنین ضمن تشکر از سایر کاندیداهای نزدیک به گفتمان انقلاب که با کاندیداتوری خود، به عرصه انتخابات رونق بخشیدند از این عزیزان دعوت می کنیم تا با صرفنظر از ادامه رقابت، گرمابخش ائتلاف نیروهای انقلابی و مؤمن باشند. حضور در عرصه انتخابات تکلیفی بود که این عزیزان از آن سر باز نزدند و تکلیف امروز، چیزی جز ایثار و فداکاری نیست.
والعاقبه للمتقین

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۴۷

  این حرکت شما و اجماع جمعی از دوستان مورد اشاره شما یک اشتباه بزرگ تاریخی و ظلمی درحق مردم دلفان و نادیده گرفتن معیار شایسته گزینی است که در دنیا و آخرت باید پاسخگوی باشید.

 2. نویسنده دیدگاه: یازهرا
  اسفند ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۴۷

  درودخدا بر چنین جوانانی که اینقدر دغدغه ی درست وبه جایی دارند/ امیدوارم سایر کاندیداهای اصولگرا بادیدن این بیانیه به احترام جریان فداکارانه کنار برن.
  واقعا عالی بود منو به شعف آورد

  • نویسنده دیدگاه: عادل چراغیان
   اسفند ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۲۵

   به نظر من ما باید فکر کنیم ببینیم آقای چراغیان بیشتر رای دارن یا آقای رضوانی بعد از این بیانیه ها در حمایت کاندیدایی که بیشتر رای داره صادر کنیم… این بیانیه ها خوبه اما اگر روشون فکر بشه… ان شا الله که کاندیدای اصلح و مقبول بالا بره…
   با علی
   یا علی.

 3. نویسنده دیدگاه: وحید
  اسفند ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۱۳

  ای والله دمتون گرم

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۱۰

  اگه راست میگید به آقای رضوانی بگید انصراف بده رای چراغیان از رضوانی بیشتره

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۲۷

  چراغی 3 هزار رای بیشتر نداره خودش هم مونده چطور بره کنار

 6. نویسنده دیدگاه: d.city
  اسفند ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۲۹

  با انتخاب رستمیان دلفان را آباد کنیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار