سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 74215
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » بازديد استاندار و معاون سياسي-امنيتي استانداري از شهرستان دلفان
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

روز گذشته استاندار لرستان و معاون سياسي،امنيتي استانداري در جلسه ای که در فرمانداری دلفان برگزار از نزدیک اوضاع انتخابات در دلفان را بررسی کردند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان دلفان مهندس بازوند استاندار و مهندس شاهرخي معاونت سياسي ،امنيتي واجتماعي استانداري از شهرستان دلفان بازديد نمودند و در ادامه نشست اعضاي شوراي تامين شهرستان باحضور استاندار و هيات همراه برگزارگرديد.photo_2016-02-24_12-05-45

دراين مراسم بازوند استاندار در ابتدا با اشاره به برگزاري انتخابات هفتم اسفند از روند اقدامات صورت گرفته در حوزه شهرستان درخصوص برگزاري انتخابات ابراز رضايت و از فرماندار و اعضاي شوراي تامين شهرستان به خاطر اقدامات صورت گرفته تقدير نمود.

استاندار درادامه افزود: با توجه به گذشت ۳۷سال از پيروزي انقلاب اسلامي شاهد حضور بيش از پيش مردم در تمامي صحنه هاي انقلاب هستيم و مردم با حضور گسترده خود در راهپيمايي ۲۲بهمن با آرمان هاي امام راحل وشهدا تجديد ميثاق نمودند و همچنين با حضور خود در هفتم اسفند در پاي صندوق هاي راي اين تجديد ميثاق را امضاء خواهندكرد .

وي افزود حضور گسترده مردم درانتخابات تهديدها را به فرصت تبديل خواهد كرد و آنچه كه در انتخابات مهم است سلامت انتخابات و مشاركت حداكثري است و آن زماني حاصل مي شود كه قانونگرايي و قانون مداري و توجه به حق الناس بودن راي مردم مبنا ومعيار قرارگيرد.

در ادامه طولابي فرماندار دلفان ضمن خير مقدم به استاندار و هيات همراه طي سخناني گزارشي از اقدامات صورت گرفته در روند برگزاري انتخابات را درحوزه شهرستان ارائه نمودند.

طولابی افزود: در آغاز شروع ثبت نام از داوطلبان، ۳۶ نفر ثبت نام نموده و از اين تعداد ۱۶ نفر در حال حاضر در صحنه انتخابات حضور دارند كه ۸ نفر متعلق به شهرستان دلفان و ۸ نفر ديگر نيز شهرستان سلسله و تعداد ۵ نفر نيز تاكنون انصراف داده اند.

وي افزودک با تلاش اعضاي شوراي اداري و شوراي تامين شهرستان بستر مناسب در همه حوزه ها اعم از تداركاتي،پشتيباني و امنيتي فراهم شده و تاكنون تعداد ۱۲ جلسه شوراي تامين و ۵ جلسه كميته امنيتي انتخابات در اين راستا تشكيل گرديده است. جلسات متعدد توجيهي و همچنين جلسه مشترك شوراي تامين دو شهرستان با حضور امام جمعه،هيات بازرسي،هيات نظارت و كانديداها و همچنين جلسه توجيهي با مسئولين ستادها ،اصحاب رسانه،مديران شبكه هاي اجتماعي كه مجموعه اين جلسات و تلاش ها موجب آرام بودن بستر و فراهم شدن مقدمات كار بر مبناي قانون و مقررات گرديده و به لطف خداوند متعال تاكنون مشكل خاصي در اين زمينه نداشته ايم و اين آرام بودن فضا مديون تلاش استاندار محترم و معاون سياسي مي باشد.

وی در ادامه اظهار داشت: تمهيدات لازم درخصوص جلوگيري از تخريب و افترا و همچنين تبليغات خارج از قوانين و مقررات انديشيده شد و آرامش فضاي انتخاباتي حاصل نتيجه و تلاش دست اندركاران انتخابات و اعضاي شوراي تامين مي باشد و اميدواريم با كمك استاندار و معاونت محترم سياسي،امنيتي و اجتماعي استانداري شاهد برگزاري انتخاباتي سالم و با حضور حداكثري مردم برابر با نظر مقام معظم رهبري و سياست دولت تدبير و اميد باشيم.

در ادامه اين جلسه اعضاي شوراي تامين شهرستان گزارشي از روند برگزاري و اقدامات صورت گرفته در حوزه كاري خود را ارائه نمودند.photo_2016-02-24_12-05-36

photo_2016-02-24_12-05-41

تلگرام سلام دلفان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار