سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 74413
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آغاز ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان لرستان
Print This Post

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان در نخستین جلسه توجیهی آزمون استعدادهای درخشان از آغاز ثبت نام آغاز ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان لرستانمدارس استعدادهای درخشان از روز شنبه 8 لغایت 20 اسفندماه سال جاری خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، “محمدحسین اردشیر” افزود: ثبت نام دانش آموزان به صورت غیر حضوری و اینترنتی توسط داوطلبان انجام می شود و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت www.sanaad.medu.ir نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.
وی خاطر نشان کرد: آزمون ورودی پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان در روز پنج‌شنبه 23 اردیبهشت ماه سال 95 و آزمون ورودی پایه دهم هم روز جمعه 24 اردیبهشت 95 راس ساعت 9 صبح به صورت همزمان در کل کشور برگزار خواهد شد.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان ادامه داد: سوالات این آزمون به صورت متمرکز کشوری طرح خواهد شد و استان ها نقشی در این خصوص ندارند.
اردشیر در ادامه سخنان خود بر دقت در ثبت اطلاعات دانش آموزان در زمان ثبت نام تاکید کرد و گفت: مسئولیت صحت مندرجات در فرم تقاضانامه تماماً بر عهده داوطلب است و در صورت عدم احراز شرایط ثبت نام در آزمون، شرکت و حتی قبولی داوطلب در آزمون لغو و بی اثر خواهد بود.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان در ادامه در خصوص مواد امتحانی این آزمون گفت: محتوای آزمون مشتمل بر دو دسته سوالات ((استعداد تحلیلی)) و استعداد تحصیلی)) است که 20 درصد سوالات مربوط به استعداد تحلیلی و 80 درصد هم مربوط به استعداد تحصیلی است.

 

منبع: یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار