سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 74716
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » تکذیب اطلاعیه ستاد انتخابات کشور در مورد نتیجه خبرگان لرستان
Print This Post
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات لرستان:

رئیس هیئت نظارت و بازرسی انتخابات استان لرستان اطلاعیه ستاد انتخابات کشور در مورد نتیجه خبرگان لرستان را تکذیب کرد.

کراپ‌شده - تیمور سپهوند

به گزارش سلام دلفان، تیمور سپهوند اظهار داشت: اطلاعیه اعلام شده از سوی شبکه خبر صدا و سیما(به نقل از ستاد انتخابات وزارت کشور) را به شدت تکذیب می کنم.

وی ادامه داد: آمار و اطلاعاتی که از سوی شبکه خبر اعلام شده به هیچ عنوان صحت نداشته و آماری که از سوی ستاد انتخابات استان اعلام شده صحیح است.

سپهوند ادامه داد: پیرو اعلام ستاد انتخابات استان لرستان آیت الله احمد مبلغی با کسب بیش از ۴۰۰ هزار و ۷۰۰ رای و آیت الله هاشم نیازی با کسب بیش از ۳۸۲ هزار و ۵۰۰ رای به مجلس خبرگان راه یافتند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان لرستان تصریح کرد: دو کاندیدای یاد شده حائز اکثریت آرا شدند و بازهم خبر اولیه که در شبکه خبر زیرنویس شد را به شدت تکذیب می کنم.

سید سعید شاهرخی رئیس ستاد انتخابات استان لرستان نیز با رد آمار موجود در اطلاعیه وزارت کشور تاکید کرد: صورت جلسه صحیح از سوی ستاد انتخابات استان لرستان برای وزارت کشور ارسال شده که در آن آیت الله احمد مبلغی و آیت الله هاشم نیازی به عنوان نمایندگان لرستان در مجلس خبرگان مشخص شدند.

وی با تاکید بر اینکه در اطلاعیه ستاد انتخابات وزارت کشور اشتباه شده است ابراز امیدواری کرد که به زودی این اطلاعیه تصحیح شود.

بنابراین گزارش شبکه خبر و برخی رسانه ها از ساعتی پیش اطلاعیه ای را به نقل از ستاد انتخابات وزارت کشور منتشر کردند که در آن آیت الله مبلغی و آیت الله شاهرخی به عنوان کاندیداهای منتخب لرستان در مجلس خبرگان معرفی شده بودند که این اشتباه منجر ایجاد ابهاماتی برای مردم شده بود./ منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار