سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 74719
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تقدیر نماینده ولی‌فقیه و استاندار لرستان برای حضور پرشور مردم در انتخابات
Print This Post

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و استاندار لرستان در بیانیه‌ای مشترک از مشارکت مردم استان در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، عوامل اجرایی و دست‌اندرکاران امر انتخابات تقدیر کردند.

میرعمادی و بازوند

به گزارش سلام دلفان، آیت‌الله سید احمد میرعمادی و هوشنگ بازوند در پیام مشترکی از حضور مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری انتخابات تقدیر کردند که در این پیام آمده است: نماد حرکت اسلامی در کشور و هدیه‌ی اسلام به ملت ماست.

هفتم اسفندماه با عنایت الهی و حضور پرشور شما مردم آگاه و همیشه درصحنه، باشکوه هرچه‌تمام‌تر برگزار شد و جلوه زیبای دیگری از مردم‌سالاری دینی را در برابر چشم جهان اسلام و جهانیان به نمایش گذاشت.

استان لرستان دیگربار شاهد حضوری بی‌نظیر و انتخابی با بصیرت و لبیکی جانانه به مقام معظم رهبری بود و مردم همیشه درصحنه استان لرستان کارنامه درخشان دیگری از خود در تاریخ انقلاب به یادگار گذاشت.

اینجانبان ضمن تقدیر و تشکر  از حضور عظیم و غرورآفرین مردم همیشه درصحنه استان در عرصه تصمیم‌گیری برای سرنوشت کشور، از خداوند متعال توفیق همگان را در پاسداری از ارزش‏‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پیشرفت کشور و تعالی جامعه، مسئلت داریم و از همه‌کسانی که با تلاش و پیگیری خود زمینه تحقق این افتخار ملی اسلامی را فراهم کرده‌اند به‌ویژه شورای محترم نگهبان، وزارت کشور، دست‌اندرکاران اجرایی و نظارتی، نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و رسانه‌های عمومی به‌ویژه صداوسیمای جمهوری اسلامی، قدردانی کرده و برای نمایندگان و منتخبین خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی آرزوی موفقیت داریم./ تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار