سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 74726
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 362 نفر بر اثر حوادث رانندگی در لرستان جان خود را از دست دادند + جزييات آمار
Print This Post

مدیر کل پزشکی قانونی استان لرستان گفت: طي 10 ماه سال جاری 362 نفر در حوادث رانندگی لرستان جان خود را از دست دادند.

به گزارش سلام دلفان، دکتر “حمید‌رضا نظیفی” بیان کرد: بر اساس آمار جمع‌آوری شده 280 نفر از جان‌باختگان سوانح رانندگی لرستان مرد و 82 نفر نیز زن بودند.
وی بابیان این که از این تعداد 288 نفر در جاده‌های برون‌شهری و 50 نفر در جاده‌های درون‌شهری جان خود را از دست دادند، گفت: 24 نفر در مسیرهای خاکی و روستایی جان باختند.
مدیر کل پزشکی قانونی استان لرستان از کاهش 9 درصدی شمار متوفیان سوانح رانندگی در 10 ماهه امسال نسب به مدت مشابه در سال قبل خبر داد و گفت: در مدت مشابه سال گذشته نیز 397 نفر در استان لرستان شامل 81 زن و 316 مرد در سوانح رانندگی فوت کردند.
نظیفی با بیان این که تحلیل داده‌های آماری گویای کاهش 10 درصدی متوفیان سوانح برون‌شهری و افزایش 16 درصدی متوفیان سوانح رانندگی در مسیرهای درون‌شهری است، گفت: تلفات حوادث رانندگی در مسیرهای فرعی شامل خاکی و روستایی نیز 25 درصد کاهش داشته است.
وی اظهار داشت: 6 ‌هزار و 947 نفر در این مدت در سوانح رانندگی لرستان مجروح شدند که از نظر جنسیت 5 هزار و 104 نفر از آن‌ها مرد و یک هزار و 843 نفر زن هستند.
وی همچنین از کاهش 6 درصدی شمار مجروحان سوانح رانندگی در مدت یاد شده امسال در استان لرستان خبر داد و گفت: 7 ‌هزار و 371 نفر در مدت مشابه سال گذشته در سوانح رانندگی درون‌شهری و برون‌شهری این استان مجروح شدند.
مدیر کل پزشکی قانونی استان لرستان بیان کرد: استان لرستان کریدور ارتباطی استان‌های جنوبی به مرکز کشور بوده و بیش‌ترین میزان تردد از مسیرهای این استان انجام می‌شود.
منبع: یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار