سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 74778
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اسکان ۱۵۰ هزار مسافر نوروزی در آموزشگاه‌های لرستان
Print This Post

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت منابع انسانی آموزش و پرورش لرستان از اسکان ۱۵۰ هزار مسافر نوروزی در آموزشگاههای این استان خبر داد.

اسکان مسافران نوروزی در مدارس

به گزارش سلام دلفان، علی محمد دریکوند پیش از ظهر دوشنبه در جلسه کارگروه گردشگری لرستان با اشاره به اسکان مسافران نوروزی در آموزشگاهها و مدارس استان لرستان اظهار داشت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته در ایام نوروز سال ۹۵ بیش از ۱۵۰ هزار مسافر نوروزی در سطح آموزشگاهها، مدارس و … آموزش و پرورش لرستان اسکان داده می شوند.

وی با اشاره به اسکان مسافران نوروزی لرستان در بیش از ۲۰۰ مدرسه و آموزشگاه استان تصریح کرد: همچنین استفاده از ظرفیت خانه های معلم، اردوگاههای دانش آموزی و … برای اسکان مسافران نوروزی نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت منابع انسانی آموزش و پرورش لرستان با اشاره به راه اندازی ۱۰ پایگاه استقبال و اسکان مسافران نوروزی بیان داشت: در این راستا کلاس های پیش بینی شده برای اسکان مسافران نوروزی به لحاظ ارائه خدمات درجه بندی شده اند.

دریکوند با اشاره به اسکان ۱۲۰ هزار مسافر نوروزی در ایام نوروز امسال در سطح مدارس و مراکز اقامتی آموزش و پرورش لرستان عنوان کرد: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته این تعداد در ایام نوروز سال ۹۵ به بیش از ۱۵۰ هزار نفر خواهند رسید./ مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار