سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 74841
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » سفر از چین به لرستان برای دریافت مدرکی که نامعتبر بود
Print This Post
در اتفاقی عجیب؛

یکی از شهروندان لرستانی مقیم کشور چین پس از سفر به زادگاهش برای دریافت مدرک تحصیلی متوجه نامعتبر بودن این مدرک به دلیل تخلف آموزشگاه شد.

سفر از چین به لرستان برای دریافت مدرکی که نامعتبر بود

به گزارشسلام دلفان،  محمد بحرانیانی پس از اینکه برای اشتغال در کشور چین نیاز به مدرک دیپلم فنی خود پیدا کرد به ایران و سپس بروجرد سفر کرد ولی پس از مراجعه به آموزش و پرورش این شهرستان برای تایید مدرک تحصیلی خود، متوجه نامعتبر بودن آن شد.
وی روز سه شنبه  اظهار کرد: یکسال با صرف هزینه های فراوان درگیر گرفتن مدرک تحصیلی دیپلم از یکی از آموزشگاه های بروجرد بودم.
وی افزود: پس از دریافت مدرک تحصیلی در رشته تعمیر موتور برق خودرو، آموزش و پرورش بروجرد آن را به دلیل نداشتن اعتبار تایید نکرد.
بحرانیانی گفت: بنده در کشور چین مشغول به کار هستم و برای گرفتن این مدرک تحصیلی دچار زحمات و صرف هزینه های فراوان شده ام ولی متاسفانه هیچ کس پاسخگوی ضرر و زیان من نیست.
مسئول امتحانات آموزش و پرورش بروجرد در این باره  گفت: آموزشگاهی که این فرد در آن تحصیل کرده مجوزهای لازم برای فعالیت را دارد ولی متاسفانه در رشته ای غیر از آنچه مجوز داشته اقدام به ثبت نام افراد کرده است.
محمدرضا فائزی افزود: ثبت نام افراد در رشته های فاقد مجوز غیرقانونی است لذا مدیر این آموزشگاه باید نسبت به این تخلف پاسخگو باشد.
وی گفت: فرد یادشده از این آموزشگاه شکایت کرده است و آموزش پرورش بروجرد نیز از طریق واحد ارزیابی و امتحانات پیگیر این موضوع است.
به منظور جلوگیری از ضرر و زیان این آموزشگاه از انتشار نام آن در این گزارش خودداری کرده ولی امید است آموزش و پرورش بروجرد برای جلوگیری از این موارد و متضرر شدن شهروندان، برخورد لازم را با آموزشگاه متخلف داشته باشد.

منبع ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار