سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 74897
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » برقراری پروازهای هفتگی عتبات عالیات در استان لرستان در ایام نوروز
Print This Post
مدیرکل حج و زیارت استان لرستان عنوان کرد

مدیرکل حج و زیارت استان لرستان گفت: پیگیری‌هایی در حال انجام است تا بتوانیم در ایام نوروز پروازهای هفتگی عتبات عالیات را در استان لرستان راه‌اندازی کنیم.

عتبات عالیات

به گزارش سلام دلفان، محمد خسروی در گفت‌وگو با تسنیم  در رابطه با اعزام کاروان‌های عتبات عالیات در ایام نوروز اظهار داشت: علاقه‌مندان سفر زیارتی عتبات عالیات لزوماً باید با آغاز پیش ثبت نام از تاریخ 20 تا 27 بهمن ماه در سامانه اینترنتی عتبات عالیات ثبت‌نام و از طریق قرعه‌کشی و مراجعه به سایت اینترنتی کاروان‌های خود را مشخص می‌کردند.

وی افزود: با توجه به اشتیاق مردم برای سفر به عتبات عالیات در ایام نوروز، ظرفیت کاروان‌ها برای اعزام سه برابر ایام عادی است ولی به جهت اشتیاق و علاقه زیاد مردم استان، مدیریت سازمان حج و زیارت استان به دنبال گرفتن سهمیه و ظرفیت مازاد است تا در ایام نوروز بتواند نیاز مخاطبان به این سفر معنوی را مهیا کند.

مدیرکل حج و زیارت لرستان با اشاره به اینکه کاروان‌های عتبات عالیات از 20 اسفندماه تا 15 اسفندماه اعزام می‌شوند عنوان کرد: تغییری در هزینه سفر عتبات عالیات ایجاد نشده است.

وی در رابطه با پروازهای هوایی سفر عتبات عالیات خاطرنشان کرد: پروازهای ماهیانه از لرستان به عتبات عالیات انجام می‌شود اما پیگیری‌هایی در حال انجام است تا بتوانیم در ایام نوروز پروازهای هفتگی را راه‌اندازی کنیم.

خسروی بیان کرد: کارهای مقدماتی پرواز هفتگی در حال انجام است به‌ طوری‌که با یک شرکت هواپیمایی صحبت شده است تا بتوانم پروازهای هفتگی را در استان برقرار کنیم.

وی اظهار داشت: استانداری لرستان برای برقراری پروازهای هفتگی عتبات عالیات کمک‌های زیادی انجام داده بنابراین امیدواریم بعد از نهایی شدن بحث زمان پروازهای هفتگی را به اطلاع مردم برسانیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار