سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 74935
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۵ نظر
خانه » اخبار برتر » پیام تقدیر و تشکر علی حاجی پور پس از خلق حماسه حضور مردم در انتخابات
Print This Post

با تقدیم پاک‌ترین درودها بر روح بنیان‌گذار انقلاب (ره)، مقام معظم رهبری، شهدای گران‌قدر و ملت اندیش‌مند ایران، مراتب ارادت و تواضع این کم‌ترین فرزند دلفان را به ….

DSC01188

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق

درود خدا بر مردم فهیم و شریف دلفان و سلسله
اینجانب علی حاجی‌پور، نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله، با تقدیم پاک‌ترین درودها بر روح بنیان‌گذار انقلاب (ره)، مقام معظم رهبری، شهدای گران‌قدر و ملت اندیش‌مند ایران، مراتب ارادت و تواضع این کم‌ترین فرزند دلفان را به رای‌دهندگان حوزه‌ی انتخابیه دلفان و سلسله و تمام طوایف محترم ابراز می‌دارم.
از تمام عزیزانی که در این فرصت بسیار اندک عملاً سه روزه، با اینجانب آشنا شده، قابل دانسته و رای داده‌اند، تشکر می‌کنم. همگان آگاهند که در مدت بسیار اندک، که عملاً حتی فرصت استقرار ستاد تبلیغاتی در نورآباد و الشتر و معرفی خود به اهالی شهرها و روستاها را نداشتم، به ناچار به شعار «هر شهروند، یک ستاد» متوسل شدم و از این رو، قسمت عمده‌ی تبلیغات به دست هواداران افتاد؛ از جمله، طراحی و تکثیر برخی از پوسترها، و راه‌اندازی برخی گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی که مستقلاً از سوی هواداران صورت گرفته است.
و نیز از طرفداران سایر کاندیداهای محترم که با حضور پررنگ خود در انتخابات، در خلق حماسه‌ای دیگر برای ایران اسلامی مشارکت یافتند، به سهم خود سپاسگزارم.
به آقای علی رستمیان، پیروزی در انتخابات را تبریک می‌گویم و از عموم مردم تقاضا دارم که نامزد منتخب را همراهی کنند. ان‌شاءالله آقای رستمیان قدردان اعتماد مردم شریف خواهد بود و در تحقق شعارها و وعده‌های انتخاباتی خود سعی بلیغ نماید.
در پایان، از شورای محترم نگهبان، فرمانداری‌های دلفان و سلسله و کلیه‌ی دست‌اندرکاران محترم انتخابات تشکر می‌کنم.
انتخابات ۷ اسفند نشان داد که آینده‌ی دلفان و سلسله، از آن جوانان است. از جوانان و دانشجویان عزیز که در کنار پیران خردمند نقش‌آفرینان حماسه‌ی پرشور بودند، تشکر می‌کنم. سربلندی دلفان و سلسله، مرهون حضور جوانان پرشور و شعور در عرصه و تعمیم فرهنگ نقد و نظارت شفاف بر عمل‌کرد مسئولان است. باشد که چنین بادا!
مهرتان مانا
دکتر علی حاجی‌پور

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۵۰

  استارت تبلیغات یازدهم کلید خورد…

 2. نویسنده دیدگاه: شهروند کوچیده
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۳۲

  در جاهای دیگر دنیا ذیل امضاء فقط نوشتن اسم کافی است و به طور معمول کسی نمی نویسد آیت الله ،دکتر یا مهندس یا حجت الاسلام و این ها … این موضوع در ایران هم در حال جا افتادن است منتهی هنوز خبر آن به شهر های کوچک نرسیده است . به نظرم بد نیست چند نامه از چند پرفسور و آیت االه و مرجع محترم بخوانیم و به عنوان زیر نامه دقت کنیم . برای مثال روح الله الموسوی الخمینی /// یا محمودحسابی / به خدا بد نیست این چیزا رو بدونیم . به خدا بد نیست .

 3. نویسنده دیدگاه: دلفانیم
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۳

  با سلام
  اگه از همین الان فعالیتتون رو برای دور بعد شروع کنید می توانید نماینده بعدی باشید.
  این صفت دکتر رو شاید مسول سایت برای ادب اضافه کرده باشند و شاید دوستانش
  موفق باشید

 4. نویسنده دیدگاه: باران
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۲۰

  استارت تبلیغات یازدهم بود اما ایشون دیر تایید شدن..چرا اینقد دنبال ایراد گرفتن هستید..بابا همشهریتونه نه دشمن

 5. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۵ در تاریخ ۰۰:۲۲

  حسادت تا کجا؟
  این یک ییانیه رسمی است و لازمه که عنوان “دکتر” ذکر بشه. اگه ذکر نمیشد ایراد گرفته میشد که چرا ننوشته دکتر؟! لابد دکتر نیست!!!
  متاسفم برای اصلاح‌ طلبهای تندرو جبهه مشارکتی. آنهایی که تا قبل از ورود دکتر حاجی پور تکتاز اصلاحات دلفان بوده و حالا که یک اصلاح طلب معتقد به نظام و رهبری وارد عرصه شده، دارند با افکار مریضشان تخریبش میکنند.
  درود بر دکتر حاجیپور، درود بر رهبری، درود بر اصلاحات مورد تایید رهبری

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار