سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 75008
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سامانه بارشی وارد کشور می‌شود
Print This Post

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از آسمان نیمه ابری در روز شنبه برای استان تهران خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، احد وظیفه گفت: براساس تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش‌یابی هواشناسی، امروز در سواحل دریای خزر دمای هوا افزایش می یابد که این افزایش دما، در استان های اردبیل و گیلان با وزش باد جنوبی همراه خواهد بود.

وی درمورد وضعیت آب و هوای کشور در روز شنبه و یکشنبه نیز اظهار کرد: روز شنبه در استان‌های واقع در دامنه های زاگرس و بخش‌هایی از جنوب کشور و روز یکشنبه در جنوب شرق و بخش‌هایی از شرق کشور افزایش ابر، رگبار پراکنده گاهی با رعد وبرق و وزش باد پیش‌بینی می شود.

وظیفه افزود: از بعدازظهر روز یکشنبه با نفوذ جریان های شمالی و گذر موجی از نوار شمالی کشور، درسواحل دریای خزر ابرناکی، بارش باران، گاهی با وزش باد شمالی پیش‌بینی می شود و دریای خزر مواج خواهد شد، در شمال غرب و به تدریج ارتفاعات البرز و شمال شرق کشور افزایش ابر، رگبار، باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد رخ خواهد داد. این سامانه روز دوشنبه در نیمه شرقی کشور فعال خواهد بود.

وی در پایان درمورد آب و هوای پایتخت نیز توضیح داد: آسمان تهران در روز شنبه، 15 اسفند، نیمه ابری و بارش پراکنده، به تدریج همراه با کاهش ابر ،گاهی وزش باد با حداکثر و حداقل دمای 20 و 10 درجه سانتیگراد و در روز یکشنبه 16اسفند، نیمه ابری در بعد از ظهر وزش باد در ارتفاعات و بارش پراکنده با حداکثر و حداقل دمای 21 و 10 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار