سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 75098
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » سدمعشوره (گاوشمار) با تغییر کاربری اجرایی می‌شود
Print This Post
معاون استاندار لرستان:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار لرستان گفت: با نظر وزارت نیرو کاربری سد معشوره تغییریافته که ماهیت مصارف کاربردی آن در حال پیگیری و اعلام نظر نهایی است.

سد

به گزارش سلام دلفان، مهرداد غضنفری شامگاه شنبه در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان لرستان اظهار داشت: کارگروه ستاد تسهیل استان به دلیل دارا بودن جایگاه قانونی می‌تواند در رفع بسیاری از موانع و مشکلات اقتصادی استان لرستان تأثیر به‌سزایی داشته باشد.

وی عدم همکاری برخی بانک‌ها در اعطا تسهیلات به برخی طرح‌های اقتصادی در استان لرستان را علت اصلی راکد ماندن این طرح‌ها برشمرد و افزود: به‌ منظور دریافت مصوبه ستاد تسهیل برای طرح‌های راکد استان، این طرح‌ها توسط مسئولان مربوطه دستگاه‌های اجرایی مورد ارزیابی کارشناسانه قرار گرفته و پس‌ از آن برای دریافت مصوبه این ستاد اقدام شده و  مهم‌ترین طرح‌ها در راستای توسعه و تحول اقتصادی استان لرستان به مدار فعالیت وارد می‌شوند.

معاون استاندار لرستان با بیان اینکه در این جلسه مشکلات 16 طرح استان لرستان مورد طرح و بررسی و در نهایت رفع مشکلات قرار گرفتند بیان کرد: با توجه به اینکه عمده مشکلات واحدهای بررسی‌ شده در این جلسه مربوط به بدهی‌های بانکی معوق آن‌ها است لازم است مدیران برخی از این طرح حدود 10 درصد بدهی خود به بانک‌ها را پرداخت کرده تا در اولین فرصت نسبت به تقسیط مجدد به بانک‌ها معرفی شوند.

وی در خصوص اجرای سد تنگ معشوره استان لرستان تصریح کرد: در حال حاضر مراحل اجرایی این سد به‌ رغم دارا بودن مصوبه سفر هیئت دولت به استان لرستان به‌ کندی پیش می‌رود که دلایل آن توسط استانداری لرستان در حال پیگیری و رفع به‌ منظور تسریع در روند اجرای آن است.

غضنفری با تأکید بر اینکه عملیات اجرایی این سد قطعی است خاطرنشان کرد: با نظر وزارت نیرو کاربری سد معشوره تغییریافته که ماهیت مصارف کاربردی آن در حال پیگیری و اعلام نظر نهایی است./  منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار