سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 75133
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » «سکوت» ستاد انتخابات لرستان در برابر اتفاقات «کوهدشت»؛ شبهاتی که روز به روز گسترده‌تر می‌شود
Print This Post
نگذارید مردم به مسولان بدبین شوند

علت سکوت ستاد انتخاب لرستان در برابر این حجم زیاد سناد (عکس فیلم و …) منتشره در مورد کوهدشت چیست و چرا به صورت مبسوط در این مورد اظهار نظری نمی شود؟

«سکوت» ستاد انتخابات لرستان در برابر اتفاقات «کوهدشت»؛ شبهاتی که روز به روز گسترده‌تر می‌شود

 

به گزارش سلام دلفان به نقل از لرستان خبر، بیش از یک هفته از حماسه ملت ایران در پای صندوق های رای گذشته است و به اذعان همه طرف های داخلی برنده حقیقی انتخابات توده های متعهد ملت هستند.

 پیش از انتخابات رهبر انقلاب بیاناتی در تبیین حق الناس داشتند تا زوایای حقوق مردم را که برگردن مسئولان است برشمارند. یکی از این حقوق صیانت و حراست از آرا عمومی و تلاش برای اطمینان خاطر توده های ملت بود.

انتخابات استان که با تلاش شبانه روزی همه دست اندارکاران با مشارکت خوبی در سطح استان  همراه بود در حالی به پایان رسیده است که در بعضی حوزه های انتخابی از جمله کوهدشت در ساعات اولیه پایان انتخابات حجم گسترده اعتراضات و شکایات در فضای مجازی و حقیقی به راه افتاد. که عمدتا مدعی تخلف و تقلب انتخاباتی در این شهرستان بود.

 چون شهرستان کوهدشت سابقه ای زیادی در هیجانات انتخاباتی دارد در اولین نگاه این حجم انتقادات را می بایست بر شور زائد الوصف مردم برای رقابت انتخاباتی دانست اما گذشت زمان نشان داد که مسئله جدی تر است.

متاسفانه در روزهای اخیر علیرغم سکوت ستاد انتخابات استان حجم عظیمی از اسناد اعم از فیلم، عکس و دستنوشته در فضای مجازی دست به دست میگردد که نگرانی زیادی را در نزد دغدغه مندان و دلسوزان انقلاب ایجاد نموده است. اسنادی که این روزها دست به دست می گردد جدای از اثر گذاری در نتیجه انتخابات در این شهرستان سوالات بسیاری را در ذهن ایجاد می کند؟

الف) علت سکوت ستاد انتخاب استان در برابر این حجم زیاد سناد (عکس فیلم و …) منتشره چیست و چرا به صورت مبسوط در این مورد اظهار نظری نمی شود؟

ب) ایا این اتفاقات حتی در حجم کوچک اگر رخ داده باشد نیازمند برخورد قاطع دستگاه های ذی صلاح استان نیست؟

ج) ایا کتمان وسکوت در برابر این مسایل به اعتماد عمومی لطمه وارد نمی کند؟

بنظر می رسد رویه کنونی که بر کتمان یا انکار اصل مسئله اصرار دارد عواقب ناخوشایندی در آینده سیاسی و اعتماد عمومی مردم دارد.

به هر طریق پاسخگویی و قبول مسئولیت اتفاقات رخ داده در این شهرستان وظیفه دستگاه اجرایی استان است امید است در روز های آتی پاسخی شفاف و موضعی به دور از مصالح خود ساخته از مسئولان امر را به جهت تنویر افکار عمومی و ادای دین به حقوق حق مردم شاهد باشیم .

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    اسفند ۱۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۱۱

    متاسفانه!! در این انتخابات به هیچوجه قانون انتخابات به خوبی پیاده نشد مخصوصا درتشکیل هیاتهای اجرایی و در تبلیغات انتخاباتی ، گویا مسئولین وظیفه برخورد با قانون شکنیها را نداشتند! سلامت یک انتخابات در پیاده شدن قانون انتخابات است!

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار