سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 75136
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » انتقادات بی سابقه نماینده پلدختر به مسولان در مود تخلف گسترده اتخاباتی/ انتخابات هفت اسفند درپلدختر مهندسی شده بود
Print This Post
حمله اراذل به نماینده پلدختر در مجلس

نماینده دوره هشتم ونهم مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه پلدختر وگفت:مهندسی انتخابات وآرایش عوامل اجرایی وبازرسی ونمایندگان فرماندارتوسط معاون سیاسی استانداروعملی نمودن آن توسط فرماندار، بخشداران ودهیاران ودخالت همه جانبه مدیران برکسی پوشیده نیست .

انتقادات بی سابقه نماینده پلدختر به مسولان در مود تخلف گسترده اتخاباتی/  انتخابات هفت اسفند درپلدختر مهندسی شده بود

به گزارش سلام دلفان، علی کائیدی نماینده دوره هشتم ونهم مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه پلدختر ومعمولان صبح امروز یکشنبه در صحن مجلس به ایراد سخنرانی پرداخت.

علی کائیدی گفت : خداراشاکرم که درمجلس هشتم ونهم با توجه به چالشهای فراوان همواره در خط مرادم رهبرفرزانه انقلاب استوار مانده ام وبه عنوان فرزند انقلاب وفرزند شهید دربرابرکانونهای قدرت وثروت پایم سست ولرزان نگردید .

وی افزود: درزمانی که اصلاح طلب اصولگرا می شود واصولگرا اصلاح طلب وهمه معتدل می شوند اینجانب در خط مقام عظمای ولایت حرکت نمودم ووابستگی مطلق به هیچکدام ازجناح های سیاسی نداشتم وبراصولم پایدارماندم .

کایدی ادامه داد: برای رسیدن به کرسی سبزمجلس شورای اسلامی به هر وسیله ایی متوسل نشدم و فقط به خدا وسپس به مردم اتکا کردم ودرخط ولایت فقیه گام برداشتم .

نماینده مردم پلدختر ومعمولان با اشاره به انتخابات هفتم اسفندتصریح کرد: از همه کاندیداهایی که در ایران اسلامی وهمچنین درحوزه انتخابیه ام، تنور انتخابات را گرم کردندتا مردم درپای صندوق های رای حضور یابندتشکر می کنم وامیدوارم مجلس دهم ونماینده منتخب شهرستانم در هفت اسفند بتواند در حل مشکل معیشت واشتغال مردم وعمران وآبادانی ایران اسلامی گام بر دارد.

کایدی افزود: با توجه به اینکه نماینده مردم بوده وتمام کاندیداهای حاضر در انتخابات هفتم اسفند در پلدختر و معمولان از موکلین بنده می باشند وظیفه دارم جهت دفاع ازحقوق همه آنها و طرفدارانشان چند نکته حائز اهمیت را در زمینه صیانت از آرا مردم به سمع و نظرمسئولین برگزارک ننده نظارتی و اجرایی ارشد برسانم.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس هشتم ونهم در ادامه سخنان خود به نکات متعددی در رابطه تخلفات انتخاباتی در حوزه انتخابیه پلدختر و معمولان اشاره کرد و یادآور شد: بنده این نکات را به طور مکرر به شورای تامین وستادپیشگیری از تخلفات انتخاباتی متذکر شدم .

کایدی گفت: باتوجه به کمی جمعیت حوزه انتخابیه پلدختر و معمولان و موثر بودن بودن جمعیت در نتیجه انتخابات افرادی را به طورگسترده و سازمان دهی شده از شهرها و شهرستانهای خود استان لرستان و همینطور استانهای همجوار در روز قبل از اخذ رای و در خود روز انتخابات برای اخذ رای به نفع یک کاندیدای خاص در حوزه انتخابیه پلدختر ومعمولان مستقر نمودند که گواه برصحت این ادعا گزارش وزارت کشور و تایید فرماندار پلدختر در شورای اداری شهرستان در روز 15 /12 /94 می باشد.

وی تاکید کرد: متاسفانه تذکر اینجانب در قبل از هفتم اسفند موثر واقع نشد که اکنون برای مردم حوزه انتخابیه ام تامل برانگیز است.

کایدی ادامه داد: خرید آرا و سوءاستفاده از نیاز نیازمندان از جانب برخی از کاندیداها که بنده به طور مکرر این مورد را نیز متذکر شدم ولی هیچگونه تمهیدی از جانب مجریان استانی و شهرستانی صورت نگرفت .

نماینده پلدختر ومعمولان تصریح کرد: تهدید و ارعاب توسط ارازل و اوباش سازماندهی شده چه در سطح شهر وچه در اطراف حوزه های اخذ رای که شب قبل از انتخابات اینجانب خودم شخصاً مورد هجوم ارازل و اوباش شناخته شده شهر قرار گرفتم .

کایدی با اشاره به اینکه رییس دادگستری و رییس اداره اطلاعات این ارازل و اوباش شناخته شده را می شناسند خطاب به رحمانی فضلی وزیر کشور گفت: آقای وزیر کشور ارازل و اوباش به من حمله ور شدند و سوویچ ماشین بنده را دزدیدند و بنده با فرمانده نیروی انتظامی  ورییس دادگستری تماس گرفتم ولی این مسئولین به تماس من با موبایل جواب ندادند ولی پس ازتماس بارییس اداره اطلاعات ایشان جواب داد وسوییچ ماشین بنده را ازاین ارازل و اوباش شناخته شده پس گرفت.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان با اشاره به نا امنی در انتخابات اخیر حوزه پلدختر و معمولان خطاب به وزیر کشور بیان کرد: جناب آقای رحمانی فضلی این است امنیت انتخابات ؟ نماینده شهرامنیت ندارد ، فرزند شهیددر پلدختر امنیت ندارد،آیاشما در پلدختر برای انجام انتخابات امنیت ایجاد کردید؟

کایدی در ادامه سخنان خود با اشاره به موارد دیگر در رابطه با تخلف انتخاباتی ،عنوان کرد: اسکن وکپی برگ رای وخرید و فروش آن توسط برخی از کاندیداها که اسناد این اسکن ها نیزموجود است از جمله مورد دیگری از تخلفات انتخاباتی در حوزه پلدختر ومعمولان است.

وی افزود: عدم اخذ رای در بعضی از روستاها وعده ایی از شهروندان که فرصت اخذ رای آنها ایجاد نشد نیز ازجمله مواردی است که باید بررسی شود.

وی افزود: من اینها را برای خودم نمی گویم وبرای دیگر کاندیداها دفاع از حقوق آنها ومردم اینها را می گویم

کایدی با اشاره به مهندسی شدن انتخابات درحوزه انتخابیه پلدختر ومعمولان در هفتم اسفند تصریح کرد:مهندسی انتخابات وآرایش عوامل اجرایی و بازرسی و نمایندگان فرماندار توسط معاون سیاسی استاندار و عملی نمودن آن توسط فرماندار، بخشداران ودهیاران و دخالت همه جانبه مدیران برکسی پوشیده نیست .

علی کایدی با یادآوری اینکه بدعت های انحرافی در عرصه انتخابات برای آینده از قبیل خرید آرا،توسل به زور وارعاب موجب تغییر ملاک ها ومعیارهای ارزشی در انتخابات های آتی خواهد شد اظهار  کرد: ائتلاف سودجویان وقدرت طلبان و نفوذ آنان در انتخابات به فرمایش مقام معظم رهبری صاحبان و کانونهای قدرت وثروت آسیب جدی خواهد زد.

نماینده پلدختر ومعمولان در مجلس هشتم ونهم در پایان سخنان خود تاکید کرد: از وزیر محترم کشور واز شورای محترم نگهبان خواستارم نسبت به بررسی کامل واحیای حق مردم وایجادفضای سالم وپاک وبرخورد قانونی با متخلفین پرداخته زیرا موجب جلب اعتماد بیشتر مردم به مسئولین نظام ومسئولین اجرایی انتخابات خواهد شد.

منبع: تابناک

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار