سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 75239
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کارت زرد بنگر قرمز می‌شود؟
Print This Post

 
گفته می شود با توجه به خطای شدید محسن بنگر روی بازیکن تراکتورسازی که ممکن بود سلامت بازیکن حریف را به خطر بیاندازد و چالش هایی که این خطا در بازی ایجاد کرد کمیته انضباطی در نظر دارد این صحنه را مورد ارزیابی قرار دهد و در صورت نیاز محرومیت جدیدی را برای بنگر در نظر بگیرد.

به گزارش سلام دلفان، کارشناسان داوری به اتفاق نظر داده اند که خطای محسن بنگر روی محمد ایرانپوریان کارت قرمز داشته و داور با اغماض به کاپیتان پرسپولیس کارت زرد نشان داده است.

البته محسن بنگر با کارت زردی که در بازی با تراکتورسازی گرفت بازی بعدی پرسپولیس که در برابر صبا برگزار می شود، را از دست داد.

با این حال گفته می شود با توجه به خطای شدید محسن بنگر روی بازیکن تراکتورسازی که ممکن بود سلامت بازیکن حریف را به خطر بیاندازد و چالش هایی که این خطا در بازی ایجاد کرد کمیته انضباطی در نظر دارد این صحنه را مورد ارزیابی قرار دهد و در صورت نیاز محرومیت جدیدی را برای بنگر در نظر بگیرد.

کارت زرد بنگر قرمز می‌شود +عکس

بر اساس ماده 67 اعتراض به تصمیمات فنی داور ممنوع است اما کمیته انضباطی می تواند تصمیمات داور در خصوص دادن کارت زرد یا قرمز به بازیکنان را تغییر دهد.

یکی از اعضای کمیته انضباطی این خبر را تایید کرد اما گفت که نتیجه این جلسه هنوز مشخص نیست. هر چند باشگاه تراکتورسازی هم به قضاوت بازی معترض شده است و معتقد است داور باید در آن صحنه به محسن بنگر کارت قرمز می داده است.

چنانچه کارت زرد محسن بنگر قرمز شود او بازی بعدی تیم پرسپولیس را در شرایطی از دست خواهد داد که دو کارت زرد او به قوت خود باقی خواهد ماند. هم چنین این احتمال هم وجود دارد کمیته انضباطی بدون اینکه کارت زرد محسن بنگر را تغییر دهد به دلیل خطای خشن، این بازیکن را محروم کند. در این صورت محرومیت او مازاد بر محرومیت وی به دلیل سه کارته بودن خواهد بود. این هم در حیطه اختیارات کمیته انضباطی است و پیش تر  اتفاق افتاده بود.

منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار