سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 7524
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » خبر / حمله و فحاشی مسئول ستاد تبلیغاتی دکتر محسن رضایی به حامیان دکتر جلیلی
Print This Post

مسئول ستاد تبلیغاتی دکتر محسن رضایی به حامیان دکتر جلیلی حمله و فحاشی کردند.

مسؤول ستاد تبلیغاتی دکتر محسن رضایی در خرم‌آباد همراه چند تن به همایش حامیان دکتر جلیلی حمله کرده و یکی از حامیان دکتر جلیلی را با چاقو به شدت مجروح کردند.
عصر دیروز (چهارشنبه ۲۲ خردادماه) «مرتضی محمودوند» از کاندیدای دور نهم مجلس شورای اسلامی همراه چند تن از اعضای اصلی ستاد دکتر محسن رضایی به همایش حامیان دکتر جلیلی حمله کرده و به فحاشی و ضرب و شتم پرداختند و با سر دادن شعار «مرگ بر جلیلی» قصد بر هم زدن جلسه و ایجاد تشنج در بین مردم را داشتند.
در این حادثه «امیر محمدی» از حامیان دکتر جلیلی که پوستر ایشان را جلوی مسجد روی دست گرفته بود؛ توسط همراه آقای محمودوند مورد ضرب و شتم قرار گرفت و به دلیل ضربات چاقو هم اکنون در بیمارستان است و از ناحیه ریه سمت راست دچار مصدومیت شدید شده است.
این حادثه در حاشیه همایش حامیان دکتر جلیلی اتفاق افتاد. «حجت الاسلام سقای‌ بی‌ریا» و «مهندس بیرانوند»، نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی سخنرانان این همایش بودند.
لازم به ذکر است که روبروی مسجد به مناسبت اعیاد شعبانیه ایستگاه صلواتی برقرار بود و برخی از حامیان دکتر جلیلی و نامزدهای شورای شهر به تبلیغ نامزد مورد نظر خود می‌پرداختند.

1

3

نفر سمت راست، مرتضی محمودوند، مسئول ستاد تبلیغاتی محسن رضایی است

2

  1. نویسنده دیدگاه: زلال
    خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۳۵

    حاکمیت احساس بر عقل ، این گوهر وجودی انسانیت ،می تواند از انسان حیوانی بسازد که در توحش با هیچ موجودی قابل مقایسه نباشد لذا قرآن کریم از اینگونه افراد با نام بدترین جنبندگان و یا در جای دیگر به عنوان پست ترین حیوانات یاد می کند . پس انسان تا زمانی انسان است که احساس او تحت سیطره ی عقل او باشد و اگر جای این دو عوض شود دیگر نام انسان برازنده ی او نیست .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار