سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 75937
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » عملیات ساخت هفت مدرسه روستایی دردلفان آغاز شد
Print This Post

در آیینی عملیات ساخت هفت مدرسه روستایی توسط قرارگاه سازندگی خاتم (ص) در شهرستان دلفان آغاز شد .

به گزارش سلام دلفان، فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان دلفان روز سه شنبه در حاشیه آغاز این طرح ها  گفت : این تعداد مدارس در روستاهای گوهرگوش، له له بیگی ، دولبید و ماسی مرده ، کاظم آباد ، باباجان ، فاضل آباد واقع شده اند که هم اکنون دانش آموزان آن با مشکل نبود و ناکافی بودن مکان آموزشی مواجه اند .
به گفته سرهنگ پاسدار حسن محمدی فر، هزینه ساخت این مدارس به همت فرمانده سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و توسط این قرارگاه تامین شده است.
وی اظهار داشت : برای تسریح در ساخت این مدارس به صورت امانی توسط بسیج سازندگی شهرستان دلفان احداث می شوند و امیدواریم تا اول مهرماه سال تحصیلی آینده این مدارس را تحویل دانش آموزان دهیم .
فرماندار شهرستان دلفان نیز در این آیین با قدردانی از فرمانده سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت : این قرارگاه اقدامات مهمی را در زمینه های مختلف جهت محرومیت زدایی در این شهرستان به اجرا درآورده است که لازم است از سردار عبدالهی قدردانی نماییم .
جعفر طولابی افزود: شهرستان دلفان با مشکل ناکافی بودن مکان های آموزشی مواجه است و احداث این مدارس موجب حل مشکلات مکان تحصیلی در این روستاها می شود .
به گفته وی ، قرارگاه خاتم (ص) در سال تحصیلی جاری نیز 11 مدرسه روستایی را در مناطق محروم شهرستان دلفان احداث کرده است ./ ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار