سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 76082
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » لیست ائتلاف اصولگرایان استان لرستان در دور دوم مجلس اعلام شد/ ملکشاهی راد گزینه اصول گرایان خرم آباد
Print This Post

عضو شورای هم‌گرائی اصولگرایان استان لرستان گفت: لیست ائتلاف اصولگرایان استان لرستان در دور دوم دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام شد.

لیست ائتلاف اصولگرایان استان لرستان در دور دوم مجلس اعلام شد/ ملکشاهی راد گزینه اصول گرایان خرم آباد

به گزارش سلام دلفان ، ابراهیم بارانی بیرانوند د در مورد ائتلاف نامزدهای اصولگرایان در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های خرم‌آباد و بروجرد و دورود وازنا اظهار داشت: از10 نفر نامزد راه‌یافته به مرحله دوم، هفت نفر اصولگرا و دو نفر مستقل با تفکر اصول‌گرائی و فقط یک نفر در مرکز استان موردحمایت اصلاح‌طلبان هستند بنابراین در حوزه‌های بروجرد، دورود و ازنا رقابت بین اصولگرایان است ضمن اینکه از چهار نماینده منتخب استان در مرحله اول سه نفر آن‌ها اصولگرا و یک نفر معتدل با تفکر اصول‌گرائی است.

وی افزود: براساس بیانیه‌های رسمی شورای هم‌گرائی اصولگرایان که قبلاً صادر شد در حوزه بروجرد  علاءالدین بروجردی و عباس گودرزی  و در حوزه دورود وازنا حسین گودرزی موردحمایت ائتلاف بزرگ اصولگرایان بودند که به مرحله دوم راه یافتند و ضمن احترام به سایر نامزدهای این حوزه‌ها، این سه نفر همچنان موردحمایت ائتلاف اصولگرایان هستند.

 

عضو شورای هم‌گرائی اصولگرایان استان لرستان در رابطه با حمایت اصلاح‌طلبان از حسین گودرزی در حوزه دورود و ازنا عنوان کرد: با توجه به سوابق و مواضع حسین گودرزی و شناخت عمیقی که از وی داریم، اصولگرا بوده و هستند و خواهند بود بنابراین هیچ شکی در این نیست و حمایت اصلاح‌طلبان به معنای عدول ایشان از مواضع اصولگرایانه شان نیست ضمن اینکه از این حمایت استقبال کرده و اتحاد اصولگرایان و اصلاح‌طلبان در این مورد را نیز به فال نیک می‌گیریم.

وی بیان کرد: البته چون هیچ‌کدام از نامزدهای موردحمایت اصلاح‌طلبان در این دو  حوزه رأی نیاورده و به مرحله دوم هم راه نیافته‌اند، طبیعی است که آن‌ها هم از یکی از نامزدهای راه‌یافته به مرحله دوم حمایت کنند.

بارانی بیرانوند در مورد حوزه انتخابیه خرم‌آباد گفت: شورای هم‌گرائی اصولگرایان در موقع مقتضی نظر خود را بیان می‌کند اما آنچه مسلم است اصولگرایان در خرم‌آباد در مورد محمدرضا ملکشاهی راد اجماع نظر دارند./ منبع: لرستان خبر

  1. نویسنده دیدگاه: نا شناس
    اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۵ در تاریخ ۲۲:۳۰

    امیدوارم نمایندگان لرستان باهم بتوانند نقش یک نماینده فعال را داشته باشند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار