سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 77578
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۵
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » جزییات برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

رئیس ستاد انتخابات لرستان گفت :769 شعبه اخذ رای در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان فعال می شود.

به گزارش سلام دلفان، سید سعید شاهرخی افزود : لرستان در راستای برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی دارای آمادگی كامل است.
وی اظهار كرد :به همین منظور با توجه به برنامه ریزی وتمهیدات بعمل آمده و هماهنگی های لازم با ستاد انتخابات وزارت كشور مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی با حضور حداكثری مردم انجام شده است .
وی بیان كرد :انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در لرستان با تعداد 769 شعبه و صندوق اخذ رای در سه حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی با343 شعبه ،بروجرد با 238 شعبه و دورود و ازنا با 188 شعبه اخذ رای برگزار می شود .
شاهرخی اضافه كرد : واجدین شرایط رای استان در مرحله دوم 898 هزار 225 نفر هستند كه از این مجموع 433 هزار و 658 نفر درحوزه انتخابیه خرم آباد ودوره چگنی ،277 هزار و 743 نفر در حوزه انتخابیه بروجرد ،و 186 هزار و 824 نفر در حوزه انتخابیه دورود و ازنا حضور دارند .
رئیس ستاد انتخابات لرستان گفت : از مجموع هفت حوزه انتخابیه این استان نمایندگان مجلس شورای اسلامی حوزه های انتخابیه الیگودرز ،سلسله و دلفان كوهدشت و رومشكان و پلدختر انتخاب شده اند .
شاهرخی افزود : همچنین در سه حوزه انتخابیه خرم آباد و چگنی ،بروجرد ،دورود ازنا هیچكدام از نامزدهای انتخابات نتوانستند حد نصاب آرا را كسب كنند و انتخابات در این حوزه ها به دور دوم موكول شد .
وی اظهار كرد : در حال حاضر در حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی چهار نفر ،در حوزه انتخابیه بروجرد چهار نفر و در حوزه انتخابیه دورود و ازنا نیز دو نفر از نامزدهای انتخابات كه بیشترین آرا را در دور اول كسب كردند برای كسب پنج كرسی از مجلس شورای اسلامی رقابت می كنند .
شاهرخی بیان كرد :میانگین مشاركت در دور اول انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان 64 درصد بوده است .
استان لرستان دارای 9 كرسی مجلس شورای اسلامی است و دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در 10 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد ./ منبع: ایرنا

  1. نویسنده دیدگاه: گودرزی
    فروردین ۲۳, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۰:۲۴

    سلام، از ایشان راجع به واریز حقوق افرادی که پای صندوق رای بودند بپرسید؟؟! تشکر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار