سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 78343
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » تخریب ۱۲ واحد مسکونی در دلفان/ خسارت به شبکه معابر داخلی ۷۰ روستای لرستان
Print This Post
مدیر بنیاد مسکن استان لرستان عنوان کرد

مدیر بنیاد مسکن استان لرستان گفت: شبکه معابر داخلی ۷۰ روستای استان لرستان دچار خسارت شد و ۱۲ واحد مسکونی در شهرستان دلفان تخریب‌شده است.

سیلاب لرستان/1

به گزارش سلام دلفان، فرهاد خاکی‌پور عصر امروز در جلسه ستاد بحران استان که در استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: در ساعات ابتدایی وقوع سیل همه ماشین‌آلات سبک و سنگین تجهیز شد و اعلام آمادگی به مدیریت بحران استان ابلاغ کردیم تا در صورت نیاز در منطقه مستقر و کمک‌رسانی شود.

 

وی بیان کرد: خوشبختانه سطح وسیعی از مناطق روستایی بازسازی‌شده بود و در پی سیلاب اخیر بیشتر آسیب‌ها مربوط به وسایل زندگی مردم بوده است.

خاکی پور تصریح کرد: چندین روستای استان از جمله روستای سفیدکن دچار آب‌گرفتگی شد که در حال حاضر این روستا در شرایط بحرانی قرار دارد و خساراتی به روستای بابا زید که در حریم رودخانه قرار داشتند واردشده است.

وی با عنوان اینکه به شبکه معابر داخلی 70 روستای استان خسارت واردشده است خاطرنشان کرد: تاکنون در شهرستان دلفان 12 واحد مسکونی تخریب‌شده و امکان تخریب منازل خشتی و گلی که دچار نم‌زدگی شده بیشتر است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان گفت: ستاد بازسازی سیل گذشته شهرستان کوهدشت راه اندازی و متقاضیان به بانک معرفی شد اما تاکنون حتی یک نفر موفق به انعقاد قرارداد نشده که انتظار می‌رود تا فصل کاری تمام نشده نسبت به این مسئله اقدام شود؛ در روستای دارایی خرم‌آباد نیز جاهایی که عقب نشینی کردند لایه روبی کردیم که در این مدت مشکلی ایجاد نشد اما چند واحدی که عقب نشینی نکردند دچار آب گرفتگی حتی برای منازل عقب نشینی کرده شد که نیاز است به این موضوع رسیدگی شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار