سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 7866
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » سکوت عجیب مسئولین برگزاری انتخابات در قبال سؤالات مهمّ امام جمعه
Print This Post
یک هفته گذشت؛

سرویس سیاسی سلام دلفان- با گذشت یک هفته از سخنان روشنگرانه امام جمعه دلفان در خصوص انتخابات شورای شهر نورآباد و سؤالات صریح و مهمّ وی از مسئولین برگزاری انتخابات، هنوز هیچ پاسخی به این سؤالات داده نشده است.

سرویس سیاسی سلام دلفان– با گذشت یک هفته از سخنان روشنگرانه امام جمعه دلفان در خصوص انتخابات شورای شهر نورآباد و سؤالات صریح و مهمّ وی از مسئولین برگزاری انتخابات، هنوز هیچ پاسخی به این سؤالات داده نشده است.
حجت الاسلام سیدجعفر مرادیانی در اوّلین نمازجمعه پس از انتخابات، مطالبات مردم و کاندیداهای معترض انتخابات را مطرح کرد و در این زمینه سؤالاتی را از مسئولین، بخصوص هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان پرسید و به صورت علنی از آنان خواست تا با حضور در نمازجمعه این شهر، پاسخ های قانع کننده به این سؤالات بدهند.
وی در بخش پایانی خطبه دوم نمازجمعه خطاب به هیئت نظارت بر شوراهای استان گفت:
” در مقابل عملکرد هیئت نظارت استان علامت سؤال های بزرگی وجود دارد؛ چرا وقتی مستنداتی در مورد برخی افراد به هیئت نظارت فرستاده شد( و اگر بررسی می شد چه بسا ردصلاحیت می شدند)، چرا بررسی نکردند؟ بنده سندهایی که به هیئت نظارت فرستاده شده را دیده ام، چرا چشمتان را بر این مستندات بستید؟
آقایان و حضرات هیئت نظارت استان! بیایید در همین نمازجمعه برای مردم توضیح بدهید که چرا برخی ها را که خودتان برای آن ها به عنوان عضو هیئت نظارت حکم زدید امّا به جلسات راهشان ندادید؟
چرا عضو هیئت نظارت بر انتخابات شهر را 48 ساعت قبل از انتخابات برکنار کردید؟ و برخی از نزدیکان خود را جایگزین کردید؟
…ما منتظریم؛ منتظر جواب هستیم، جواب منطقی و قانونی”.
بدیهی است که مسائلی که از تریبون نمازجمعه مطرح می شود، حرف دل توده های مردمی است و هنوز معلوم نیست که چرا مسئولین محترم با گذشت یک هفته از این مطالبات، به وظایف قانونی خود مبنی بر روشنگری و اقناع عمومی عمل نمی کنند.
جای شک و تردید نیست که این سکوت، معنای خوبی را به اذهان متبادر نمی کند و جز ابهام آلود کردن فضا، هیچ نتیجه دیگری ندارد.
در هر صورت ما نیز همچون امام جمعه محترم شهر منتظریم… منتظر جواب های قانع کننده!

  1. نویسنده دیدگاه: یاور
    تیر ۱۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۳۲

    باسلام وتشکر ازامام جمعه شهرنوراباد
    ماجوانان فرهنگی این شهر از کلیه مسئولین محترم امام جمعه محبوب وفرماندهی محترم سپاه ونیروی انتظامی ومسئول محترم اطلاعات ودادستان محترم شهرستان نوراباد تقاضای ویژه ای جهت بازشماری ارای شورای شهر را خواستاریم تابعضی از مسئولین که دراین امر دخالت داشته اند وزمینه تقلب راباز کرده اند وتعدادی ازافراد رامنصوب شورای شدند رابه دست قانون بسپارند تاباردیگر به رای مردم ولایتمدار شهرمان خیانت نکنند وتا ابد روسیا شوند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار