سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 78741
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » میزان تلاش و موفقیت در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی از مهم‌ترین ملاک‌های ارزیابی مدیران است/ مدیران استانی با هماهنگی فرماندار جهت بررسی مشکلات در شهرستان دلفان حضور یابند
Print This Post
استاندار لرستان در اولین جلسه کارگروه استانی اشتغال در شهرستان دلفان

استاندار لرستان: سند اقتصاد مقاومتی لرستان نهایی شده و تا 10 روز دیگر ارائه می‌شود.

به گزارش سلام دلفان، هوشنگ بازوند در اولین جلسه کارگروه استانی اشتغال در شهرستان دلفان، افزود: امسال را مقام معظم رهبری سال اقدام و عمل نامیدند و تأکید ویژه ایشان بر اقتصاد مقاومتی است و دولت هم همین را مد نظر دارد.

وی با بیان اینکه اولویت همگان بر همین اقتصاد مقاومتی است، اظهار کرد: دولت‌های پیشین اولویت‌های دیگری داشتند ولی این دولت هم کلام با مقام معظم رهبری، برروی اقتصاد تأکید دارد.

استاندار لرستان تصریح کرد: اولویت اول مشکلات مناطق از جمله شهرستان دلفان و مسائل اقتصادی است و مدیریت استان نیز برای حل مسائل اقتصادی تمام عزم و تلاش خود را بکار می‌بندد.

بازوند با بیان اینکه نتیجه اقدام و عمل در بحث اقتصاد مقاومتی را باید همه تا یک‌سال دیگر اعلام کنیم، اضافه کرد: سند اقتصاد مقاومتی استان تهیه شده ولی هنوز نهایی نشده و تا 10 روز دیگر نهایی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه هر دستگاهی باید سهم خود را در این سند اجرایی کند، بیان کرد: کارگروه اشتغال در هر شهرستان متولی اقدام و عمل در بحث اقتصادی در هر شهرستان است.

استاندار افزود: برخی پروژه‌ها ممکن است طولانی‌تر باشند و یک‌ساله عملیاتی نشوند اما فرماندار ماهیانه باید گزارش اقدامات را ارائه دهد.

مهندس بازوند تاکید کرد: کارگروه اشتغال ابزاری عملی برای محقق کردن اقتصاد مقاومتی در شهرستانها به شمار می آید و در این راستا دستگاه‌ها بایست اقدامات خود را تا خرداد 95 عملیاتی کنند.

بازوند با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی برای کشور فرصتی بسیار گران‌بهاست، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی نباید در حد حرف نگهداشته شود.

وی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین ملاک‌های ارزیابی مدیران میزان تلاش و موفقیت در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی است.

استاندار خطاب به مدیران کل دستگاه های اجرایی در جریان بازدید از مناطق شهرستان دلفان اظهار داشت: مدیران دستگاه های اجرایی توجه داشته باشند که اگر قصد حضور در شهرستان دلفان جهت بازدید از مناطق و بررسی مشکلات مربوط به شهرستان دلفان را دارند حتماً فرماندار دلفان را مطلع کنند و هماهگی های لازم را با آقای طولابی به عمل آورند .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار