سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 7904
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » سخنان صریح امام جمعه: در انتخابات شورای شهر کوهدشت تخلفات گسترده صورت گرفته است/ آقای فرماندار! این بود عدالت شما؟!
Print This Post
اعتراض به عدم سلامت انتخابات به تریبون نمازجمعه کوهدشت رسید؛
به گزارش سلام دلفان به نقل از میرملاس نیوز حجت الاسلام و المسلمین  طهماسبی امام جمعه و نماینده ی ولی فقیه در شهرستان کوهدشت طی خطبه های  نمازعبادی ، سیاسی ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از میرملاس نیوز حجت الاسلام و المسلمین  طهماسبی امام جمعه و نماینده ی ولی فقیه در شهرستان کوهدشت طی خطبه های  نمازعبادی ، سیاسی جمعه  ، ضمن تاکید بر  وقوع تقلب و تخلفات گسترده در انتخابات شورای شهر کوهدشت گفت : درشهرستان ما هم انتخابات ریاست جمهوری بسیار باشکوه بود اما اشاره ای که اینجا باید بکنم این است که بنده دارم خطبه نماز را می خوانم که دو رکعت نماز محسوب میشود به عنوان نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه شهرستان ازقول مردم  از مسئولان قضائی می خواهم در روند برگزاری انتخابات شورای شهر این همه تعرفه ای که چاپ شده بود را پیگیری کنند که چه کسانی این کار را کرده اند این عمل آنها آبروی نظام را خدشه دار می کند بنده ضمن اعلام بی طرفی خود درمورد انتخابات قبلا ازهمین تریبون نماز جمعه عرض کردم اگر قانون وعدالت را رعایت نکنید من به مردم می گویم .

وی همچنین اظهار داشت : دراین رابطه هیئتی از خرم آباد  به دفتر بنده آمدند وگفتند ما باید انتخابات را تائید کنیم تا مردم بتوانند دروقت مقرر اعتراض کنند واین تائید نهائی نیست.

طهماسبی در ادامه بیان داشت : بنده جمعه گذشته کوهدشت نبودم وعمدا هم به کوهدشت نیامدم چون می خواستم به مردم درمورد این مشکلات چه بگویم؟

و از چه کسی باید دفاع می کردم ؟

ایشان در آخر خطاب به فرماندار شهرستان گفت : جناب آقای فرماندار (حمزه پور)شما پشت همین تریبون نماز به مردم گفتی من انتخابات عادلانه برگزار می کنم ! آیا این انتخابات عادلانه بود؟ من معتقدم انتخابات شوراها عادلانه نبود .

این مشکل که پیش آمده است از بی تدبیری بود بنده عرض میکنم روند انتخابات شوراها در کوهدشت روند خوبی نبود.

شما از ما خواستید تا نمایندگانی معرفی کنیم ، متاسفانه شمااز نمایندگانی که ما برای نظارت بر انتخابات معرفی کردیم از آنها استفاده نکرده اید ؟ چرا ؟

در پایان  بنده همه را به وحدت وبرادری دعوت میکنم و از کسانی که انتخابات شوراها را برگزار کرده اند می خواهم و باید بیایند وپاسخگوی مردم باشند .

  1. نویسنده دیدگاه: علی
    تیر ۱۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۴۰

    سلام وتشکر از امام جمعه
    خداونداتورابه بزرگیت وعظمتت قسم میدهم که کسانی ویامسئولانی که زمینه تقلب را درهر امری رواج میدهند هم دراین دنیا وهم درجهان اخرت به سزای اعمالشان برسان زیرا این بزرگترین خیانت در امانت وحق ناس محسوب میشود

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار