سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 79223
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آماری از داعشی‌های «انتحاری» +ملیت
Print This Post

تروریست‌های سعودی داعش در صدر کسانی هستند که برای انجام عملیات انتحاری آمادگی دارند.

سلام دلفان: گزارش منتسب به گروه تروریستی داعش نشان می‌دهد که اتباع سعودی در صدر کسانی هستند که تمایل دارند به این گروه تکفیری بپیوندند.به گزارش تسنیم، همچنین یک فهرست منتسب به داعش نشان داد تعداد تروریست‌های سعودی آماده انجام عملیات تروریستی انتحاری به 579 نفر می‌رسد و سعودی‌ها از این نظر در صدر قرار دارند.

این فهرست نشان داد تروریست‌های آماده انجام عملیات انتحاری از کشورهای متعددی هستند که در صدر آنها سعودی‌ها و تونسی‌ها قرار دارند. این فهرست به وجود دو تروریست موریتانیایی و یک تروریست مالی در داعش اشاره می‌کند که آماده انجام  عملیات تروریستی است.

بر اساس این فهرست، تروریست‌های سعودی در صدر تروریست‌های آماده انجام عملیات انتحاری قرار دارند که تعداد آنها 579 نفر است، پس از آنها تونسی‌ها با 559 نفر، مغربی‌ها با 240 نفر، ترکیه‌ای‌ها با 212 نفر، مصری‌ها با 151 نفر و چچنی‌ها با 141 نفر در رده‌های بعدی قرار دارند.

بر اساس گزارش المسله، تروریست‌هایی با تابعیت کشورهای اروپایی هم در این فهرست قرار دارند که شامل 49 فرانسوی، 38 آلمانی، 26 انگلیسی، 11 استرالیایی، هفت کانادایی و یک آمریکایی است.

تروریست‌های آفریقایی هم در فهرست کسانی که آماده عملیات انتحاری هستند، به چشم می‌خورند که شامل تروریست‌هایی از موریتانی، مالی، نیجر و بنین است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار