سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 7955
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آنتن شبکه العربیه در خدمت تروریست‌ها
Print This Post

به راستی این شبکه ها تا کنون به پایگاه بین المللی پلیس بین الملل ( اینترپل ) مراجعه ننموده اند که مشاهده کنند برای این افراد حکم تحت تعقیب قرمز صادر گردیده است؟

به گزارش سلام دلفان به نقل از مشرق، شبکه تلویزیونی العربیه که به دلیل مواضع صهیونیستی‌اش در کشورهای عرب منطقه به “العبریه” مشهور است، برای تقویت جریان خلق عرب، با تعدادی از عناصر تجزیه‌طلب به عنوان خبرنگار و تحلیلگر سیاسی، قرارداد همکاری بسته است.
در نسخه پیچی‌های انگلیس و آمریکا در خصوص تجزیه ایران و فروپاشی جمهوری اسلامی که با طرح فدرالیسم قومیتی که در اتاق های فکر سازمان های اطلاعاتی MI6 و سیا طرح ریزی گردیده است‌، یکی از اولویت های آنها استان خوزستان می‌باشد!

حال چرا خوزستان:
1- این استان دارای منابع غنی نفت و گاز می باشد .
2- موقعیت استراتژیک جغرافیایی برای تسلط بر انتقال نفت کویت و عراق وجود دارد .
3- قومیت عرب ساکن این استان امکان ارتباط با دیگر اعراب حاشیه خلیج فارس وجود دارد و عدم تسلط و تجزیه آن خطر انتقال بیداری اسلامی از ساکنان این استان وجود دارد .
4- این استان نماد رشادت ، تقویت روحیه جهادی و ملی مردم ایران است .
5- این استان نماد مقاومت و پیروزی است .

رسانه های صهیونیستی ، آمریکایی فعال شده در کشورهای مرتجع عربی خلیج فارس همچون قطر ، عربستان سعودی و کویت یکی از ابزار های رسانه ای آمریکا در خصوص انعکاس اخبار کذایی برای عرب زبانان منطقه می باشد .
شبکه هایی همچون الوصال، العربیه ، الجزیره ، الاخباریه یکسری سلسله مباحث طرح ریزی شده از قبل توسط اتاق های فکر سازمان های اطلاعاتی غربی را دنبال می نمایند و بنا به دستورالعمل های ابلاغی این روند را دنبال می نمایند .
شبکه العربیه تا کنون صدها بار برنامه های ضد ایرانی را بر روی آنتن بین المللی خود برده است و دائما با مخالفین و معاندین نظام جمهوری اسلامی ایران مصاحبه نموده و حتی برنامه های 60 دقیقه ای را با آنها به صورت گفت و گوهای ویژه انجام داده است .
شبکه العربیه در چند سال اخیر با تروریست های فعال در استان خوزستان همچون یوسف عزیزی بنی طرف ، حامد کنعانی ( محمد یباری ) ، کریم عبدیان نژاد ، به عنوان کارشناسان سیاسی مصاحبه و برنامه های گفت و گوی ویژه داشته است . این شبکه بدون توجه به دردهای ایجاد شده توسط این جنایتکاران برای مردم استان خوزستان به پیشبرد برنامه های روسای خودشان دنبال می کنند .
به راستی این شبکه ها تاکنون به پایگاه بین المللی پلیس بین الملل ( اینترپل ) مراجعه ننموده اند که مشاهده کنند برای این افراد حکم تحت تعقیب قرمز صادر گردیده است؟
به کشورهای اروپایی می گوییم آنها مبدا انتشار تروریسم بین المللی هستند و خود مبدع این کار می باشند ، حال چرا کشورهایی که مدعی برادری و هم زبانی هستند چرا به عرب زبانان خوزستانی رحم نمی کنند ؟ آیا این خیانت نیست؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار